Şimdi Ara

LG 42LM660S almak isteyenler (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
32
Favori
223.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ertuğrul2012

Bazı arkadaşlar için tekrar anlatıyorum.

Dün Mediamarkta gittim. 42lm660s 2500 tl idi. Mediamarktın en ucuz fiyat garantisi hizmeti var. Dolayısıyla mediamarkttaki görevliye bimeksteki kampanyadan bahsettim. bimeks kdv indirimi yapmış. Bu ürünü 2160 tl ye satıyor. Onlarda onay verdiler ve 660s i 2160 tl ye satın aldım. bugün de tv geldi. yarın da servis gelecek. bimeksteki kampanya hala devam ediyor.

umarım anlaşılmıştır :)

ertuğrul bey,kutudan çıkan tv aayağı resimlerdeki gibi mi???
  • evet aynı resimlerdeki gibi.
    neden sordunuz?
    bu arada turkcelltv uygulaması harika, ama benim uygulamada yan sayfalara geçemiyorum. fabrika ayarlarına dönünce sorun kalmıyor ama turkcelltv den çıkış yapıp tekrar girince sorun devam ediyor.
    sorunu nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertuğrul2012

evet aynı resimlerdeki gibi.
    neden sordunuz?
    bu arada turkcelltv uygulaması harika, ama benim uygulamada yan sayfalara geçemiyorum. fabrika ayarlarına dönünce sorun kalmıyor ama turkcelltv den çıkış yapıp tekrar girince sorun devam ediyor.
    sorunu nasıl çözebilirim?
    bendeki de aynıymış sonradan gördüm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi western222 -- 10 Ağustos 2012; 21:19:56 >
  • Arkadaşlar selam,

şu anda en ucuz lm660s nerede satılıyor ? Teknosa da 2.399 TL . var mı daha iyi fiyat sahibi ?
  • abi yok mu bır musluman sd yayın fotolarını yukleyecek allah askına
  • http://www.bizdeuygun.com/LG-42LM660S-3D-LED-TV-4-GoZLuK-HEDiYE-102cm-Resmi-ithalatci-Garantili-_57948.html?ref=akakce&v=1.24.6#1

fiyatı 2046 tl. açıklamalarında aynen şöyle yazıyor "Alacağınız bu LG Televizyon size orijinal açılmamış kutusunda ve resmi İthalatçı veya distribütör garanti belgesi ile birlikte anlaşmalı kargo firmamız aracılığıyla ulaştırılacaktır."
    şimdi ben tv'yi buradan alsam ve sıkıntı yaşasam lg türkiye gelip bana yardımcı olur mu? yoksa her defasında şatın aldığım site ile irtibata mı geçeceğim. fiyat baya uygun görünüyor...

• uydu ayarlarını nasıl yaparım arkadaslar yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukselkral6

abi yok mu bır musluman sd yayın fotolarını yukleyecek allah askına

birkaç resim çektim ama resimlerden kalite anlaşılacağını sanmıyorum.
    sd yayın hd ile kıyaslanamaz bile ama kötü olmadığını söyleyebilirim.

not: tv karşısında pencere ve balkon kapısı olduğu için yansımalar oldu maalesef. tv'yi yan duvarlardan birine koyacaktık ama o da oturuma müsait olmadı.

http://imgur.com/a/Ieu0m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akcan -- 5 Ağustos 2012; 10:19:29 >

• Aldım sonunda, bakalım inş. sorunsuz olmaz demiyecem ama az sorunlu olur
    Kurulumu bekliyorum.
  • LG Lm660s e var mı rakip, muadili başka bir ürün? benim için SD yayın önemli, Kablolu TV kullanıyorum. HD yayın da içinse max. 2-3 kanal olur sanırım. Ya digitürk , d-smart gibi Hd yayını olan dekoder kullanıcaz ya da SD yayını daha iyi olan bir lcd bakıcaz.
  • 42lm660s almak için gittik küçük gibi geldi. 47lik aldık 2849'a. Yarın kurulacak, hayırlısı inşaallah.
  • ya kardeşim çok saol ama bişey gözüme takıldı sankı sd yayınlarda tv nın tamamını kapsamıyo yayın oyle mı gördum tam full değil kenarlar boşş
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcan

quote:

abi yok mu bır musluman sd yayın fotolarını yukleyecek allah askına

birkaç resim çektim ama resimlerden kalite anlaşılacağını sanmıyorum.
    sd yayın hd ile kıyaslanamaz bile ama kötü olmadığını söyleyebilirim.

not: tv karşısında pencere ve balkon kapısı olduğu için yansımalar oldu maalesef. tv'yi yan duvarlardan birine koyacaktık ama o da oturuma müsait olmadı.

http://imgur.com/a/Ieu0m

ya kardeşim çok saol ama bişey gözüme takıldı sankı sd yayınlarda tv nın tamamını kapsamıyo yayın oyle mı gördum tam full değil kenarlar boşş

• ayarlardan 4:3 olarak ayarlamış olabilir. ben de merak ettim neden tam ekran değil?
  • bu resim neden tam buyuk boy değil onu merak ettim birde bu izledıgımız sd yayın kendı içindeki hd uydu alıcısından geliyo dimi ? bu iki sorumu yanıtlarsanız sevınırım ona göre alacagım sd kalıtesını merak ediyordum şimdi bunlar kaldı teşekkurler
  • quote:

bu resim neden tam buyuk boy değil onu merak ettim birde bu izledıgımız sd yayın kendı içindeki hd uydu alıcısından geliyo dimi ? bu iki sorumu yanıtlarsanız sevınırım ona göre alacagım sd kalıtesını merak ediyordum şimdi bunlar kaldı teşekkurler

Kullanıcı onu 4:3 ekranına göre ayarlamıştır, nedeni ise 16:9 ekranına 4:3 formatındaki bir yayın kötü oluyor, seyretmek açısından en iyisi orijinal en boy oranında izlemektir. Ama şunuda unutmamak gerekir; üreticiler 4:3 seyredilmesini TV nin sağlığı açısından pek uygun bulmuyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apocalyptos -- 5 Ağustos 2012; 18:35:41 >
  • gittigidiyorda bu tv 2100tl. bir de 100 tl bonus veriyor tv 2000'e geliyor. ama paralel ithalat malı. ileride garanti açısından bir sorun çıkartır mı?
  • Cevap yokmu arkadaşlar please
  • peki sd yayınlar hep boylemı boyutları yoksa kanaldan kanala farketdıyor mu?
  • quote:

peki sd yayınlar hep boylemı boyutları yoksa kanaldan kanala farketdıyor mu?

SD yayınlar genelde 4:3 tür ama 16:9 yayın yapanlarda var, yeni 16:9 SD yayınına başlayan NTVSpor gibi
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.