Şimdi Ara

LG 42LM660S almak isteyenler (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.928
Cevap
32
Favori
223.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esmirr

Hayirli olsun, eger saglam cikarsa haberimiz olsun bizde sebebleniriz insallah iyi urun gule gule kullan

Teşekkürler kurulum filan derken haftaya foto koyabilecek duruma gelirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün tv yayınını kaydetmeyi deneyeyim dedim.
    önceki denemelerimde 16 GB'lık usb diski beğenmemişti. zaten klavuzda en az 40 gb olması gerektiği yazıyor.
    elimde 100 gb'lık bir taşınabilir sabit disk vardı. önceden içinde bazı dosyalar vardı. kayıt yapamamıştım. çünkü kayıt yapmak istediğimde formatlamak istiyor.
    bugün içindeki dosyaları bilgisayara aktardım.
    100gb'lık diski tv ye bağladım
    formatlamak istedi. formatladım.
    birkaç kanaldan kayıt denemesi yaptım HD kanal da dahil.
    izlemek için açtım sorun yok. kayıt dosyaları diskte görünüyor. üzerinde tıklanınca görünüm ve sil seçenekleri çıkıyor.

sonra diski bilgisayara taktım. donanım bulundu yazdı.
    ancak bilgisayarım'ı açtığımda disk görünüyor.
    bilgisayar / yönete baktığımda ise diski 3'e bölmüş.
    kayıtlı dosyalara ulaşılamıyor ayrıca diski bilgisayarda kullanamıyoruz. gerçi formatlarken bunu yazmıştı.
    galiba kayıtlı tv yayınlarının kopyalanmasını engellemek için yapılmış bir durum.
    hadi bu durumu anladım da ya disk 1 TB olsaydı. diski boş kısımlarını neden bilgisayarda kullanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akcan -- 27 Temmuz 2012; 10:24:16 >

• ARkadaşlar kliksadan 2350 tl ye almak istiyorum. ne dersiniz 200 tl puan veriyor. yorumlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parelel ithalat değilse çok iyi bir fiyat
  • Değil, LG Türkiye garantili (demin sordum kendilerine)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofergun

ARkadaşlar kliksadan 2350 tl ye almak istiyorum. ne dersiniz 200 tl puan veriyor. yorumlarınızı bekliyorum

Güzel fiyat ve Lg türkiye garantili kullananlar çok sorun yaşamışlar lm660ste ama karar sizin biraz da şans lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramtr

quote:

ARkadaşlar kliksadan 2350 tl ye almak istiyorum. ne dersiniz 200 tl puan veriyor. yorumlarınızı bekliyorum

Güzel fiyat ve Lg türkiye garantili kullananlar çok sorun yaşamışlar lm660ste ama karar sizin biraz da şans lazım

Özellikle 660S te mi sorun yaşamışlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apocalyptos

quote:

Orijinalden alıntı: bayramtr

quote:

Özellikle 660S te mi sorun yaşamışlar?

Evet bulutlanma,görüntülerde gölge oluşumu sorunları varmış .Çok detaya inmeyen birisi için sorun da sayılmaz bunlar .Ama hd kanallarda bile olan harektli görüntülerde titreme ve buzlanma ciddi bir sorun hem de bu fiyatlarda olan 400 hz diye müşteriye sunulan bir cihaz için

• arkadaşlar dün itibariyle lm 660 ı almış bulunmaktayım sorularınız ve önerileriniz olursa cevaplandırmaya hazırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3lijh

arkadaşlar dün itibariyle lm 660 ı almış bulunmaktayım sorularınız ve önerileriniz olursa cevaplandırmaya hazırım

tavsiye eder misin?

şaka bi yana HAYIRLI OLSUN!!

benim gibi almayı düşünenlere ne diyeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apocalyptos -- 27 Temmuz 2012; 21:07:52 >
  • tavsiye ederim normal ve hd görüntü olarak inanılmaz güzel bir görüntü var nette hic bir sorun yasamadım youtube ta her video yu actı facebookta rahat gezindim filmlerde sorunsuz dts olayı cok muhtesem olmus hızlı sahnelerde bozulma görmedim fark etmedim çerçeve olayı süper olmuş tablo gibi duruyor evde almak isteyen arkadaslar a tavsiyem sagda solda cıkan olumsuz yorumlara kapılmayın bence hemen gidip birtane alın içiniz gönlünüz rahat olsun çok memnunum
  • quote:

tavsiye ederim normal ve hd görüntü olarak inanılmaz güzel bir görüntü var nette hic bir sorun yasamadım youtube ta her video yu actı facebookta rahat gezindim filmlerde sorunsuz dts olayı cok muhtesem olmus hızlı sahnelerde bozulma görmedim fark etmedim çerçeve olayı süper olmuş tablo gibi duruyor evde almak isteyen arkadaslar a tavsiyem sagda solda cıkan olumsuz yorumlara kapılmayın bence hemen gidip birtane alın içiniz gönlünüz rahat olsun çok memnunum

42lm620s den vazgeçtim. 42lm660s almaya karar verdim. senin yazını görünce içim rahatladı. 2150 fiyat nasıl.
  • birazdaha arastır derim ben fiyat konusunda hafta sonu kampanyalarını bekle olimpiyatlarda basladı belki bi kampanya bunun için yaparlar
  • Yarın alabilirim
  • gözün kapalı al kardeşim şimdiden hayırlısı olsun güle güle kullan kımseye de takılma takır takır kullanıyorum evde
  • Hayırlısı inşallah.
  • inş...
  • quote:

gözün kapalı al kardeşim şimdiden hayırlısı olsun güle güle kullan kımseye de takılma takır takır kullanıyorum evde

sorması ayıptır, nerden ve kaça aldın?
  • quote:

tavsiye ederim normal ve hd görüntü olarak inanılmaz güzel bir görüntü var nette hic bir sorun yasamadım youtube ta her video yu actı facebookta rahat gezindim filmlerde sorunsuz dts olayı cok muhtesem olmus hızlı sahnelerde bozulma görmedim fark etmedim çerçeve olayı süper olmuş tablo gibi duruyor evde almak isteyen arkadaslar a tavsiyem sagda solda cıkan olumsuz yorumlara kapılmayın bence hemen gidip birtane alın içiniz gönlünüz rahat olsun çok memnunum

Ben eylül oratası ya da ekim ayı başında alacam düşer mi 42lm660s in fiyatı bütçe 1900-2000
  • lw 5500 model tvim arızadan dolayı değişime gitmişti lm 660 gönderdiler
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.