Şimdi Ara

LG 42LM660S almak isteyenler (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.928
Cevap
32
Favori
223.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adembostanci

quote:

Orijinalden alıntı: apocalyptos

Üstadlar benim birkaç sorum olacak sizlerin cevaplamanız için,

LG LM 620S veya LG LM 660S ledlerine 2+1 veya 5+1 hoparlör (speaker) takabiliyormuyuz,
    malum HT lerde aynı zamanda oynatıcıda oldugu için çok pahalılar ve tabiki bu model ledlerde oynatıcı zaten var..

LG LW4500 ve LW5500 modellerinde de biraz reklam olacak inş. sorun olmaz
    PHILIPSHMP3000 MKV MEDIA PLAYER ı TV ye speaker ı da buna bağlarsam olur mu?
    Ya da başka bi oynatıcı ve speaker konfigürasyonuyla olur mu?

5+1 ses sistemim var. 47lm670s i optikden ses sistemine bağlayıp ses alabiliyorum ama 2 kanal. over true özelliği yok yani dosyada ses 5+1 olsada 2 kanal çıkış yapıyor. media playerlar var uygun hem kodek hem ses sorunu için makul fiyatlı olanlar düşünülebilir. ts fprmatları bile oynatabiliyorlar.

Siz galiba Dark Minimania kullanıyorsunuz, nasıl bir cihaz?

Ama şimdi sizi LM670S te bile ses böyle bir sorunu ilk defa duydum, neyse bilen arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum.
  • Smart Share programı sayesinde kablo ile ağ bağlantısı üzerinden pc deki filmleri izleyebiliyorum..Kesinlikle takılma yok...Ayıca internet oldukça kullanışlı ve hızlı.Magic kumanda harika...
  • quote:

Orijinalden alıntı: suskun4449

bugün the final destination filminin 3d sini tv de denedim ve begendim çok fazla kaliteli video olmamasına(1.gb) rağmen hoşuma gitti(5-10gb lik olsa düşünemiyorum)
    soyle bir sorunum var altyazılarda sorun var türkçe karakterli sözcüklerde sorun oluyor
    bunu nasıl düzeltebilirim
    bu benim için çok önemli çünkü orjinal dilinde altyazı seviyorum
    ayrıca 30gb lik blurey filmim vardı harici diskimde onun formatı desteklemedi bilmeyen denemeyene duyrulur

3d subtitler programı altyazıdaki tüm saorunları çözüyor.. tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adembostanci

quote:

Üstadlar benim birkaç sorum olacak sizlerin cevaplamanız için,

LG LM 620S veya LG LM 660S ledlerine 2+1 veya 5+1 hoparlör (speaker) takabiliyormuyuz,
    malum HT lerde aynı zamanda oynatıcıda oldugu için çok pahalılar ve tabiki bu model ledlerde oynatıcı zaten var..

LG LW4500 ve LW5500 modellerinde de biraz reklam olacak inş. sorun olmaz
    PHILIPSHMP3000 MKV MEDIA PLAYER ı TV ye speaker ı da buna bağlarsam olur mu?
    Ya da başka bi oynatıcı ve speaker konfigürasyonuyla olur mu?

5+1 ses sistemim var. 47lm670s i optikden ses sistemine bağlayıp ses alabiliyorum ama 2 kanal. over true özelliği yok yani dosyada ses 5+1 olsada 2 kanal çıkış yapıyor. media playerlar var uygun hem kodek hem ses sorunu için makul fiyatlı olanlar düşünülebilir. ts fprmatları bile oynatabiliyorlar.

Siz galiba Dark Minimania kullanıyorsunuz, nasıl bir cihaz?

Ama şimdi sizi LM670S te bile ses böyle bir sorunu ilk defa duydum, neyse bilen arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum.

dark minimania kullanıyorum. yaklaşık 2 yıl oldu ve çok memnunum. tedarikçi firma çok ilgili. kodek vb sorunlarda hemen guncelleme gelıyor. bu gune kadar hıc sorun yasamadım. her turlu formatı oynatıyor. tavsiye ederim.

lm670s de ses sorunu derken aslında sesde bır sorun yok :) bahsetmeye calıstıgım sey 6 kanal sesi sadece 2 kanal olarak optik çıkışdan vermesi. bu evınde 5+1 olanlar için sorun olabilir sadece. izlemede bir sıkıntı yok. eski versiyon lg ler dts ses kodeklerini çözemiyordu ama lm serisinde bu sorun çözüldü.
  • arkadaşlar bende ışık sızması sorunu yaşıyorum. sağ alt, sol alt ve üst köşelerde mevcut. ancak sol alttaki baya belli oluyordu. ancak esrarengiz bir şekilde son bir gündür bu sorunun azaldığını görüyorum. eskisi kadar belli değil, göz alışması falan desem hayır, bariz azalmış görünüyor. siz bu sorunun zamanla azaldığı ile ilgili birşey duydunuz mu? ayrıca ben bunu servise de bildirmiştim. servis lg merkeze normal değil diye rapor yolladı ancak lg normal deyip geri çevirdi. tüketici hakem heyeti falan uğraşayım dedim ama azalmaya başladığını da görüncü uğraşmaktan vazgeçer gibi oldum. bir sürü iş açacak şimdi başıma.
  • 699s kullanıyorum
    uydu konusundaki eleştrilere katılıyorum ama çokta kötü değil tamam biraz yavaş çok değil
    sd performansı gayet yeterli bence yayın politikası değişmeli tr deki kanalların ntvspor gayet kalteli ama bir aksu tv iğrenç görüntü var
    bence bu 669s in tek sorunu online videoların full ekran olmayısı
  • selam arkadaşlar forum istanbulda realin karşısına LG bayisi açılmış bir kaç gün olmuş 42LM660 2300 TL Duvar askı aparatıda hediye ve worlde 12 taksit yaptı peşin fiyatına biraz pazarlık yapayım dedim 2200 e zorladım bırakmadı açılış yapıldığı gün 2200tl ye bütün stokları bitirmiş 2 hafta sonra yeni model çıkacakmış ama garanti veriyo bir sene bu fiyattan aşağı düşmeyeceğine LG türkiye garantili tabii bende karar veremiyorum beklesem mi daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: çelik377

selam arkadaşlar forum istanbulda realin karşısına LG bayisi açılmış bir kaç gün olmuş 42LM660 2300 TL Duvar askı aparatıda hediye ve worlde 12 taksit yaptı peşin fiyatına biraz pazarlık yapayım dedim 2200 e zorladım bırakmadı açılış yapıldığı gün 2200tl ye bütün stokları bitirmiş 2 hafta sonra yeni model çıkacakmış ama garanti veriyo bir sene bu fiyattan aşağı düşmeyeceğine LG türkiye garantili tabii bende karar veremiyorum beklesem mi daha

bu fiyata beklenmez alınır askı + hdmi kablo kopar bence
  • aslında bütçem 1900 civari idi tv almak için ama bu LM6600 serisi için 2000 olmasını bekleyecektim biraz daha düşüneyim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gittigidiyor üzerinden 2099 tl ye var şuanda tv.
  • alacaklar için söylüyorum:çok memnun kalırsınız...internette rahatlıkla gezinti yapılabiliniyor...magic kumanda harika...alışısanız mükemmel bişey...teknosada 2 ay d-smart hediyesi var..kullanıyorum.4 büyüklerin hazırlık maçları ve avrupa ligi maçlarının bir kısmına denk geldim :).teknosanan 2399 tlye almıştım geçen hafta şimdi 2999 tl olmuş ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrim3

gittigidiyor üzerinden 2099 tl ye var şuanda tv.

İthalatçi garantili. Bu bir dezavantajmi. Bulundugum sehirde servisi varmis .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmirr -- 24 Temmuz 2012; 4:33:14 >
  • aşağıdaki linkten 55lm 660s alacam yarın sabah. telefonda 3600 dediler. buradan alış veriş yapan var mı? ürünleri sorunsuz mu? bilgisi olan varsa acil cevaplayabilirse sevinirim.
    http://www.webdensiparis.com/urun/lg-55lm660s-55%E2%80%9D-139-ekran-400hz-full-hd-led-televizyon--lg-turkiye-garantili-_1004063.aspx?CatId=6955
  • quote:

Orijinalden alıntı: unalc

aşağıdaki linkten 55lm 660s alacam yarın sabah. telefonda 3600 dediler. buradan alış veriş yapan var mı? ürünleri sorunsuz mu? bilgisi olan varsa acil cevaplayabilirse sevinirim.
    http://www.webdensiparis.com/urun/lg-55lm660s-55%E2%80%9D-139-ekran-400hz-full-hd-led-televizyon--lg-turkiye-garantili-_1004063.aspx?CatId=6955

Gonderirlerse cok iyi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmirr

quote:

aşağıdaki linkten 55lm 660s alacam yarın sabah. telefonda 3600 dediler. buradan alış veriş yapan var mı? ürünleri sorunsuz mu? bilgisi olan varsa acil cevaplayabilirse sevinirim.

bizzat dükkanlarından alacağım. bluray hediyelerini de ayrıca göndereceklerini söylediler. garanti lg nin kendisininmiş ama değişim konusunda endişem var. bu firmadan alış veriş yapan varsa bilgi versin lütfen, yanlız fiyat süper yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unalc -- 25 Temmuz 2012; 2:45:43 >
  • cihazı almadan önce seri numarasını arayıp sorgulatın gerçekten 55lm660s için oldukça iyi fiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nohgye

quote:

Orijinalden alıntı: StephenSaunders

42LM620S

2000 tl sıfır kapalı kutu buldum 4 tane ısteyen varsa adres verebılırım bakırkoyde dukkan

kardeşim almak isterim tr garantilimi ayrıca antalyadayım, kargo durumu falan nasıl olur

hocam dikkat et, bu satıcı hakkında şikayet var

http://forum.donanimhaber.com/m_63624279/mpage_1/f_/key_//tm.htm#63655835
  • quote:

quote:

Hocam, aktürk Elektronik LG bayisi sorun olmaz herhalde.
  • quote:

quote:

quote:

bizzat dükkanlarından alacağım. bluray hediyelerini de ayrıca göndereceklerini söylediler. garanti lg nin kendisininmiş ama değişim konusunda endişem var. bu firmadan alış veriş yapan varsa bilgi versin lütfen, yanlız fiyat süper yani.

Beyler 55lm660s i bu sabah aldım 4 gözlük kumanda standart zaten ayrıca bluray hediye ettiler toplam 3600 tl. Fiyat düşük diye kontrol için lg yi resmi telefonundan aradım. Yetkili bayimiz sorun yok dediler . Yine de sağlam olsun diye arkadasımı elden almak üzere mağazaya gönderdim arkadasım satın alıp kapalı kutuyu sabah kargoya verdi. Degisim gerekliliği halinde sorun da çıkmazsa bu serinin şu ana kadar en ucuz fiyatına satın almış durumdayım kendime hayırlı olsun.

Eğer ürün de sorunsuz çıkarsa mağazayı sömürmeniz için ayrıca bildireceğim. Hadi hayirlisi

• Hayirli olsun, eger saglam cikarsa haberimiz olsun bizde sebebleniriz insallah iyi urun gule gule kullan
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.