Şimdi Ara

LG 42LM660S almak isteyenler (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.928
Cevap
32
Favori
223.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 47'' modeli de 2725 tl ye düşmüş Şu an için fiyatlar iyi aslında. biraz daha beklesekmi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkipurki

tek fark çerçeve diye okumuştum bir yerde :) he bu arada 2150 tl olmuş fiyat yeni gördüm. :)

http://forum.donanimhaber.com/m_63352862/tm.htm şöyle bi problem var dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz_86

Selam arkadaşlar ben 47LM660S modelini teknosadan 2699 TL'ye aldım.Yıllık izin vb. nedenlerle kurulumu 1 hafta önce yaptırdım.Kendi uydu alıcısı olduğu için sadece çanak+lnb+kablo ücreti verdim ve şuan sorunsuz izliyorum.Alacak olan tüm arkadaşlara gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.3D de kesinlikle sorun yok siz iyi çekilmiş bir film izlerseniz kaliteyi görürsünüz.Benimde sol üst köşede hafif ışık sızması malesef var ama çok sorun etmedim sonuçta açıp siyah ekran izlemiyoruz ;)

teknosadan o fiyata nasıl aldın?
  • quote:

quote:

Selam arkadaşlar ben 47LM660S modelini teknosadan 2699 TL'ye aldım.Yıllık izin vb. nedenlerle kurulumu 1 hafta önce yaptırdım.Kendi uydu alıcısı olduğu için sadece çanak+lnb+kablo ücreti verdim ve şuan sorunsuz izliyorum.Alacak olan tüm arkadaşlara gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.3D de kesinlikle sorun yok siz iyi çekilmiş bir film izlerseniz kaliteyi görürsünüz.Benimde sol üst köşede hafif ışık sızması malesef var ama çok sorun etmedim sonuçta açıp siyah ekran izlemiyoruz ;)

16-17 haziran tarihinde turuncu indirimden internetten almıştım.Hatta o fiyata alıp world kart ile 100 parapuan kazananlar falan olmuş.O tarihlerde vatanda da 2699 a satıldı 1 ekstra gözlük vermişlerdi.Sıkı takip ederseniz yine yaparlar kampanya...

• quote:

quote:

quote:

16-17 haziran tarihinde turuncu indirimden internetten almıştım.Hatta o fiyata alıp world kart ile 100 parapuan kazananlar falan olmuş.O tarihlerde vatanda da 2699 a satıldı 1 ekstra gözlük vermişlerdi.Sıkı takip ederseniz yine yaparlar kampanya...

her gün araştırmak lazım yani. çok sağol ;) güle güle kullan.

• furkipurki

her gün araştırmak lazım yani. çok sağol ;) güle güle kullan.

teşekkür ederim furkipurki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: snsnc

42LM670S modeli ile arasndaki fark nedir?

farkı fiyatı :D

tip işte başka bişe yok
  • televizyon kuruldu.Teknosadanaldığım için 2 ay dsmart vardı.onuda kurdurdum.(özellikle fenerin hazırlık maçı vardı bugün :))..öncelikle şunu belirteyim,dsmartta da kanal silme olayı yokmuş..televizyonun hd uydu alıcısında kanal silme olayı yokmuş.sadece kanalları bloke etmek varmış...ışık sızması olayı görmedim ama tam test etmedim.en azından şimdilik gözüme çarpmadı...3d olayı öyle sinemadaki gibi bir beklenti olmasın.sonuçta ekran sinea kadar büyük değil.sadece bazı arkadaşların yazdığı gibi,bir pencere var ve olay sanki pencerenin arkasında gerçekleşiyor...sd yayınlar çok güzel.karelenme falan kesinlikle yok...2d-3d convert ise herkesin dediği gibi çok vasat.(ufak bir derinlik.)..genel olarak çok beğendim.kullandıkça eksik yanlarını belirtirim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: western222

sd yayınlar çok güzel.karelenme falan kesinlikle yok...

teşekkürler bu yorum için peki 620S ile karşılaştırabilir misin?
    neyse yorumunun devamını bekliyoruz hoca
  • bugün the final destination filminin 3d sini tv de denedim ve begendim çok fazla kaliteli video olmamasına(1.gb) rağmen hoşuma gitti(5-10gb lik olsa düşünemiyorum)
    soyle bir sorunum var altyazılarda sorun var türkçe karakterli sözcüklerde sorun oluyor
    bunu nasıl düzeltebilirim
    bu benim için çok önemli çünkü orjinal dilinde altyazı seviyorum
    ayrıca 30gb lik blurey filmim vardı harici diskimde onun formatı desteklemedi bilmeyen denemeyene duyrulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suskun4449

bugün the final destination filminin 3d sini tv de denedim ve begendim çok fazla kaliteli video olmamasına(1.gb) rağmen hoşuma gitti(5-10gb lik olsa düşünemiyorum)
    soyle bir sorunum var altyazılarda sorun var türkçe karakterli sözcüklerde sorun oluyor
    ayrıca 30gb lik blurey filmim vardı harici diskimde onun formatı desteklemedi bilmeyen denemeyene duyrulur

Aşağıdakini bir dener misin,
    USB den izleyeceğiniz filmin alt yazısını notepad ile açın hiç birşeye dokunmadan farklı kaydet deyip en alttan ANSI olan yeri UTF8 e getirip kaydedin.Artık her film açtığınızda menülerde gezip türkçe karakter seçmek zorunda kalmayacaksınız.

• http://www.akakce.com/televizyon-led/en-ucuz-lg-42lm660s-fiyati,766987.html

bu adresten fiyatı takip ediyorum. inşallah düğünüme kadar 2 bin liranın altına iner. burda lg garantisi veren hangisi arkadaşlar? bunu öğrenmemin yolu nedir?
  • yarkadaşlar youtube videolarını açabiliyorum..ama facebooktaki videoları açmak için adobe flash player yüklenmesi isteniyor...nasıl yükleyebilirim?sayfada yükle diyor ama normal internet sayfası(pc deki gibi)...
  • 42LM670S modelini inş 1 haftaya kadar kurdururum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

http://www.akakce.com/televizyon-led/en-ucuz-lg-42lm660s-fiyati,766987.html

bu adresten fiyatı takip ediyorum. inşallah düğünüme kadar 2 bin liranın altına iner. burda lg garantisi veren hangisi arkadaşlar? bunu öğrenmemin yolu nedir?

Agustos sonuna kadar fiyatin dusecegini sanmam. Ki zaten,

Lg nin fiyat politikasi, 40es7000 modelini daha cazip kilmaya basladi. Evolution kit + dual core + sesle kontrol gibi arti ozellikleri olmasina ragmen samy nin es7000 i, lg660s .... vs. Ust modellerle yarisir. Fiyat 2.250 - 2.600 arasi degisiyor. Kampanya takibi yapilabilir. Pusu attim.

• quote:

Orijinalden alıntı: apocalyptos

quote:

bugün the final destination filminin 3d sini tv de denedim ve begendim çok fazla kaliteli video olmamasına(1.gb) rağmen hoşuma gitti(5-10gb lik olsa düşünemiyorum)

Aşağıdakini bir dener misin,
    USB den izleyeceğiniz filmin alt yazısını notepad ile açın hiç birşeye dokunmadan farklı kaydet deyip en alttan ANSI olan yeri UTF8 e getirip kaydedin.Artık her film açtığınızda menülerde gezip türkçe karakter seçmek zorunda kalmayacaksınız.

dediğini bugün denerim sağol

• quote:

ayarlarda dil kodlaması olarak türkçe var. onu seçin.

bu işlemin kötü bir tarafı var. tv'yi kapattığınızda eski ayarlara dönüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

http://www.akakce.com/televizyon-led/en-ucuz-lg-42lm660s-fiyati,766987.html

teknosa ve dart'nin LG TR garantili olduğunu biliyorum. ben darty de aldım.
    müşteri hizmetlerine sorup öyle alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: apocalyptos

Üstadlar benim birkaç sorum olacak sizlerin cevaplamanız için,

LG LM 620S veya LG LM 660S ledlerine 2+1 veya 5+1 hoparlör (speaker) takabiliyormuyuz,
    malum HT lerde aynı zamanda oynatıcıda oldugu için çok pahalılar ve tabiki bu model ledlerde oynatıcı zaten var..

LG LW4500 ve LW5500 modellerinde de biraz reklam olacak inş. sorun olmaz
    PHILIPSHMP3000 MKV MEDIA PLAYER ı TV ye speaker ı da buna bağlarsam olur mu?
    Ya da başka bi oynatıcı ve speaker konfigürasyonuyla olur mu?

5+1 ses sistemim var. 47lm670s i optikden ses sistemine bağlayıp ses alabiliyorum ama 2 kanal. pass true özelliği yok yani dosyada ses 5+1 olsada 2 kanal çıkış yapıyor. media playerlar var uygun hem kodek hem ses sorunu için makul fiyatlı olanlar düşünülebilir. ts formatları bile oynatabiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adembostanci -- 20 Temmuz 2012; 22:04:09 >

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.