Şimdi Ara

LG 42LM660S almak isteyenler (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.928
Cevap
32
Favori
223.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    görüntü kalitesi gayet iyi
    şimdilik iki sorum olucak zamanla ogrenicez artık

1) herhangi tv programını kaçırıcam diyelim nasıl kaydedicem
    rec tuşu var ama normal flash bellek taksam kaydedermi
    2) kurulum yapıldıktan sonra saçma sapan birsürü kanal geldi ve ben bunların bir kısmını silmek istiyorum nasıl yapicam
    olmayan kanallar var
    ntv
    ntv spor
    tnt vs.
    bunları nasıl ekleyebilirim
    yardım edene şimdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 47'' olanını kovalıyorum bakalım ağustos sonuna kadar almış olucağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: famousss

Arkadaslar bende bu tw den aldim kuruldu hersey guzel simdilik tecrubeli arkadaslara iki sorum war
    1- tv da 3.3.7 surumu yuklu, 3.3.50 guncellemesi war diyo yuklemelimiyim sizce, ben bu guncelleme olaylarinda korkuyorum biraz geriye donusu yok diye :)
    2- internetten film izlerken tam ekran yapamiyorum cozumu nedir, surumle ilgili olabilirmi?
    İlgilenen arkadaslara simdiden tesekkurler..

1) ben 3.3.50'ye güncelledim. fark göremedim. lg sitesinde sürümler hakkında bilgi yok. ne gibi değişikler olduğu hakkında bilgimiz olsa iyi olur. lg destek sitesinde 3.3.57 var ama tv bunu bulamıyor. usb disk ile yüklemek gerekir ama yüklemedim.
    2) o sorun hala devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suskun4449

bende 42" olanını aldım dün kurdurdum

2) kurulum yapıldıktan sonra saçma sapan birsürü kanal geldi ve ben bunların bir kısmını silmek istiyorum nasıl yapicam
    olmayan kanallar var
    ntv
    ntv spor
    tnt vs.

1) kayıt yapabilmek için en az 40 gb'lık bir disk gerekiyor. bir yerlerde okumuştum ama hatırlamadım. ben de 16 GB usb disk var. beğenmedi onu .
    100 GB'lık usb hdd var onu da biçimledireceğim dedi. içinde birşeyler vardı biçimledirtmedim.

2) maalesef silme yok. silme yerine atlatma kullanılacak.
    bu tarihte böyle saçma bir programcılık olur mu şaşıyorum doğrusu. en ucuz en uyduruk uydu alıcılarda bile çok sayıda özellikler var.
    silmeden vazgeçtim haydi, kanal ismi arama yok. bir kanal gerekli oldu örneğin, 1000 kanal içinde dolaş dur işin yoksa

bu sıkıntılarımızı LG yetkilerine iletsek ne olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: akcan

quote:

olmayan kanallar var
    ntv
    ntv spor
    tnt vs.

1) kayıt yapabilmek için en az 40 gb'lık bir disk gerekiyor. bir yerlerde okumuştum ama hatırlamadım. ben de 16 GB usb disk var. beğenmedi onu .
    100 GB'lık usb hdd var onu da biçimledireceğim dedi. içinde birşeyler vardı biçimledirtmedim.

bu tarihte böyle saçma bir programcılık olur mu şaşıyorum doğrusu. en ucuz en uyduruk uydu alıcılarda bile çok sayıda özellikler var.
    silmeden vazgeçtim haydi, kanal ismi arama yok. bir kanal gerekli oldu örneğin, 1000 kanal içinde dolaş dur işin yoksa

silme olmaması gerçekten saçma
    ben favorilere kanalların bir kısmını ekledim
    favoriler tuşuyla biraz pratik oldu ama yeterli değil
    kanal ekleme kisminida dün buldum
    ama sorun su istediğim kanalların frekansini bulmam lazım şimdi de

• quote:

quote:

quote:

olmayan kanallar var
    ntv
    ntv spor
    tnt vs.

silme olmaması gerçekten saçma
    ben favorilere kanalların bir kısmını ekledim
    favoriler tuşuyla biraz pratik oldu ama yeterli değil
    kanal ekleme kisminida dün buldum
    ama sorun su istediğim kanalların frekansini bulmam lazım şimdi de

Evet kesinlikle LG'ye iletmek lazım bu iş böyle olmaz. Hem Flash Player'ın tam ekran yapılamaması hem de bunu iletmek gerek TV 2012 model ve güncelleme ile sorunların çözülmesi gerek. LG bu yazılım işinde hep sakat panel LG yazılım Samsung olsa süper olur.

• beyler lg yazılım konusunda başarısız bir firma.mesela sanal klavyede 2 tane i var ve ı harfi yok.Videolar tam ekran olmuyor kanal gecişleri yavaş.Bakalım 3.3.57 sürümü çıkmış indiriyorum ama ümidim yok.Bu arada kanal sıralaması 319-4041-4042-49 diye gidiyo...Saçmalaıyorlar resmen insan bi test eder.
  • kanal ismi arama ve kanal silme özelliği çok elzem
    düşünün kanal frekansları değiştikçe eski kanallar hep kalacak bir müddet sonra boş kanallarla dolacak liste. şu anda bende birçok kanalın eski frekansları da var. tv8 ntv gibi.
    lg servisi usb ile yükledi. biz usb ile nasıl yükleyeceğiz dedim. elindeki kumandayı göstererek ancak bu kumandayla(servise özel kumanda) yüklenebilir dedi.

ayrıca ilginç bir durum var. durduk yerde kanallar kayboluyor ya da yeri değişiyor. sizlerde de oluyor mu?
  • quote:

kanal ismi arama ve kanal silme özelliği çok elzem
    düşünün kanal frekansları değiştikçe eski kanallar hep kalacak bir müddet sonra boş kanallarla dolacak liste. şu anda bende birçok kanalın eski frekansları da var. tv8 ntv gibi.
    lg servisi usb ile yükledi. biz usb ile nasıl yükleyeceğiz dedim. elindeki kumandayı göstererek ancak bu kumandayla(servise özel kumanda) yüklenebilir dedi.

ayrıca ilginç bir durum var. durduk yerde kanallar kayboluyor ya da yeri değişiyor. sizlerde de oluyor mu?

kanal ekleme ile bugün biraz uğraştım frekans ekledim olmadı yeniden otomatik kanal bulma yaptım tnt ntv e2 filan geldi sonunda
    kanalları düzenle deyip ilk sıralara istediğim kanalları bıraktım silme yok ne yaptıysam bulamadım
    söylendiği gibi kanalların yeri kendiliğinden değişiyormu bu saatten sonra gozlemliycem olursa haber veririm

su tv satan yerlerde 3d kısa filmler oluyor o tarzda video bulabilecegim yer bilen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

Dün bir teknosaya uğradım. 2062 Tl ye bir Panasonic önerdi. ışık sızması yok dedi, 300 hz kendinden dedi, 660s de 100hz işlemciyle 400 hz oluyomus. anlattım sıkıntıları dedi lg de önermiyorum samsung da. ne biçöim iş, işin içinden çıkamadım.

bende teknosadan 660s aldım lg servis geldi, panasonıc inde servisiymiş ikisinide sordum lg dede sorunlar çıkıyor dedi ama panasonic resmen dökülüyor dedi bu ay 7 tane kurdum 5 i servise geldi dedi nasıl iş anlamadım

ışık sızma olayını panasonicte bilmiyorum ama 660s te baya bir var ama genel performans olarak ben çok beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratvezir -- 9 Temmuz 2012; 12:17:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

beyler lg yazılım konusunda başarısız bir firma.mesela sanal klavyede 2 tane i var ve ı harfi yok.Videolar tam ekran olmuyor kanal gecişleri yavaş.Bakalım 3.3.57 sürümü çıkmış indiriyorum ama ümidim yok.Bu arada kanal sıralaması 319-4041-4042-49 diye gidiyo...Saçmalaıyorlar resmen insan bi test eder.

şu kanal sıralamasını hallettim.Bilmiyorum yeni sürümlemi geldi bu özellik ama kanal sıralamasını düzenleyebiliyormuşum.Ancak en sond bir kanal var 46 numaralı kanal listesinde gözükmesine rağmen kanal düzenlemede göremiyorum.Adam akıllı bir firmware umarım gelir.Özellikle şu tam ekran olayını düzeltirlerse çok iyi olacak.

Edit:bu arada 3.3.57 sürümünü yükelemEyin kanal geçişleri 1 sn arttı gibi duruyor.Hd kanallar 5 snyede açılıyor :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SystemApps -- 9 Temmuz 2012; 23:53:47 >

• quote:

su tv satan yerlerde 3d kısa filmler oluyor o tarzda video bulabilecegim yer bilen varmı

tv ya da bilgisayardan youtub'e e girin "3d half sbs" diye arayın çok sayıda bulursunuz
    örnek:http://www.youtube.com/watch?v=bTEPm5ZUcXU
  • bende almayı düşünüyorum saol
  • Pusu; 47 lm 660s

• arkadaşlar bende lg 47lm660s ile panasonic tx-l47et5e arasında kaldım.hangisini almalıyım sizce?fiyatları yakın birbirine.uydu alıcı dışında herşeyi aynı gibi.yorumları okuyorum okuyorum bi karar veremiyorum.
  • Ben de bu tv yi almayı düşünüyorum arkadaşlar nasıl önerir misiniz fiyat-performans olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Selection

Ben de bu tv yi almayı düşünüyorum arkadaşlar nasıl önerir misiniz fiyat-performans olarak ?

lm 660s model

42'' olan f/p olarak uygun.

47'' olana biraz daha inmesini bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmir

quote:

Orijinalden alıntı: Last Selection

Ben de bu tv yi almayı düşünüyorum arkadaşlar nasıl önerir misiniz fiyat-performans olarak ?

lm 660s model

42'' olan f/p olarak uygun.

47'' olana biraz daha inmesini bekliyoruz

teşekkürler
  • Bende bundan var fakat görüntüsü çok kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktemur

Bende bundan var fakat görüntüsü çok kötü

bundan derken ne var,

birde görüntü derken hangi görüntü
    sd, hd, 3d ?

ve nesi kötü
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.