Şimdi Ara

LG 42LM660S almak isteyenler (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.928
Cevap
32
Favori
223.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dexter1905

quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

quote:

Arkadaşlar, yakın zamanda 42LM660s almayı düşünüyorum.Sizce 42" yeterlimi?

Dostum yeterli olup olmadığını bilmemiz için
    1- Bütçen
    2-Kullanım amacın
    3-Kurulacak odanın m2'si

Dostum, kullanım amacım HD yayınlar ve 3D filmler için.Odam küçük sayılır 9m². İzleme Mesafem 2m.

Bütçende elveriyorsa al derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

quote:

Arkadaşlar, yakın zamanda 42LM660s almayı düşünüyorum.Sizce 42" yeterlimi?

Dostum yeterli olup olmadığını bilmemiz için
    1- Bütçen
    2-Kullanım amacın
    3-Kurulacak odanın m2'si

Dostum, kullanım amacım HD yayınlar ve 3D filmler için.Odam küçük sayılır 9m². İzleme Mesafem 2m.

2m icin 42 ideal

hatta 1080p kullanacaksan 47 bile olabilir

1-2 ay içinde almayı düşünüyorum büyük ihtimalle 42 olanı.Bütçemi biraz daha zorlasam 47 olabilir.Ama yanına ses sistemi ve uydu alıcısı almayı düşünüyorum.

• darty den tv siparişi verenlerden siparişi gelen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcan

darty den tv siparişi verenlerden siparişi gelen oldu mu?

benim halen sipariş hazırlanıyor diyor sizin de öylemi? dün yine aradım yarın verilir dediler ama nezaman arasam yarın verilir diyorlar zaten.
  • Beni çağrı merkezine bile bağlamıyor kaç defa Aradım bütün servislerimiz dolu diyor var bu iste bir terslik
    Bana dartye ulaşabileceğim bir baska yol soyleyebilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mayk63 -- 27 Haziran 2012; 12:52:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darty'de galiba 42 LM 660S bitti galiba.Ürün bulunamadı hatası veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ngoksel

quote:

benim halen sipariş hazırlanıyor diyor sizin de öylemi? dün yine aradım yarın verilir dediler ama nezaman arasam yarın verilir diyorlar zaten.

bende de aynen öyle sipariş hazırlanıyor yazıyor. halbuki ürünü alırken "stoktan gönderim" ibaresi vardı.

aşağıdaki linke bakılırsa epey kişiyi mağdur etmiş.
    http://www.sikayetvar.com/firma/detay/darty

• quote:

quote:

quote:

bende de aynen öyle sipariş hazırlanıyor yazıyor. halbuki ürünü alırken "stoktan gönderim" ibaresi vardı.

Ben çağrı mrk. ile görüştüm. Ürünün kargoya verildiğini söylediler. Web sitesi üzerinden takip edilemiyormuş kargo durumu. Mail atıyorlarmış.

• darty den BU SABAH 2,089,05 TL YE 42LM660S ALDIM .DAHA ÖNCEDEN DE 2 LAPTOP ALMIŞTIM BURADAN HİÇBİR SORUN ÇIKMADI MERAK ETMEYİN YOĞUNLUKTAN GECİKSE DE CUMA YA ELİNİZ DE OLUR.
  • darty'de bugün bitmişti. sonuna mı yetiştiniz
  • sanırım sonuydu 1-2 saat sonra sitede ürün görünmüyordu
  • An itibariyle marmara forum teknosadan 47lm670s i 2799 tl ye aldım. 2 aylık ücretsiz d-smart hd hediyesi ile. 660s bile 2899 iken kaçmaz derim. Fiyat 30 hazirana kadar geçerli dediler. Marmara forum teknosaya gidecek olanlar emir beyi bulabilirler. Iyi bir danışman ve çok yardımcı oluyor. Foruma yazacağımı belirttim. Gidenlere yardımcı olacak. Bilginize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu modelle ilgili başka bir 660S konusunda aşağıdaki yorumu yapmıştım. Buraya da eklemek istedim.

LG'nin 47LM660S modeli alalı yaklaşık 1 hafta oldu. Televizyonu Samsung 46ES7000 modelini takip ederken bi anda gördüm ve evde araştırmam sonucu, ertesi gün aldım. Vatan'dan 2699,00TL fiyatla aldım, içinde Magic Motion kumanda çıkıyor, 4 adet 3D gözlük çıkıyor, Dual play gözlükleri satın alacaktım araştırırken sanırım dusty ve diğer bir arkadaşın hazırladığı video sayesinde kendim yaptım. Cinemaximum'lardan (eski cinebonus) 2TL karşılığı aldığınız gözlüklerden kolayca yapılabiliyor. Bir gözlüğün sol camını diğer gözlüğün sağ camını çıkarıp birbirlerine takıyorsunuz. Yani gözlüklerin birinin camları sağ-sağ diğerinin camları sol-sol oluyor gayet güzel bir performansla kullanabiliyorsunuz. Gelelim televizyona alıp eve kurulduğu gün ilk denediğim bir siteye girip flash videoyu bilgisayarda olduğu gibi direk sayfa üzerinden seyredebiliyor muyuz? sorusunu cevaplamak oldu ve cevap evet seyredebiliyorsunuz tarayıcının flash desteği var. İnternet tarayıcı oldukça hızlı. HD uydu alıcısı kanal geçişlerinin minik bir miktar geç olmasının dışında oldukça başarılı. Smart sayfasının içeriği oldukça geniş uygulamalar bir televizyon için oldukça tatmin edici. 2D'yi 3D'ye çevirme (sadece derinlik katacağı söyleniyor) başarısız hatta hiçbir fark olmuyor görüntüde bile diyebiliriz. Dual playi anlatmıyorum zaten televizyonu almak için tek başına bir sebep bile denilebilir. (oyun düşkünü olanlar için) 46ES7000 ile aradaki farkları kullanıcı olarak fark edecek olanları daha doğrusu, bu cihaz 200Hz panel yazılım ile 400Hz oluyor. Samsung 400Hz panel yazılım ile 800Hz oluyor. Kamera yok Samsung'da var. Son fark tartışmalara neden olan aktif pasif gözlük olayı kimine göre aktif iyi kimine göre pasif. Pasif gözü yormuyor ve son derece hafif ve bulunması kolay aynı zamanda ucuz. Aktif seyretme açısı olarak pasife göre daha kuvvetli, hissiyatı çok daha fazla arttırdığı anlar oluyor ama gözü aşırı yoran bir deneyim. Aktif gözlük, pasif gözlük seçimi size kalmış. Bildiklerimi şöyle bir anlatayım dedim objektif olarak, çünkü bu modeli aldım diye en iyi model bu bundan daha iyisi yok yorumlarını sevmiyorum gördüklerimi anlattım. Görüşüm 2.699,00TL fiyatı sonuna kadar hak eden bir model olduğu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben çağrı mrk. ile görüştüm. Ürünün kargoya verildiğini söylediler. Web sitesi üzerinden takip edilemiyormuş kargo durumu. Mail atıyorlarmış.

Alıntıları Göster
    quote:

Bugün sabah email geldi ürününüz kargoyla gönderildi diye.
    1 saat sonra MNG kargo geldi. TV yi mi getirdiler acaba dedim. Çünkü dün akşam sormuştum horoz nakliyat getirecekti.
    MNG kargoda TV yoktu. Faturayı göndermişler. Şaşırdım. Farklı bir uygulama.

Şimdi horoz nakliyatın tv'yi getirmesini bekliyorum.

• quote:

quote:

1 saat sonra MNG kargo geldi. TV yi mi getirdiler acaba dedim. Çünkü dün akşam sormuştum horoz nakliyat getirecekti.

(ben fiyala) inşallah ürünün sağ salim gelir akrdeşim moralini bozmak gibi olmasın ama horoz nakliyatla ilgili kötü şeyler duydum ..

• Ben bugün tv mi teslim aldım horoz nakliyat ile. bir sorun çıkmadı, hasarsız getirdiler ürünü. yardımcı da oldular evde yoktum geç gelin gelmeden önce arayın dedim istediğim saatte geldiler. henüz servise kurdurmadım. kurulup kullanmaya başlayınca izlenimlerimi paylaşacağım.
  • arkadaşlar daha önce de yazdım fakat kimse okumadı herhalde. ben bu televizyonu aldım ve çok memnunum. yalnız bir tek sıkıntım var. internetten film izlerken filimler tam ekran olmuyor. sanırım opera kullanıyorlar. ben pc ye operayı kurdum acaba ondan mı kaynaklanıyor diye pc de tam ekran olarak izlediğimiz bir film tv de olmuyor acaba çözünürlük ayarı falan mı yapmak lazım bilen varsa bir yardımcı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sion

Bu modelle ilgili başka bir 660S konusunda aşağıdaki yorumu yapmıştım. Buraya da eklemek istedim.

LG'nin 47LM660S modeli alalı yaklaşık 1 hafta oldu. Televizyonu Samsung 46ES7000 modelini takip ederken bi anda gördüm ve evde araştırmam sonucu, ertesi gün aldım. Vatan'dan 2699,00TL fiyatla aldım, içinde Magic Motion kumanda çıkıyor, 4 adet 3D gözlük çıkıyor, Dual play gözlükleri satın alacaktım araştırırken sanırım dusty ve diğer bir arkadaşın hazırladığı video sayesinde kendim yaptım. Cinemaximum'lardan (eski cinebonus) 2TL karşılığı aldığınız gözlüklerden kolayca yapılabiliyor. Bir gözlüğün sol camını diğer gözlüğün sağ camını çıkarıp birbirlerine takıyorsunuz. Yani gözlüklerin birinin camları sağ-sağ diğerinin camları sol-sol oluyor gayet güzel bir performansla kullanabiliyorsunuz. Gelelim televizyona alıp eve kurulduğu gün ilk denediğim bir siteye girip flash videoyu bilgisayarda olduğu gibi direk sayfa üzerinden seyredebiliyor muyuz? sorusunu cevaplamak oldu ve cevap evet seyredebiliyorsunuz tarayıcının flash desteği var. İnternet tarayıcı oldukça hızlı. HD uydu alıcısı kanal geçişlerinin minik bir miktar geç olmasının dışında oldukça başarılı. Smart sayfasının içeriği oldukça geniş uygulamalar bir televizyon için oldukça tatmin edici. 2D'yi 3D'ye çevirme (sadece derinlik katacağı söyleniyor) başarısız hatta hiçbir fark olmuyor görüntüde bile diyebiliriz. Dual playi anlatmıyorum zaten televizyonu almak için tek başına bir sebep bile denilebilir. (oyun düşkünü olanlar için) 46ES7000 ile aradaki farkları kullanıcı olarak fark edecek olanları daha doğrusu, bu cihaz 200Hz panel yazılım ile 400Hz oluyor. Samsung 400Hz panel yazılım ile 800Hz oluyor. Kamera yok Samsung'da var. Son fark tartışmalara neden olan aktif pasif gözlük olayı kimine göre aktif iyi kimine göre pasif. Pasif gözü yormuyor ve son derece hafif ve bulunması kolay aynı zamanda ucuz. Aktif seyretme açısı olarak pasife göre daha kuvvetli, hissiyatı çok daha fazla arttırdığı anlar oluyor ama gözü aşırı yoran bir deneyim. Aktif gözlük, pasif gözlük seçimi size kalmış. Bildiklerimi şöyle bir anlatayım dedim objektif olarak, çünkü bu modeli aldım diye en iyi model bu bundan daha iyisi yok yorumlarını sevmiyorum gördüklerimi anlattım. Görüşüm 2.699,00TL fiyatı sonuna kadar hak eden bir model olduğu.

Sion arkadaşım siteden izlediğin filmi tam ekran olarak seyredebiliyor musun. ben ne kadar denediysem olmadı. kolay bir yolu varsa lütfen yardımcı olur musun. teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: dhamdi

arkadaşlar daha önce de yazdım fakat kimse okumadı herhalde. ben bu televizyonu aldım ve çok memnunum. yalnız bir tek sıkıntım var. internetten film izlerken filimler tam ekran olmuyor. sanırım opera kullanıyorlar. ben pc ye operayı kurdum acaba ondan mı kaynaklanıyor diye pc de tam ekran olarak izlediğimiz bir film tv de olmuyor acaba çözünürlük ayarı falan mı yapmak lazım bilen varsa bir yardımcı olsun...

Tam ekran olmuyor derken minik pencereyi mi büyültemiyorsunuz? yada büyüyor ama ekranı full kaplamayıp altta ve üstte siyah alanlar mı oluşuyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: patatesdeniz

quote:

quote:

(ben fiyala) inşallah ürünün sağ salim gelir akrdeşim moralini bozmak gibi olmasın ama horoz nakliyatla ilgili kötü şeyler duydum ..

dart'den bugün 14:00- 22:00 arası horoz nak. ile teslim edileceğini söylemişlerdi.
    saat şu an 22:07 ürün teslim edilmedi

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.