Şimdi Ara

LG 42LM640S İnceleme & Ana Konu - 04.54.03 Yazılımı çıktı! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.288
Cevap
42
Favori
226.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tv yi güncelledim. tam karıştıramadım ama web browser facebook videolarını oynatmıyor. Flash playerınızı güncellemeniz gerekli diyor. Verdiği linke tıklıyorum ama TV için uyumlu flash player çıkmıyo adobe nin sitesinde. Flash playerıda USB ile göncellemek mümkünmü?

web tarayıcıdan youtube açınca tam ekran oluyor sorun yok ancak aklıma birşey takıldı. Biz şimdi 660s in versiyonu güncelledik ya bu durumda TV garantiden çıkarmı?
  • Arkadaşlar tv tam bir harika herkese tavsiye ederim.Ancak kulaklığı taksamda çalıştırmayı başaramadım bir türlü.Birde kulaklık ayarı yokmu bu tvinin acaba.Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAT007

tv yi güncelledim. tam karıştıramadım ama web browser facebook videolarını oynatmıyor. Flash playerınızı güncellemeniz gerekli diyor. Verdiği linke tıklıyorum ama TV için uyumlu flash player çıkmıyo adobe nin sitesinde. Flash playerıda USB ile göncellemek mümkünmü?

web tarayıcıdan youtube açınca tam ekran oluyor sorun yok ancak aklıma birşey takıldı. Biz şimdi 660s in versiyonu güncelledik ya bu durumda TV garantiden çıkarmı?

Benimde diğer forumlarda okuduğum kadarı ile web tarayıcıdan açınca youtube videolarında sorun olmadığı.Ayrıca fabrika hangi flaşh versiyonu yüklemiş ise,onun haricinde flaşh versiyonunun yüklenememesi.
    Bir başka yazılımda yeni versiyonu güncelleyebilirler.Birde bildiğim birçok sitenin flaşh playerden vaz geçtikleri ve html5 versiyonunu kaullandıkları belirtiliyor.Bu html 5i de biizim cihazlar desteklemektedir.
  • arkadaşlar mrb
    bende bugün bimeksten sipariş verdim 1599 t ye 160 tl hediye çekli. tv nin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum ebnim sorum kurulum hakkında.

444 6 543 ü arayarak mı kurulum için ekip istioruz. bir de ekip gelip ne gibi işlemler yapıyor? öl piksel konrolü falan var ???
  • daha öncede bu forumda yazmıştım ama belki şimdi bir bilen vardır diye tekrarlıyorum..usb den yabancı film izlerken türkçe altyazıları görebilmek için q menü den kod u türkçe seçiyoruz biliyorsunuz ancak tv yi her kapatıp açtığımda bu ayar ''standart'' a dönüyor ve sonrasında tekrar q menüye girip kodu türkçe yapmam gerekiyor.. bunu her defasında aynı işlemi yapmadan çözmenin bir yolu varmı....?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakgez

arkadaşlar mrb
    bende bugün bimeksten sipariş verdim 1599 t ye 160 tl hediye çekli. tv nin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum ebnim sorum kurulum hakkında.

444 6 543 ü arayarak mı kurulum için ekip istioruz. bir de ekip gelip ne gibi işlemler yapıyor? öl piksel konrolü falan var ???

evet lg servisini arayıp randevu alıyorsun..eğer duvara montaj yaptıracaksan kurulum için ayrıca aparat getiriyorlar yanlarında ve 70 tl civarı ücret ödeniyor..duvara takmayacaksan kurulum ücretsiz..görsel olarak tv yi kontrol ediyorlar..sd yayınları ayarlıyorlar..yanlarında flash disk olmalı 3D yi falan gösteriyorlar..toplamda 15-20 dakka falan sürüyor zaten herşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: areano

daha öncede bu forumda yazmıştım ama belki şimdi bir bilen vardır diye tekrarlıyorum..usb den yabancı film izlerken türkçe altyazıları görebilmek için q menü den kod u türkçe seçiyoruz biliyorsunuz ancak tv yi her kapatıp açtığımda bu ayar ''standart'' a dönüyor ve sonrasında tekrar q menüye girip kodu türkçe yapmam gerekiyor.. bunu her defasında aynı işlemi yapmadan çözmenin bir yolu varmı....?

film ile altyazıyı aynı klasöre kopyala filmi öyle aç kendisi altyazıyı görüyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak6721

quote:

daha öncede bu forumda yazmıştım ama belki şimdi bir bilen vardır diye tekrarlıyorum..usb den yabancı film izlerken türkçe altyazıları görebilmek için q menü den kod u türkçe seçiyoruz biliyorsunuz ancak tv yi her kapatıp açtığımda bu ayar ''standart'' a dönüyor ve sonrasında tekrar q menüye girip kodu türkçe yapmam gerekiyor.. bunu her defasında aynı işlemi yapmadan çözmenin bir yolu varmı....?

film ile altyazıyı aynı klasöre kopyala filmi öyle aç kendisi altyazıyı görüyor zaten.

arkadaşın sorduğu o değil. Alt yazı ilk yüklendiğinde Türkçe karakterler bozuk oluyor , düzeltmek için Q Menüden girip dili Türkçe yapmak gerekiyor. TV her katılıp açıldığında yapmak zorunda kalıyoruz , bunu kalıcı olarak yapmayı bilen var mı diye soruyor
  • Arkadaşlar bende dün itibariyle bir LG 47LM660S TV aldım. Kullanımı hakkında hiçbir bilgim yok. Bir kaç sorum olacak. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    1 - Ben kanal listesini nasıl düzenlerim. Servis flsh dan listeyi atıp gitti. Bunları nasıl düzenleyeceğim
    2 - Bilgisayarımdaki filmleri kablosuz bağlantıyla nasıl izlerim.

Ayrıntılı olarak anlatırsanız sevinirim.
  • kanal ayarlarını yaptım fakan ses sistemini baglayamadım panasonic 5+1 ses sistemi var bende bu tv ye nasıl baglıcam bilen biri varsa aydınlatırsa bizleride iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasayan1

Arkadaşlar bende dün itibariyle bir LG 47LM660S TV aldım. Kullanımı hakkında hiçbir bilgim yok. Bir kaç sorum olacak. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    1 - Ben kanal listesini nasıl düzenlerim. Servis flsh dan listeyi atıp gitti. Bunları nasıl düzenleyeceğim

Öncelikle cihazınız hayırlı olsun.
    Kanal listesini,setting-Ayar-Program düzenlemeden girerek istediğiniz kanalları işaretleyip,mavi kaydır tuşu ile istediğiniz yere taşıyorsunuz.Toplucada yapabilirsiniz.
    Pc deki filmleri dlna ile ileyebilirsiniz,ayrıca lg türkiye sitesinde tv nizin bulunduğu yardım menüsünden neromediaplayer indirerek pcye kurup izleyebilirsiniz.
  • merhaba LG 42LM 640 S 3D LED HD tv aldık.binada merkezi sistem var ( turksat ve hotbird)otomatik ayarlar yaptıktan sonra star ntv ntvspor cnbc-e e2 gibi kanllar çıkmadı .elle girebiliyormuyuz yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylerdn07

merhaba LG 42LM 640 S 3D LED HD tv aldık.binada merkezi sistem var ( turksat ve hotbird)otomatik ayarlar yaptıktan sonra star ntv ntvspor cnbc-e e2 gibi kanllar çıkmadı .elle girebiliyormuyuz yardımcı olursanız sevinirim

Oto uydu aramayı seçin menüde ilerleyin uydu ayarlarından aşağıdaki seçimleri yapın.

Uydu 1 türksat 42.0E
    Uydu 2 diğerleri
    Dsiqc A ayarlayın ikisinide

İleryen menüde AĞ ARAMA ve KÖR ARAMA seçili olsun tüm kanalları bulursunuz.Tüm frekanslar tek tek taranır. 340 veya 350 kanal bulursunuz tam hatırlayamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by__metallica

quote:

Orijinalden alıntı: burak6721

quote:

arkadaşın sorduğu o değil. Alt yazı ilk yüklendiğinde Türkçe karakterler bozuk oluyor , düzeltmek için Q Menüden girip dili Türkçe yapmak gerekiyor. TV her katılıp açıldığında yapmak zorunda kalıyoruz , bunu kalıcı olarak yapmayı bilen var mı diye soruyor

evet arkadaşlar..sorun tam olarak bu..her defasında aynı işlemi uygulamak zorunda kalmak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okifi

quote:

Arkadaşlar bende dün itibariyle bir LG 47LM660S TV aldım. Kullanımı hakkında hiçbir bilgim yok. Bir kaç sorum olacak. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Kanal listesini,setting-Ayar-Program düzenlemeden girerek istediğiniz kanalları işaretleyip,mavi kaydır tuşu ile istediğiniz yere taşıyorsunuz.Toplucada yapabilirsiniz.
    Pc deki filmleri dlna ile ileyebilirsiniz,ayrıca lg türkiye sitesinde tv nizin bulunduğu yardım menüsünden neromediaplayer indirerek pcye kurup izleyebilirsiniz.

Teşekkürler kardeş;
    DLNA da nasıl izleyeceğim ayrıntısı lütfen (cahilliğimi bağışla)
    neromediaplayer i indirdim pc ye kurdum. nasıl izleyeceğiminde ayrıntısı lütfen sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okifi

quote:

Teşekkürler kardeş;
    DLNA da nasıl izleyeceğim ayrıntısı lütfen (cahilliğimi bağışla)
    neromediaplayer i indirdim pc ye kurdum. nasıl izleyeceğiminde ayrıntısı lütfen
    Birde kanal listesi yedeğini nasıl alırım. ve bilgisayarda düzenleyip geri nasıl yüklerim imkanı varmıdır.
    sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruelboys

kanal ayarlarını yaptım fakan ses sistemini baglayamadım panasonic 5+1 ses sistemi var bende bu tv ye nasıl baglıcam bilen biri varsa aydınlatırsa bizleride iyi olurdu

hoparlörlerinizin kablosu nasıl? bende pc için olan bir hoparlör vardı 5.1. bir ucu 3lü dişi, diğer ucu tekli 3.5mm jak olan kabloyla hoparlör girişinden bağladım.
  • hdm kablosu var bide arc desteği var d smart vardı daha önce dahili uydu alıcısına baglıyodum oluyodu hd alıcı cıkardım şu an tv nin uydu alıcısını kullanıyorum fakat ses sistemini kuramadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: birole

quote:

Orijinalden alıntı: cruelboys

kanal ayarlarını yaptım fakan ses sistemini baglayamadım panasonic 5+1 ses sistemi var bende bu tv ye nasıl baglıcam bilen biri varsa aydınlatırsa bizleride iyi olurdu

hoparlörlerinizin kablosu nasıl? bende pc için olan bir hoparlör vardı 5.1. bir ucu 3lü dişi, diğer ucu tekli 3.5mm jak olan kabloyla hoparlör girişinden bağladım.

hdm kablosu var bide arc desteği var d smart vardı daha önce dahili uydu alıcısına baglıyodum oluyodu hd alıcı cıkardım şu an tv nin uydu alıcısını kullanıyorum fakat ses sistemini kuramadım
  • bu tvye sahip herkese hayırlı olsun diyerek sorumu sormak istiyorum
    şuan laptopumun kulaklık çıkışına bağlı olan2+1 ses sistemimi tv nin kulaklık çıkışına bağlarsam ses alabilirmiyim?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.