Şimdi Ara

LG 42LM640S İnceleme & Ana Konu - 04.54.03 Yazılımı çıktı! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.288
Cevap
42
Favori
226.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrsoyalp

quote:

Orijinalden alıntı: NeC@

ya buna uygun 3d ffilmleri nasıl bulcam şu internetten indirdiğimiz 2 ekranlı görüntüler oluyormu olmuyorsada neler uyuyor nasıl edinebilirim bilgi verirseniz memnun olurum!

arkadaşım 2 ekranlı görüntüler için tv üzerinde gelen gözlüklerden farklı bir gözlük gerekli boşuna indirme onları.normal görüntünün biraz gölgelenmiş hali olmalı görüntüleri şunun gibi olmalı ama daha renkli görüntü bul
    http://www.izlesene.com/video/avatar-3d-3-boyutlu-fragmani-wwwgozluk3dcom/2535337

e peki gölgelenmiş görüntülü filmleri nerden bulcam

• en güvenilir ve en uygun fiyata nerden bulabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbuyukbalkan

quote:

arkadaşım tv gösteriyor ama gözlük göstermiyor.yani izleyebilmek için başka bi çeşit gözlük gerekli sanırım

Gözlük neyi göstermiyor anlamadım. Benim izlediklerimin çoğu SBS denilen çift ekranlı görüntüler zaten. Gözlükler dandik polarize gözlükler zaten. Ben de önceden kalma sinemada verilen basit gözlüklerden vardı, onlarla bile izleniyor. Siz 3Boyut ayarını yanlış yapıyor olmayasanız?

ben o sbs filmlerden flaşa atıp tv de denedim.görüntü birbirine giriyodu.sanmıyorum ama belki yanlış bi ayar yapmış da olabilirim.

• quote:

quote:

quote:

ya buna uygun 3d ffilmleri nasıl bulcam şu internetten indirdiğimiz 2 ekranlı görüntüler oluyormu olmuyorsada neler uyuyor nasıl edinebilirim bilgi verirseniz memnun olurum!

arkadaşım 2 ekranlı görüntüler için tv üzerinde gelen gözlüklerden farklı bir gözlük gerekli boşuna indirme onları.normal görüntünün biraz gölgelenmiş hali olmalı görüntüleri şunun gibi olmalı ama daha renkli görüntü bul
    http://www.izlesene.com/video/avatar-3d-3-boyutlu-fragmani-wwwgozluk3dcom/2535337

e peki gölgelenmiş görüntülü filmleri nerden bulcam

benim internetim kotalı olduğu için deneeyemedim ama sen bi dene

http://www.fullhdfilmizle.com/filmizle/3d-3boyutlu-film-izle

olursa bize de yaz

• bazı sorularım var cevaplayabilirseniz sevinirm:
    1.kanal listesinde list basıyorum aha sonra ok basınca o kanal açılıyor ama list kapanıyor. Ben liste kapanmasın istiyorum, nasıl olacak? (yani list basıp kanalları liste gitmeden görmek istiyorum tekrar tekrar list basıyorum)
    2.lg sitesinde (türkiye) bu model çıkmıyor, kutudan cd falan da çıkmadı. Burada bahsettiğiniz programları nasıl bulacağım? ( plex diye bahsedilen şeyi mesela)
    3.kanal silme seçeneği yok mu?

teşekkürler
  • quote:

Dahili hd uydu alıcısı ayarları biraz karışık alacak arkadaşlara belki kaynak olur.Üzerinde gelen otomatik frekans ile arama yapınca sonuç alamıyorsunuz.

Cihazda Ayarlar- Ayar- Otomatik ayarlama kısmına geliyorsunuz. Turksat 42e olarak çıkan otomatik udunun ayarları LNB 9750/10600, uydu alıcı verici 12015 h 27500 , LNB gücü açık, diseqC "a olarak güncelliyorsunuz. Diğer kanallar için:Ayarlar-Ayar-Uydu ayarına gelerek -Uydu ekle deyip "diğerleri" sekmesini seçiyorsunuz.2.bir uydu oluşturarak uydu#2 açılıyor.Bu uydunun ayarlarını da LNB 9750/10600, uydu alıcı verici 12015 h 27500 , LNB gücü açık, diseqC "a" seçip alttan kapat diyorsunuz.

Daha sonra manuel ayarlama sekmesine gidip uydu#2 nizi seçip 12015 H 27500 yaparak sinyalin geldiğini göreceksiniz.Arama yaparken bütün arama kliklerini işaretleyin (Kör arama vs gibi) hepsini bulsun sonra kendiniz silip kanal sıralaması yaparsınız. Ağ aramaya geldiğinizde arama yapmaya başlıyor.

DİPNOT:11844 v 2222 frekansı batı frekans olduğu için maalesef Lg TVlerde çalışmıyor. 12015 H 27500 frekansı otomatik güncelleme için kullanıldığı için bu frekansı kullanmalısınız.

Forumda yukarıdaki mesajı bir arkadaş yazmış daha önce...
    http://forum.donanimhaber.com/m_67042036/mpage_2/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

facebook da video izlemede sorun yaşıyorum flash güncellemesi gerekiyor.
    nasıl aşılacak bu sorun?

ayrıca web tarayıcı maximum 3 sekemye izin veriyor bunu artırmanın yolu var mı?
  • quote:

en güvenilir ve en uygun fiyata nerden bulabilirim

AVM'lerdeki LG Bayilerine git , Etiket fiyatlarına bakıp geri dönme indirim & kampanya birşey var mı diye sor.. ben 2 ay önce LG bayinden 1699'a almıştım daha yeni yeni o fiyatlara düşüyor..

Onun dışında Teknosa, E.World ve İstanbul bilişim Hızlıal'da iyi diyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: by__metallica

quote:

en güvenilir ve en uygun fiyata nerden bulabilirim

AVM'lerdeki LG Bayilerine git , Etiket fiyatlarına bakıp geri dönme indirim & kampanya birşey var mı diye sor.. ben 2 ay önce LG bayinden 1699'a almıştım daha yeni yeni o fiyatlara düşüyor..

Onun dışında Teknosa, E.World ve İstanbul bilişim Hızlıal'da iyi diyorlar..

9 gün kadar önce bimeks web sayfasından 1599'a satıldı, %10 da hediye çeki verdiler

ben de vatan'dan 1599'a aldım axess'e 10 taksitle

• Merhaba

1) Ben internette cam modülü 199 tl ve maxi hd ye geçişi 199 tl ye buldum. Toplamda 398 TL ye 2 yıllık maxi hd almayı düşünüyorum. Bundan ucuz kampanya veya indirimli bir site varmı bildiğiniz?

2) Tv de alt tarafta kayıt özelliği var. Kullanan varsa bilgi verebilirmi, bu dsmartın HD + uydu alıcısı gibimi yoksa daha basitimi?

3) İnternet ve dsmart istiyorum. ama modül daha ucuza geliyor. Dsmartta 8 mb limitsiz (50 gb adil kullanım) + hd uydu alıcısı + maxi hd paket = 69 TL
    Bunlardan ucuza bulabileceğim paket varmı?

Not: Logitech'in k400 klavyesini önerebilirim. klavyenin üstünde laptoptaki gibi touch pad var. Vatan bilgisayarda 75 TL (haftasonu garanti bonusa %29 indirimle.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44mustika -- 26 Aralık 2012; 13:41:54 >
  • laptoptaki filmleri tv de izlemek için hdmi ile bağlamak mı gerek başka bir yolu yok mu?
    mesela akıllı telefondaki videoyu aynı kablosuza bağlanıp tv de açabiliyorum laptop kullanarak tvde film açmak için böyle birşey mümkün mü?

birde bu renk ayarlarını standart olarak mı bırakıyorsunuz yoksa kendinize göre ayarlıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R4V3N

laptoptaki filmleri tv de izlemek için hdmi ile bağlamak mı gerek başka bir yolu yok mu?
    mesela akıllı telefondaki videoyu aynı kablosuza bağlanıp tv de açabiliyorum laptop kullanarak tvde film açmak için böyle birşey mümkün mü?

birde bu renk ayarlarını standart olarak mı bırakıyorsunuz yoksa kendinize göre ayarlıyor musunuz?

Televizyonla verilen nero essentials cd sini kurunca istedigin klasorleri kablosuz paylasima acabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: R4V3N

laptoptaki filmleri tv de izlemek için hdmi ile bağlamak mı gerek başka bir yolu yok mu?

Televizyonla verilen nero essentials cd sini kurunca istedigin klasorleri kablosuz paylasima acabilirsin.

televizyonla birlikte cd verilmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

Orijinalden alıntı: cruelboys

bu tv ye ses sistemini nasıl baglıcam bi bilgisi olan yokmuuuu :(

ses sisteminiz nedir, çıkışı nedir, markası modeli nedir bilgi vermeden bu sorunun cevabını almanız teknik olarak imkansız

arka tarafının fotosunu koyun da yardımcı olayım

panasonic 5+1 ses sistemi arc desteği var arc ye hdm girişini taktım seçeneklerden arc yi seçiyorum ama ses alamıyorum nasıl baglantı kurucam
  • 2D yi 3D ye çevirme performansını nasıl buluyorsunuz.

herhangi bir değişiklik oluyor mu? Yoksa aldatmaca mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

bu tv ye ses sistemini nasıl baglıcam bi bilgisi olan yokmuuuu :(

ses sisteminiz nedir, çıkışı nedir, markası modeli nedir bilgi vermeden bu sorunun cevabını almanız teknik olarak imkansız

arka tarafının fotosunu koyun da yardımcı olayım

panasonic 5+1 ses sistemi arc desteği var arc ye hdm girişini taktım seçeneklerden arc yi seçiyorum ama ses alamıyorum nasıl baglantı kurucam

HDMI 1 (ARC) bağlantı noktası kullanılarak SIMPLINK ve ARC’yi destekleyen harici bir ses cihazını bağlayabilirsiniz.

ARC’yi destekleyen harici ses cihazı, HDMI kablosuyla bağlandığında ek optik ses kablosu eklemeye gerek kalmadan optik SPDIF çıkışı sağlar ve SIMPLINK fonksiyonunu destekler.

Panasonic 5+1 deyince hiç açıklayıcı olmamış, yok mu bunun bir fotosu linki, model numarası...vs?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 27 Aralık 2012; 13:16:04 >

• Arkadaşlar TV'yi almayı düşünüyoruz. Kipa'da 10 veya 12 taksitle 1699 TL. Electroworld'de ise dün 1699 iken şu an 1799'a çıkmış. Fiyat uygun mudur? Kipa'da distribütör garantisi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 27 Aralık 2012; 16:00:52 >
  • arkadaşlar benim tv de kanal sıralaması seçeneği çıkmıyor.güncelleme yapmadım hiç.güncellemeden sonra mı açılıyor bilen varsa yardım etsin lütfen
  • diğer arkadaşların yapıldığını söylediği yere baktım yani yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsoyalp -- 27 Aralık 2012; 21:04:31 >
  • arkadaşlar merhaba,
    bu tv'nin 2d-3d dönüştürme performansı nasıl?
    tatmin edermi?
    3d ihtiyaçlarınızı nasıl gideriyorsunuz?
    önceki sayfalarda yandan baktığınızda görüntüde kararmaların olduğundan bahsediyordu. nedir bu durum?

bu cihazı alacağım için bu bilgilere ihtiyacım var.

şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.