Şimdi Ara

LG 42LM620s MENÜDEN ÜLKE SEÇİMİ HAKKINDA YARDIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
9.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih1009 -- 27 Kasım 2012; 23:11:47 >
  •  LG 42LM620s MENÜDEN ÜLKE SEÇİMİ HAKKINDA YARDIM
  • beyaz yazılı kısımlara müdahale edemiyorum. sarılarla oynamama izin veriyor
  • bi şeyi farkettim tv nin ülke ayarını değiştirdiğimde tool option 1 de değişiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih1009

bi şeyi farkettim tv nin ülke ayarını değiştirdiğimde tool option 1 de değişiyor

area option a giremezsen olmaz sanırım

LG 42LM620s MENÜDEN ÜLKE SEÇİMİ HAKKINDA YARDIM
  • quote:

bi şeyi farkettim tv nin ülke ayarını değiştirdiğimde tool option 1 de değişiyor

buda değişen hali senin gizli menü benimkinden farklı

• quote:

2 numaralı sarı alana giremiyormusun
  • TV AYNI model değilmiki. seninkinde orjinalinde hangi ülkeler vardı. bende hırvatistan romanya ukrayna sırbıstan bulgaristan vs. var
  • hayır sadece dediğim yerlere girebiliyorum
  • tam hatırlamıyorum ama rusya kıbrıs fransa filan vardı benimkinin modeli 640 s
  • off nasıl iş bu yaa. senin ki farklı
  • dostum senide o kadar uğraştırdım. hakkını helal et
  • helal olsun keşke çözebilseydik sorunu nasıl çözdüğünü buraya yazarsan belki başkalrıda faydalanır
  • bulursam yazarım. yarın ben bi daha arayım servisi. belki başka yolu vardır
  • arkadaşlar ikinizinde aline klavyesine sağlık. burada değildim kusara bakmayın cevap yazamadım. yazdığınız bilgiler çok faydalı bence. ben türkiye uygulamalarına baktım başka bir tv den ve beğenmedim açıkcası. polonyo daha iyi şuan için. o yuzden yaptırmaktan vazgeçtim. ama teknik servisci bir tanıdık var. şimdi bu konuyu ona mail atıcam. onda servis kumandası olması lazım. ondan detaylı bilgileri alıp burada paylaşırım. bir sonuca varacağımızı düşünüyorum.
  • heyecanla bekliyorum. inşallah halleder
  • sonunda oldu. farklı yöntemle de olsa yaptım. ır ile tv nin servis menüsüne girdim içindeyken farklı bi ses dalgasıyla ikinci bi servis menüsü açıldı orda area dan dediğin ayarı yaptım ve oldu şükür. sağol dostum. gerekli ses dalgaları bende mevcut isteyen olursa veririm.
  • fatih 1009 kardeşim bahsettiğin 2. menü nedir merak ettim paylaşırsan
    senin gibi başka arkadaşlarda bu sorunlarını halledebilir eğer çok zor değilse
  • ikinci menüden kastım sadece area option bölümü. şifreyi yazıp servis menüsüne girdiğimde area bölümüne giremiyordum. servis menüsü bölümündeyken farklı bi ses dalgasını ir ile tv ye gönderdim tekrar şifre istedi şifreyi yazdıktan sonra area option bölümü açıldı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.