Şimdi Ara

Lg 42LM620S İnceleme (Alındı) (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.856
Cevap
31
Favori
258.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar yine takıldığım bir soru üzerine kullanmış olduğumuz lg lm 620 s led tv için wifi adaptör alacağım kablosuz bağlantı için fakat bir sorum olacak;
    muhakkak alıp kullanan arkadaşlar vardır diye düşünüyorum ,
    hangi wifi adaptörü almam gerekir tavsiyelere değer veririm kullanan arkaşlardan tavsiyelerine göre hareket ediyim.
    diğer bir sorum ise alacağım wifi adaptörü normal pc kasasındada kullanabilirmiyim ? hem tv de hem de pc kullanımı olan varmı ?
    çünkü okuduğum bazı satış sitelerinde wifi adaptörler için pc ve leptop için reklam ve ayrıntılı bilgi mevcut tu kafama takıldı , ayrıca kolay kurulum vd sinden bahsediyorlar wifi adaptör için tv nin cd rom sürücüsü yokki nasıl kurucaz, tak kullan bi cihaz yokmudur ,
    şimdiden teşekkür ederim.
  • Air 5410 v2 wireless adaptörü tv'de çalışıyormu diye denedim kablosuz olarak bağlantıyı gerçekleştirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extinet_DeviL -- 5 Eylül 2012; 13:34:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extinet_DeviL

Air 5410 v2 wireless adaptörü tv'de çalışıyormu diye denedim kablosuz olarak bağlantıyı gerçekleştirdi.

Tv'nizin versiyonu kaç acaba?
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Arkadaşlar bugünhttp://www.vatanbilgisayar.com/lg-42lm620s-42lm620s-3d-led-tv-107-cm-full-hd,-400-hz,dlna,4xhdmi,usb,dual-play,hd-uydu/productdetails.aspx?I_ID=59759 bu modeli alıcam akşama doğru vatandan önerirmisiniz bu fiyata daha iyi birşey alabilirmiyim ? orda ki 400hz gerçekte 50hz mi şimdi ? Birde tepki süresi düşük mü bunun PS3 kullanıyorum oyunlarda iyi performans vermesi lazım ? harici wifi kartı takmak mı gerekiyor internete girmek için ? Birde MKV ler de sorun çıkartıyor mu ? Benim şuan kullandığım TV bile Flasha 1080P film attığımda sorunsuz çalıştırıyor onun için sorun çıkartmaması şart ne altyazıda ne filmde. Bazı arkadaşlar gerçekten 400hz değil demiş bunun bir geçerliliği varmıdır ? Birde kronik sorunu vs varmı

Yok mu cevap verecek ne biçim konu burası

• quote:

Air 5410 v2 wireless adaptörü tv'de çalışıyormu diye denedim kablosuz olarak bağlantıyı gerçekleştirdi.

teşekkür ederim hiç bir kurulum olmadan takıp kullandınız bu modeme bakıcam, birşey sorucam bu Air 5410 v2 wireless adaptörü pc kasanızdada denemişmiydiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

quote:

Tv'nizin versiyonu kaç acaba?
    Teşekkürler

Şu anda son sürüm yüklü tv'de sıkıntı yok. İlk tv'yi iki hafta önce almıştım o zaman 3 küsür sürümü yüklüydü gene çalışmıştı. 2 güncelleme geldi onun üstüne şu anda bir sıkıntı yok çalışıyor.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bugünhttp://www.vatanbilgisayar.com/lg-42lm620s-42lm620s-3d-led-tv-107-cm-full-hd,-400-hz,dlna,4xhdmi,usb,dual-play,hd-uydu/productdetails.aspx?I_ID=59759 bu modeli alıcam akşama doğru vatandan önerirmisiniz bu fiyata daha iyi birşey alabilirmiyim ? orda ki 400hz gerçekte 50hz mi şimdi ? Birde tepki süresi düşük mü bunun PS3 kullanıyorum oyunlarda iyi performans vermesi lazım ? harici wifi kartı takmak mı gerekiyor internete girmek için ? Birde MKV ler de sorun çıkartıyor mu ? Benim şuan kullandığım TV bile Flasha 1080P film attığımda sorunsuz çalıştırıyor onun için sorun çıkartmaması şart ne altyazıda ne filmde. Bazı arkadaşlar gerçekten 400hz değil demiş bunun bir geçerliliği varmıdır ? Birde kronik sorunu vs varmı

Tabiki öneririm çok güzel bir televizyon verdiğin parayı hakediyor valla şuana kadar birçok. 3D, altyazılı 1080 p film izledim sorunsuz wifi dongle de var sorunsuz nette de gezebiliyorum bende yakında alicam ps3 ozaman da oyunların zevkine. Varicam i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erso35 -- 5 Eylül 2012; 16:33:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: erso35

quote:

quote:

Tabiki öneririm çok güzel bir televizyon verdiğin parayı hakediyor valla şuana kadar birçok. 3D, altyazılı 1080 p film izledim sorunsuz wifi dongle de var sorunsuz nette de gezebiliyorum bende yakında alicam ps3 ozaman da oyunların zevkine. Varicam i

Nette ki flash videoları açıyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: atiradeon77

quote:

teşekkür ederim hiç bir kurulum olmadan takıp kullandınız bu modeme bakıcam, birşey sorucam bu Air 5410 v2 wireless adaptörü pc kasanızdada denemişmiydiniz?

Pc kasasın'dan söküp denedim. Elimde 3 adet wifi adaptörü vardı sadece çalışan bu model oldu.
  • SElam arkadaşlar...Lg 32lm660s televizyon aldım. Gerçekten güzel. Ama Usb belleğe kaydetme işini beceremedim bir türlü. 16 gb lık bir ısb bellek aldım ve usb portuna taktığımda ve kumandandan REC tuşuna bastığımda "Zaman makinesi fonksiyonunu destekleyen USB cihazi" yazıyor. FAT32 ile biçimlendirdim.Sorun nerdedir acaba? Teşekkürler
  • hayırlı olsun. kaça aldın bilmiyorum ama 42 inç modelini vatan pc den 1800 liraya alabilirdin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odesius

hayırlı olsun. kaça aldın bilmiyorum ama 42 inç modelini vatan pc den 1800 liraya alabilirdin.

Arkadaş LM660s aldığını belirtmiş , senin verdiğin fiyat LM620s'in fiyatı olmasın.?

LG 42LM620S
    http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/lg-42lm620s-42lm620s-3d-led-tv-107-cm-full-hd,-400-hz,dlna,4xhdmi,usb,dual-play,hd-uydu/productdetails.aspx?I_ID=59759

LG 42LM660S
    http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/lg-42lm660s-42lm660s-full-hd-107-cm,3d-led-smart-tv,mci-400-hz,wi-fi,4-adet-gozluk/productdetails.aspx?I_ID=60247

• bende televizyonu degiştirdim yenisi dün gelip kuruldu.ben ses sorununun degişince düzelecegini zanediyordum o yüzden teklif edilmesine ragmen modeli degiştirmedim ve büyük hata yapmışım ,gelen tv dede aynı sorun var bu sorun 42 lm 620 s lerde kesinlikle kıronik cok canım sıkıldı degişim içinde o kadar uğraşmıştım boşuna uğraşmısın lğ gibi firmanın nasıl böyle sorunlu bir tv ye cözüm üretememiş veya bu tv yi ses sorun giderilmeden piyasaya sunmuş hayret, olacak şey degil. o kadar para ver cızırtılı ses dinle ne yapacagımı şaşırdım herhelde yine degişim isteyip samsung alacam inş onlarda böylebir sorun yoktur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atiradeon77

quote:

Pc kasasın'dan söküp denedim. Elimde 3 adet wifi adaptörü vardı sadece çalışan bu model oldu.

tekrar teşekkürler aradığım tak kullan wifi adaptör bu olmalı , ham pc hem tv fakat biliyormusun bunu satan sanal mağaza galan ben bulamadım özelliklerini okumak için ve fiyatını göreyim ve alayım, türkiyedeki bi satış sitesindenmi aldın , adres belirtmesinizde olur , bilindik bir site demeniz de yeterli gibi , bir ipucu mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: erkaya33

bende televizyonu degiştirdim yenisi dün gelip kuruldu.ben ses sorununun degişince düzelecegini zanediyordum o yüzden teklif edilmesine ragmen modeli degiştirmedim ve büyük hata yapmışım ,gelen tv dede aynı sorun var bu sorun 42 lm 620 s lerde kesinlikle kıronik cok canım sıkıldı degişim içinde o kadar uğraşmıştım boşuna uğraşmısın lğ gibi firmanın nasıl böyle sorunlu bir tv ye cözüm üretememiş veya bu tv yi ses sorun giderilmeden piyasaya sunmuş hayret, olacak şey degil. o kadar para ver cızırtılı ses dinle ne yapacagımı şaşırdım herhelde yine degişim isteyip samsung alacam inş onlarda böylebir sorun yoktur.

Vericegim komutları sırasıyla uygluarsaniz benimki gibi temiz ses duyabilirsiniz. Settings - Ses- ses modu: Müzik- Oto Ses kapalı - Ses seviyesi kontrolü :Orta- Ses Optimizer :Stand tipi - Sanal surround :Kapalı - Net Ses ||:açık 1 - Av Senkronizasyon :Açık - DTv Ses Ayarı : Dolby Digital +. SES Ayarı. Arc modu: açık... Bu ayarlar inşallah yardımcınız olur benim ayarlar bu şekilde şimdiden kolay gelsin bende sinir olmuştum ilk aldığım da değiştirmeyi düşünmüştüm ama sonradan ayarlayınca gerek kalmadı ...

• Ben hiçbir ayar yapmamama rağmen ses de en ufak bir cızırtı bile yok. Bu cızırtı olayı yaynınızdan veya yayın aldığınız receiver veya benzeri bir aletin tv ile olan bağlantısından kaynaklı olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigger_agc

Ben hiçbir ayar yapmamama rağmen ses de en ufak bir cızırtı bile yok. Bu cızırtı olayı yaynınızdan veya yayın aldığınız receiver veya benzeri bir aletin tv ile olan bağlantısından kaynaklı olmasın?

gelen servis benim ses ayarlarını görüntü ayarlarını değiştirdi orda gördüm sonra ses cızırtılı kötü geliyodu kendi bilgilerimle ses ayarlarını ayarladım şuan sorun yok

• Ses yüksekken, ve özellikle kalın bir erkek sesi duyuluyor iken (baslı bir ses) gelen TİTREŞİM tarzındaki bir ses bu bahsedilen problem değil mi? Cızırtı yerine Titreşim demek daha doğru sanırsam, yani benim duyduğum o şekilde, yoksa sizde normal bildiğimiz (örnek olarak yayınlardan kaynaklanan) bir cızırtı da olabilir.

Ben de arada duyuyorum titreşim, yukarıda arkadaşın yaptığı ayarları yaptım, ancak geçti mi geçmedi mi dinleme fırsatım olmadı.
  • arkadaslar acil yardım lutfen.
    netten dızı seyrederken tv bellek doldu diye sayfayı otomatık kapattı. ben de tkrar smart menuye gırmeye calıştım bır turlu girmedi tvyı acıp kapattım olmadı. bende fabrıka ayarlarına geri dön dedım. fabr. ayarlarına gerı donunce smart menu calıstı fakat uydudan sadece 54 kanal bulabıldı. tkrar taratınca hemen hemen tum kanalları buldu. bırkaç kez taratmama rağmen trt hd ve trt1 hd`yı bulamıyor.ben tvdekı dahılı uydu alıcıyı kullanıyorum.turksat uydusuyla ılgılı frekans ayarı fılan mı yapmak lazım. yardımlarınız için sımdıden tskkurler
  • Vatandan 1799 Tl'ye alan arkadaşlar. Kutunun içinden 3d gözlük çıktı mı? Vatan'nın sitesinde de yazmıyor da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyin3u -- 6 Eylül 2012; 22:46:26 >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.