Şimdi Ara

Lg 42LM620S İnceleme (Alındı) (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.856
Cevap
31
Favori
258.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün yarın 42LM620S almayı planlıyorum.
    Fakat şu panelin 50hz olması ilerisi için bir sıkıntı yaratır mı?
    3D filmlerde , 1080p filmlerde vb..?

Teşekkürler
  • arkadaşlar bizde bundan almıştık fakat bi kaç sorum olacak.400hz MCI hızı bana göre tam bi fiyasko,neden derseniz trumotion açtığım zaman görüntü akıcı oluyor ama arada takılıyor ve çok bozulmalar oluyor,yani MCI 400Hz in bana bi katkısını hiç göremedim.birde hiç olmaması gereken maçlarda topun arkasında gölge bırakıyor,bu da tepki süresinin uzun olduğunu gösteriyor.Sizin tv de böle bi sorun varmı ?

Son olarak tv nin gerçek yenileme hızı 200Hz olsaydı,yinede hareketli görüntülerde takılma ve bozulmalar olurmuydu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erso35

quote:

Orijinalden alıntı: murat5832

Arkadaşlar cihaz bugün elime gecti adamlar gelip ruzgar gibi kurup gittiler...birkac ozellik anlattilar fakat ben harici wi fi aparati ile nete girmek istiyorum fakat yandaki usb lere takinca aygiti desteklemiyor diyor arkasinida goremiyorum lan kablosunun oralarda mi acaba harici wi fiyi takma yeri?

Tvde 3tane usb girişi var tvnin arkasına Bakarsanız görürsünüz 1 numara harici bellek hdd 2 numara normal. USB 3 numara ise wifi dongle için bendede sorun olmuştu. Televizyonun arkasına bakınca gördüm. Wifi dongle yi takınca otomatik gördü harici belleği sorunsuz gördü ve internete de telefonunun Hotspotuyla baglaniyorum tv yi de bu şekilde son sürümüne güncelledim

Öncelikle cevabiniz icin tesekkur ederim. Sanirim bahaettiginiz girisleri denedim. Ama tp link marka oldugu icin desteklemedi. Siz ne marka kullaniyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nm27

arkadaşlar LG 42LM620S 3D LED TV 107 CM FULL HD, 400 HZ,DLNA,4XHDMI,USB,DUAL PLAY,HD UYDU vatanda 1799 tl.bu fiyata kaçırmamalı mıyım?
    bir kaç sitede 1650 tl kadar buldum kargo dahil ama lg değilde ithalatçı garantisi adı altında.150 tl farka değer mi.garanti konusunda ikinci seçenekte ne gibi sorunlar yaşarım.son olarak bilgili arkadaşlara bir sorum olcak.bu modelin 620s olanı mı daha iyi yoksa 659s olanı mı?

ya da bu seçeneklerden hangisini düşeneyim:)

1-LG 42LW659S 106 Ekran 3D Smart Tv Dahili Uydu Alıcılı Led Televizyon kargo dahil 1740 tl

2-LG 42LM620S 3D LED TV 107 CM FULL HD, 400 HZ,DLNA,4XHDMI,USB,DUAL PLAY,HD UYDU kargo dahil 1799 tl

3-LG 42LM615S ,3D LED TV 107 CM FULL HD, 200 HZ,DLNA,3XHDMI,USB,DUAL PLAY,HD UYDU kargo dahil 1699 tl

?

• quote:

quote:

arkadaşlar LG 42LM620S 3D LED TV 107 CM FULL HD, 400 HZ,DLNA,4XHDMI,USB,DUAL PLAY,HD UYDU vatanda 1799 tl.bu fiyata kaçırmamalı mıyım?
    bir kaç sitede 1650 tl kadar buldum kargo dahil ama lg değilde ithalatçı garantisi adı altında.150 tl farka değer mi.garanti konusunda ikinci seçenekte ne gibi sorunlar yaşarım.son olarak bilgili arkadaşlara bir sorum olcak.bu modelin 620s olanı mı daha iyi yoksa 659s olanı mı?

1-LG 42LW659S 106 Ekran 3D Smart Tv Dahili Uydu Alıcılı Led Televizyon kargo dahil 1740 tl

2-LG 42LM620S 3D LED TV 107 CM FULL HD, 400 HZ,DLNA,4XHDMI,USB,DUAL PLAY,HD UYDU kargo dahil 1799 tl

3-LG 42LM615S ,3D LED TV 107 CM FULL HD, 200 HZ,DLNA,3XHDMI,USB,DUAL PLAY,HD UYDU kargo dahil 1699 tl

?

bu seçenek vatanda ise bunu seçebilirsin. Resmi garantili olsun, 620s iyidir. Ben de kullanıyorum. Oldukça memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: tturke

Merhaba,

Bugün yarın 42LM620S almayı planlıyorum.
    Fakat şu panelin 50hz olması ilerisi için bir sıkıntı yaratır mı?
    3D filmlerde , 1080p filmlerde vb..?

Teşekkürler

Panel 50 hz mi yoksa 100 hz mi, kesin bilgisi olan yok mu? Herkes farklı söylüyor...
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar cihaz bugün elime gecti adamlar gelip ruzgar gibi kurup gittiler...birkac ozellik anlattilar fakat ben harici wi fi aparati ile nete girmek istiyorum fakat yandaki usb lere takinca aygiti desteklemiyor diyor arkasinida goremiyorum lan kablosunun oralarda mi acaba harici wi fiyi takma yeri?

Tvde 3tane usb girişi var tvnin arkasına Bakarsanız görürsünüz 1 numara harici bellek hdd 2 numara normal. USB 3 numara ise wifi dongle için bendede sorun olmuştu. Televizyonun arkasına bakınca gördüm. Wifi dongle yi takınca otomatik gördü harici belleği sorunsuz gördü ve internete de telefonunun Hotspotuyla baglaniyorum tv yi de bu şekilde son sürümüne güncelledim

Öncelikle cevabiniz icin tesekkur ederim. Sanirim bahaettiginiz girisleri denedim. Ama tp link marka oldugu icin desteklemedi. Siz ne marka kullaniyorsunuz?

Ben orjinal LG AN-WF100 Wİ-Fi DONGLE kullanıyorum. Taktığım gibi otomatik girdi birçok siteye giriyorum tvyi güncelledim. Peki sana soru sorucam tvni güncelledin mi benim ilk usbden mouse u görmüyodu güncellemelerden sonra görmeye başladı belki ondanda görmüyo olabilir...

• bir sürü araştırma sonucu 1799 tlye LG 42LM620S 3D LED TV 107 CM FULL HD aldım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben orjinal LG AN-WF100 Wİ-Fi DONGLE kullanıyorum. Taktığım gibi otomatik girdi birçok siteye giriyorum tvyi güncelledim. Peki sana soru sorucam tvni güncelledin mi benim ilk usbden mouse u görmüyodu güncellemelerden sonra görmeye başladı belki ondanda görmüyo olabilir...

Son guncellemelerle lg disindaki markalarin wifi dongle larini goruyor mu bende merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: usra

quote:

quote:

geçen hafta almış olduğum tv de dün ilk kez 3d film izlediğim ..ses normal seviyedeyken bile 3d filmlerde hoparlör patlakmış gibi televizyonun arkasından ses geliyor..2d yayınlarda problem yok...daha iki günlük tv.. canım sıkıldı bir sürü..teknosayı aradım 7 iş günü dolmadığı için iade yada değişim yapabileceklerini söylediler.. değiştirsem bir daha aynı şeyi yaşarmıyım sizce.iade mi etsem yoksa değişimmi istesem kararsız kaldım..bunun yerine önerebileceğiniz tv var mı yada ???televizyon 47lm620s 2200tl ye (200tl hediye çeki verdiler) almıştım..

tv yi ilk kullanimdan sonra ben de cok sinir olup uzulmustum okadar para verip boyle bir ses duymak cok can sıkıcı ama kendim tvnin ses ayarlarini kendi bilgilerimle ayarladim ekolayzirini net ses ayari falan ses suan cok berrak ve net gelio sesi sona kadar acsamda bozulma olmuyor sizde kendiniz ayarlarsaniz ses ayarlarini duzeltebilirsiniz ...

erso35 hocam bu konuda biraz daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz ?
    tv yi yeni aldığım için nerden ayar yapacağımı da tam olarak bilemiyorum...biraz daha ayrıntılı bilgi vermeniz mümkün mü ?

Vericegim komutları sırasıyla uygluarsaniz benimki gibi temiz ses duyabilirsiniz. Settings - Ses- ses modu: Müzik- Oto Ses kapalı - Ses seviyesi kontrolü :Orta- Ses Optimizer :Stand tipi - Sanal surround :Kapalı - Net Ses ||:açık 1 - Av Senkronizasyon :Açık - DTv Ses Ayarı : Dolby Digital +. SES Ayarı. Arc modu: açık... Bu ayarlar inşallah yardımcınız olur benim ayarlar bu şekilde şimdiden kolay gelsin

• internete bağlamadan 3d görüntüler çıkmıyor.
  • quote:

1. seçenekteki teevizyon 850 hz gerçek değeri en az 200 hz vardır. Diğer verdiğin modellerde 400 ve 200 ama gerçek değerleri 50 hz. Gerçek değerlerde 200 ve 50 hz arasında çok büyük fark var. 200 hz de hareketleri çok akıcı.

• quote:

quote:

geçen hafta almış olduğum tv de dün ilk kez 3d film izlediğim ..ses normal seviyedeyken bile 3d filmlerde hoparlör patlakmış gibi televizyonun arkasından ses geliyor..2d yayınlarda problem yok...daha iki günlük tv.. canım sıkıldı bir sürü..teknosayı aradım 7 iş günü dolmadığı için iade yada değişim yapabileceklerini söylediler.. değiştirsem bir daha aynı şeyi yaşarmıyım sizce.iade mi etsem yoksa değişimmi istesem kararsız kaldım..bunun yerine önerebileceğiniz tv var mı yada ???televizyon 47lm620s 2200tl ye (200tl hediye çeki verdiler) almıştım..

tv yi ilk kullanimdan sonra ben de cok sinir olup uzulmustum okadar para verip boyle bir ses duymak cok can sıkıcı ama kendim tvnin ses ayarlarini kendi bilgilerimle ayarladim ekolayzirini net ses ayari falan ses suan cok berrak ve net gelio sesi sona kadar acsamda bozulma olmuyor sizde kendiniz ayarlarsaniz ses ayarlarini duzeltebilirsiniz ...

3D film izlerken setting den 3D ayarlarına girerseniz orada 3D ses yaklaştırma var onu kapalı duruma getirirseniz sanırım sorununuz çözülür umarım yardımcı olmuşumdur.

• Arkadaşlar bugünhttp://www.vatanbilgisayar.com/lg-42lm620s-42lm620s-3d-led-tv-107-cm-full-hd,-400-hz,dlna,4xhdmi,usb,dual-play,hd-uydu/productdetails.aspx?I_ID=59759 bu modeli alıcam akşama doğru vatandan önerirmisiniz bu fiyata daha iyi birşey alabilirmiyim ? orda ki 400hz gerçekte 50hz mi şimdi ? Birde tepki süresi düşük mü bunun PS3 kullanıyorum oyunlarda iyi performans vermesi lazım ? harici wifi kartı takmak mı gerekiyor internete girmek için ? Birde MKV ler de sorun çıkartıyor mu ? Benim şuan kullandığım TV bile Flasha 1080P film attığımda sorunsuz çalıştırıyor onun için sorun çıkartmaması şart ne altyazıda ne filmde. Bazı arkadaşlar gerçekten 400hz değil demiş bunun bir geçerliliği varmıdır ? Birde kronik sorunu vs varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: ekmoo

quote:

Orijinalden alıntı: bigdede

cıhazı alacaktım vazgeçtim sebebi ise wifi si olmaması ayriyetten full ekran videoda izlenmiyormuş wifi aparatı 130 lira felanmış çok pahalı yani cihaz 1800+130= 1930 liraya geliyor buda benim işime gelmez gider 2000 liraya daha iyi cihazlar alırım yanlış mıyım dostlar

http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/adaptorler/1352/110011741/lg_anwf100_wifi_usb_adaptor_goruntu_aksesuar
    Dostum 60 TL satılıyor wi-fi adaptörü.3 aydır kullanıyorum Tv'yi gayet memnunum ki 2200 TL'den almıştım.

Bu kötü oldu işte

• Ses cızırtısı içinde dahili wifi kartı olmaması ve videoların tam ekran olmaması beni soğuttu biraz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aysat

arkadaşlar aynı tvden var bizde de ve bu bahsedilen sesteki titreme ve bozulma olayı bizde de var.Kronik bir sorunmuş bu.Servisi çağırıp sorunu çözmelerini mi istiym yoksa ürün değişimi mi yapayım

aynı sorun ilk baştada bende de vardı servis ses ayarlarını kendi yaptığı için düzgün çıkmıyordu dedim tvnin hoporlörleri bozuk sonra ses ayarlarını kendim ayarladım ve bana şuan çok tatmin edici geliyor sesi nekadar acarsam acayım ses bozulmuyor o ses ayarlarını kandiniz düzeltirseniz daha olumlu ses elde edersiniz

ses ayarlarını yazabilir misin hocam kaç yapıyorsan ?

• Güncelleme yapmadım ancak bahsettiğin gibi tanıyıp tanımaz mı diye denedim logitech mouse kablosuz denedim onu tanıdı. Ama sanırım ucuz bir adaptör olduğundan sanırım çalıştırmadı. Sadece bir forumda AirTies adaptörler çalışıyormuş sanırım. Eğer kullanan varsa paylaşırsa sevinirim.
  • Lg 42LM620S LG Led Tv ye 5+1 ses sistemi bağlayabiliyormuyuz?
  • 42lm620s ve 42lm660s modelleri arasinda 500 tl fiyat farki var sizce deyermi

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.