Şimdi Ara

Lg 42LM620S İnceleme (Alındı) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.857
Cevap
31
Favori
258.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: unalc

quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

quote:

Orijinalden alıntı: bulosele

Arkadaslar; 42lm620s'in paneli 50 hz mi?

Kesin bir bilgi yok ancak 100Hz olduğu düşünülüyor

100 herz rahat ol.

Ben tv yi ilk actıgımda 3 saniye kadar ekranın sag üst kösesinde 50 hz yazıyor...???
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibozkaya

dostlar..
    bugün internetten film izlerken filmin bazı bölümlerinde bellek yetersiz hatası alıyorum.. uygulamayı bastan başlatıyor.. yardımlarınızı bekliyorum..

genel bir sorun tv nin hafızası yetersiz kalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 47LM620S TV su an klavye ile yaziyorum kullandigim klavye ve mous EVERST km8646 modeli herhangi bir problem olmadan kullanabirirsin 6=7 mt .cekim alani var
  • Yeni firmware çıkmış, güncelleme yaptım. Ama ne değişti bilmiyorum :) İllaki değişiklik vardır. Yazılım versiyonu 4.1.36 oldu. LG nin sayfasından indirim flash bellek ile yükleyebilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unalc

quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

quote:

Arkadaslar; 42lm620s'in paneli 50 hz mi?

Kesin bir bilgi yok ancak 100Hz olduğu düşünülüyor

100 herz rahat ol.

Ben tv yi ilk actıgımda 3 saniye kadar ekranın sag üst kösesinde 50 hz yazıyor...???

oradaki 50 hz yayinin siidetini gosteriyor bence.

• Merhabalar,
    Ben de 3 gün önce Gold'tan 1900 TL'ye 42lm620s aldım. İlk izlenimlerim çok olumlu.
    LG'nin sitesinde Skype için Haziran'dan itibaren aktif olacaktır yazılmış. Ancak menülerde bununla ilgili bir kısım bulamadım. Forumdaki arkadaşlarımız Skype kamerası alınması gerektiğini söylemişler. Kamerayla birlikte bir yazılım mı geliyor acaba?
    Cevaplar için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunkawakan

Merhabalar,
    Ben de 3 gün önce Gold'tan 1900 TL'ye 42lm620s aldım. İlk izlenimlerim çok olumlu.
    LG'nin sitesinde Skype için Haziran'dan itibaren aktif olacaktır yazılmış. Ancak menülerde bununla ilgili bir kısım bulamadım. Forumdaki arkadaşlarımız Skype kamerası alınması gerektiğini söylemişler. Kamerayla birlikte bir yazılım mı geliyor acaba?
    Cevaplar için teşekkürler.

tv niz hayırlı olsun
    Skype uygulaması daha gelmedi lm serisine bilginize..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • panel 100hz.400e kadar çıkar
  • bu tv ile laptop arasında bağlantı yapmak için normal bir hdmı kablo olur mu yoksa onun da adaptör gibi sadece bir model mi oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 7 Ağustos 2012; 21:31:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s1lvester

panel 100hz.400e kadar çıkar

Herhangi bir kaynak gösterebilir misiniz?
  • sanırım bu tv den bende alıcam alan arkadaşlarımız gayet memnunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Selection

bu tv ile laptop arasında bağlantı yapmak için normal bir hdmı kablo olur mu yoksa onun da adaptör gibi sadece bir model mi oluyor?

hernagi bir normal HDMI kablo ile bağlayabilirsiniz laptopta HDMI çıkışı varsa.
  • kusura bakma geç cvp verebildim. Kliksa'da aynı fiyatın üstüne %10 da world puan veriyordu. Puanı başka bir alışverişte kullanaiblirsin geri alımıda yok.Ancak kliksa.com uzerindeki world puan kampanyası bitti :(
  • öncelikle herkese merhaba ben 3 hafta kadar önce teknosadan 42 lm 620 s aldım bir süre sonra tv nin hoparlöründen cızırtılı ses geldigini fakettim sanki hoparlör patlakmış gibi özelikle yükses seslerde ve konuşma seslerinde bu cok rahatsız edici acaba sizlerdede böyle oluyormu? bu durum cok canımı sıkıyor ne yapabilirim.
  • Kesinlikle bir arıza göstergesi olduğu için buralarda çare aramak yerine servise başvurmanız gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

quote:

Orijinalden alıntı: Last Selection

bu tv ile laptop arasında bağlantı yapmak için normal bir hdmı kablo olur mu yoksa onun da adaptör gibi sadece bir model mi oluyor?

hernagi bir normal HDMI kablo ile bağlayabilirsiniz laptopta HDMI çıkışı varsa.

teşekkürler
  • iyi günler dün hoparlördeki arıza nedeniyle eve servis geldi ve televizyonumdaki arızayı tespit etti ,ben 1 ay dolmaması nedeniyle ürünün degiştirilmesini istedim lg den gelen arkadaş bunun arıza olmadıgını amakartın üstünden gecen kabloları bantla saracaklarını sesteki titreşimin bundan kaynaklandıgını bu durumun hep karşılaştıkları bi burum oldugunu söylediler. Ben ürünün degiştirilmesini istiyorum adamlar bunu arıza olarak görmüyorlarmış degişim yapmamak için sacmaladı işte daha alalı 1 ay bile olmadı ne yapabilirim degişim hakkım var diye biliyorum ama herkes kaçamak cevap veriyor teknosa cagrı merkezi bile böyle bir hakınız var demiyor servisle konuşun diyor anlamadım bu işi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti_

Lg 42LM620S

http://www.benimevim.com.tr/pinfo.asp?pid=12102

burada 1799 peşin fiyatına maximuma 12 taksit imkanı ücretsiz kargo nasıl sizcs
    yanlış alıntı yapmışım mavi kanalları düzeltmeyi ileten arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zonael -- 9 Ağustos 2012; 21:20:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkaya33

iyi günler dün hoparlördeki arıza nedeniyle eve servis geldi ve televizyonumdaki arızayı tespit etti ,ben 1 ay dolmaması nedeniyle ürünün degiştirilmesini istedim lg den gelen arkadaş bunun arıza olmadıgını amakartın üstünden gecen kabloları bantla saracaklarını sesteki titreşimin bundan kaynaklandıgını bu durumun hep karşılaştıkları bi burum oldugunu söylediler. Ben ürünün degiştirilmesini istiyorum adamlar bunu arıza olarak görmüyorlarmış degişim yapmamak için sacmaladı işte daha alalı 1 ay bile olmadı ne yapabilirim degişim hakkım var diye biliyorum ama herkes kaçamak cevap veriyor teknosa cagrı merkezi bile böyle bir hakınız var demiyor servisle konuşun diyor anlamadım bu işi .

Ürünü mağazadan almışsan böyle bir hakkın yok anca mağaza böyle bir taahhüde bulunmamışsa o zaman iş değişir.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.