Şimdi Ara

LG 42LA691S İLE LG 42LA660S ARASINDA NE FARK VAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
11.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://www.lg.com/tr/compare/compare.lg?category=/tr/televizyon

bu siteden karşılaştırdım birde siz bakın hangisi alınmalı
  • 691 farklar şunlar 1= kasa görsel olarak 660 bunun yanında çok sönük kalır. 2=Led plus ekran-Resolution uppscaler(basic/plus)3=DTS DECODER ..4= REAL CİNEMA 24P MOD..5 WEB CAMERA UYUMLU

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elenor55 E kullanıcısına yanıt
    LA 42LA660S alıp geçecem uğraşmayacağım iyice kafam karışıyor ne yapacağımı şaşırdım

KARDEŞLER 42 LA 660-667-690-691 ARASINDA sizler performans görüntü,görüşünüz,3d her özelliği göz önüne alarak bi sıralama yaparmısınız bana Fiyatlarınıda yazarak
  • 2 bin tl ye cıkarsan 691 al kafanıda bulandırma gereksiz yere --- 691-690- sonrada 667 veya 660

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba,
    Birşey almadan önce uzun süre araştıranlar gurubundayım.
    Bence olmazsa olmaz pip (picture in picture) özelliği için tercih edip, aynı özelliklere sahip LA660S ten fazla para verip aldığım LG 42LA691S TVde pip olmadığını öğrenmek tam bir fiyaskoydu.
    Hatta birkaç satıcı pip özelliği yok dediğinde "satış elemanı bilmiyor" diye kızmıştım da.
    LG resmi sitesindeki tanıtım özelliklerinde yazmamasına rağmen internet ortamındaki satıcı detaylarında yazıyor diye inanmıştım. Hatta garantiye almak için "LG pip özellikli TV" aramalarında sadece LA691S ve LA667S modelerinde yazdığını gördüm.
    LG merkeze sorduğum soruya cevap "pip özelliğinin sadece internet sayfaları açıkken yanda tv görüntüsü" olduğu idi. Bu tüm tv lerde var zaten.

Alalı birkaç gün oldu, çözmeye çalışıyorum. Şimdilik en çok zorlandığım ok veya başka bir tek tuşa bastığımızda komple kanal listesini göremeyişimiz. TV den radyo veya radyodan TV ye nasıl kolay geçiliyor?

• Arkadşlar 660 ve 691 modellerinin arasıda olan fark belirttiğim gibi kasa farkı ve 691 modelinin sehpa ayağının altında tekerleklerin olmasıdır.

691 modeli parlak bir çerçeveye sahip olduğu için daha çok tercih edilmektedir.
  • arkadaşlar sıfır lg la667s satılıktır beyaz kasa 400 hz 3d wireless çiftçekirdek smart vs.mevcut.isteyen arayabilir 5058798280 fiyat 1750 istanbul ümraniye
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.