Şimdi Ara

LG 42LA660S yeni model hakkında (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
7
Favori
58.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçen gün Gold'dan LG 42LA660S aldık. Kanal kaydetme sorunu yaşıyorum. Listeyi istediğim şekilde düzenliyorum televizyonu kapatıp açınca teknik servisin ayarlarına dönüyor. Yardımcı olur musunuz?
  • Bugun teknosada 42 la660s 4 gozluk sihirli kumanda dual play gozlukler ve xbox 360 250 gb black ops 2 ile birlikte 2399 tl sizce fiyat nasıldır ve kullananlar televizyondan memnunmudur ? İstanbul optımum teknosada sordum ama genel bir kampanya dediler buraya ozel degılmıs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERHABA Arkadaşlar LG nin bu markasını almayı düşünüyorum.Almaktaki amacım digitürk play üzerinden maçları seyredebilmek. TV nin Wifi gücü çok önemli benim için. Sizce maç izlerken kesinti olur mu? Modem başka bir odada olacak. TV yi koyacağım odada Laptopla full çekiyor internet. Bayideki görevli hiç bir sorun yaşamazsın,laptop kesintisiz çekiyorsa TV de çeker diyo ama güvenemedim.Cevap yazarsanız çok memnun olurum. Teşekkür ederim...
  • Bu modele yeni yazılım güncellemesi geldi. Bilginize...
  • İyi geceler arkadaşlar..

ESAND arkadşım bende senin gibi digitürk playdeki maçları seyretmek için SMART tv satın aldım... gold a gidip oradaki arkadaşlara sordum hangi smart tv DİGİTÜRK PLAY üzerinden maçları gösteriyo... Samsun 40f6470 al dediler..

kurulumu yapıldı ..ama samsung apps üzerinde digitürk play uygulaması yoktu.. daha sonra samsung çağrı merkezi ile görüştüğümde .. samsung un hiç bir televizyonunun böyle bir uygulamayı desteklemediğini söylediler... koşa koşa golda gidip durumu anlattım ...b sefer LG 42LA660S ÖNERDİLER DEĞİŞİM YAPILDI 200 TL FARKLA SATIN ALDIM... KURULUM YAPILDI... VE YİNE HÜSSSRAN.. lg de digitürk play uygulaması var evet doğru ama maç yayını yok .. yani canlı yayın yok ...:-((((

şimdi kara kara digitürke verdiğimiz 259 tl ye mi yanalım... yoksa lg ye verdiğim 2000 tl yemi ...düşünüyorum ..
    ayrıca lg internet üzerindeki film sitelerindeki filmleri tam ekran açmıyor.. (örneğin .. vizyonfilmizle.net) tüm videoları yarım veya sağa yukarı basık ve diğer taraflar beyaz açıyor... samsung ta böyle bir sorun .. yok ...

ve şu anda şu saatte lg 42la660 s televizyonu gold a götürüp samsung ile değiştirmeyi düşünüyorum ..
    zaten digiplay çalışmıyo... videolar yarım açılıyo... görüntü + ses güzel... ama kafamda hala samsumg var gibi.... iyi geceler ..

• Arkadaşlar siz de kasma sorunu yaşadınız mı acaba? Smart menüde, tarayıcıda ciddi derecede kasıyor, hadi onu geçtim de usbden film izlemek işkence. kumandadan sesle oynadığımda 3 saniye sonra etki ediyor, gerisini siz düşünün. duraklatmak 1 dakikamı alıyor, kasım kasım kasılıyor. film arada çok kısa süre takılıyor gibi oluyor. Bunun neresi çift çekirdek Allahaşkına. Sizde de böyle mi?"
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çaylanan Adam

Arkadaşlar siz de kasma sorunu yaşadınız mı acaba? Smart menüde, tarayıcıda ciddi derecede kasıyor, hadi onu geçtim de usbden film izlemek işkence. kumandadan sesle oynadığımda 3 saniye sonra etki ediyor, gerisini siz düşünün. duraklatmak 1 dakikamı alıyor, kasım kasım kasılıyor. film arada çok kısa süre takılıyor gibi oluyor. Bunun neresi çift çekirdek Allahaşkına. Sizde de böyle mi?"

Tarayıcıda kasıyor ama film izlemede ben bir sorun göremedim. Yazılımı son sürüme güncelleyin belki düzelir.
  • http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-sistemleri/lg-42la660s-3d-smart-ve-uydu-alici-full-hd-led-tv-92062794 adresinde cok uygun fiyata buldum.sizce bu satıcıdan urun alamk mantıklı mı?
  • bende bugün aldım arkadaşlar bimeks den 2000 lira 100 lira da hediye ceki verdiler yarın kurulumu yapılacak ilk esnada nelere dikkat etmeliyim acaba ölü piksel dısında ? siyah ekranda beyazlama sorunu varmıs sanırım onun adı ne tam olarak yardımcı oolur musunz umarım anlatabilmişimdir demek istediğimi :)
  • Altyazili film izlerken altyazi sorunlu çıkıyor nasil düzeltebilirim

• rapid34 R kullanıcısına yanıt
    Öncelikle soruma cevap verdiğin için teşekkür ederim.Alamadım daha tv bayağı bi kafam karışık.Wi fi si en güçlü tv hangisi sizce bir de digiplayı çalıştırabilecek bi tv yok mu?
  • TV de yayını format olarak orijinal yaptığımda kanald cnntürk Irmaktv el cezire ekrana oturuyor ama 16,9 Yayın yapan diğer ulusal tvler 4:3 görünüyor.Sizde nasıl La660s Model

• SLM. TEKNOSA daki bu kampanya sizce nasıl arkadaşlar,bana cazip geldi.LG 42LA660S DVB-S 3D FHD SMART LED LCD TV +4x 3D gözlük , + DIGITURK 12 AY GİRİŞ PAKETİ + 2 KEYİF P + HD + FİLM VEYA DİZİ + CI PLUS MODUL UYDU ABONELIGI : 2299 TL
  • 6 eylülde kliksa.com sitesinden 42 LA660S'i aldım. 1999 TL ve 100 TL word puan ile birlikte
    Televizyon çok güzel SD yayınlar bile çok güzel diyebiliriz.
    internete bağlandığında film sitelerinden filmleri full ekran izleyebiliyorsunuz.
    3d özelliğine gelince filmle alakalı olarak bazı filmlar derinlemesine görüntü veriyorken , özellik dışarı görüntü veren film veya sahneler çok çok güzel
    ölü piksel olayınca gelince,
    kuran servis elemanı bu televizyondan dünyada bir tane var dedi. bu seri numarası dünyada bir tane ve biz tvnin kutusunu açtığımızda kutunun üzerindeki seri numanın yazılı olduğu yeri bıçakla kazıyıp alıyoruz. ki birdaha kurulum olmasın diye ve ben bundan para kazanıyorum. LG gibi bir firma bu tv yi iki defa adama kurdurtturmaz dedi. ben yıllardır bu işi yapıyorum tek bir tane ölü piksele rastlamadım dedi. (abartı olabilir) yani LG garantili olan ürünleri ilk alan kişi kullanıyor dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabas -- 10 Eylül 2013; 13:10:12 >

• sabas S kullanıcısına yanıt
    her markanın bütün servis elemanlarına ezberletmişler artık yeni tvlerde ölü piksel sorunu yokmuş , ışık sızması yokmuş , bulutlanma yokmuş dalga geçiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersincck

Altyazili film izlerken altyazi sorunlu çıkıyor nasil düzeltebilirim

Arkadaşlar ben de 1799 TL'ye aldım bu ürünü, 3D falan mükemmel ama benim de karşıma altyazı problemi çıktı. Yok mu bunu çözen bir arkadaş?
  • çök hoş
  • arkadaş altyazı problemi çözümü ayarlar menüsü ordan altyazı ile ilgili yeri bul dil utf mi unicode gibi bişeyler yazıyor onu türkçe yap düzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayhan4236 -- 14 Eylül 2013; 22:42:08 >
  • LG servisleri hakkında çok şikayet var.
    Problem çıkarmadıktan sonra servise ihtiyaç olmaz ama düşünceleriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayhan4236

arkadaş altyazı problemi çözümü ayarlar menüsü ordan altyazı ile ilgili yeri bul dil utf mi unicode gibi bişeyler yazıyor onu türkçe yap düzeliyor

Dediğin yeri bulamadım. Ayarlar menüsündeki altyazılarla ilgili olan herşeye baktım ve hepsi Türkçe ancak hala altyazı görünmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.