Şimdi Ara

LG 42LA660S yeni model hakkında (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
7
Favori
58.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim. iyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    gördüğüm kadarıyla çok bilgilisiniz hocam tv modelleri ve özellikleri konusunda.

birkaç şey sormak isterim size.

42la660s modelini (1880-150tl kod)1730tl ye bulduk kliksa sitesinde. önerirmisiniz.

bütçe olarak 1500 civarı ayırdık. başka marka model önerirmisiniz.

vestel 9060 modelini dts desteği yok diye eledik gibi birşey. (philips gibi sonradan gelir mi ki)

42la640s e bakıyorduk. yaklaşık aynı fiyata bulunca buna yöneldik.

samsunglar aktif 3d ve baş ağrısı yapıyormuş galiba.

çok kararsız kaldım lütfen yardımcı olun bana
  • tns1 kullanıcısına yanıt
    ben araştırmacıyım Albani kadar bilgim olmaz ama önerilerimi paylaşıyorum ...

la660 o fiyata uygun alınabilir bir model

1500 tl değilde 1800-2000 tlye alternatifler bulunabilir ....

la640 almak yerine la660 alınabilir ama bunda 2 panel var 100 ve 50 hz karışık internetten alınca göremezsinde mağazada bakarak alınabilir.

dts vestel e gelmez sanırım philipslere ise 7 serisine geldi 6 serisinde şimdilik yok ...

aktif 3d kişiden kişiye değişir ...denemek gerekir ...bende sorun yok mesela <
    peki bişey soracam aktif gözlük mü daha iyi pasif gözlük mü ?
  • aktif daha iyi ama kişiden kişiye değişir ve tvden tvye de değişiyor..tercih meselesi ..
    teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

ben araştırmacıyım Albani kadar bilgim olmaz ama önerilerimi paylaşıyorum ...

la660 o fiyata uygun alınabilir bir model

1500 tl değilde 1800-2000 tlye alternatifler bulunabilir ....

la640 almak yerine la660 alınabilir ama bunda 2 panel var 100 ve 50 hz karışık internetten alınca göremezsinde mağazada bakarak alınabilir.

dts vestel e gelmez sanırım philipslere ise 7 serisine geldi 6 serisinde şimdilik yok ...

aktif 3d kişiden kişiye değişir ...denemek gerekir ...bende sorun yok mesela <

100 luk panel nasil anlasiliyor.hangi koda vb..bakicaz

• metnes71 M kullanıcısına yanıt
    kasada ve kutuda yazıyor bu bilgiler

örnek: za dan sonra 4. harf z ise 100 hz, y ise 50 hz (47LA660S-ZA.BPDZLJG)
  • BUGÜN NİSAN 1
  • Magic kumandanın normal kanal menüsünü görme tuşu hangisi? İlla teker teker mi kanalları geçicez veya ekrana çizicez? Normal kumanda almak mı gerekir bunun için? Onada 35 TL istiyorlar.
  • çok teşekkürler hocam cevabınız için.

şimdi de lg 42la660s (1730tl kliksa) ve 40f6470 (1750tl samsung mağazası) arasında kaldık.

lg de 2+1 hoparlör var.
    lg pasif samsung aktif 3d. (farkı bilmiyoruz. kalite olsun rahatlık olsun karşılaştırırsanız sevinirim ya da sayfa varsa link atarsanız)
    lg 400hz (panel şansımıza ya 50 ya 100hz) samsung 200hz (panel 50 imiş)
    samsung sadece 2 adet aktif gözlük veriyor. tanesine 180tl istiyor mağaza. biz internetten ucuza alırız
    babam 40a küçük dedi 42 ye de pek sıcak bakmıyor 46 olsun demeye başladı şimdi de.

samsung mağazası 46f6470 e 2350tl fiyat verdi.

çok kararsız kaldık hocam. 40-42-46 inch için tavsiyelerinizi bekliyorum.

aktif pasif olayına önerinizi bekliyorum.

• LG 42LA620S ALDIM BİZİMKİLERE EYLÜLDÜ FALAN SANIRIM GÖRÜNTÜ ŞAHANE SMART MENÜSÜ ÇOK GÜZEL AMA İŞLEMCİSİ ZAYIFTI YANİ NETTE KEZERKEN VS TAKILMA KASMA OLUYORDU
    AMA BEN TV ALICAM DİYORSANIZ GÖRÜNTÜ ŞAHANE Kİ BU ÜST SÜRÜMÜ DAHA DA GÜZELDİR KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM

http://www.emelinko.com/42la660s-42-106-ekran-1920x1080-400hz-full-hd-3d-smart-led-tv-uydu-dist..html İNDİRİMDE
  • Arkadaşlar televizyon da kanal listesine sırayla (1,2,3,4....) nasıl bakacağız bilen varmı?

• 47la660s 2500 civarında. alınabilir mi o fiyata fazla geldi biraz bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lestet

47la660s 2500 civarında. alınabilir mi o fiyata fazla geldi biraz bana.

Bende aynı model hakkında araştırma yapıyorum bilgisi olan yazabilirse çok sevinirim .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wiseoflex

quote:

Orijinalden alıntı: lestet

47la660s 2500 civarında. alınabilir mi o fiyata fazla geldi biraz bana.

Bende aynı model hakkında araştırma yapıyorum bilgisi olan yazabilirse çok sevinirim .

Bende arastiriyorum.bu model 2500 olup 400 hz...pli 6198 700 hz ve 2600 bu sebeplen pliye gonlum kayiyor benim.

• wiseoflex W kullanıcısına yanıt
    Gözün kapalı al derim. Yalnız kanal geçişleri adamı kalp krizinden transfer eder.

• Ben de bu modeli tercih ettim. Özellikle yeni nesil kablo tv yayınlarında çok başarılı bir görüntü performansı var. Yani ezbere almadım birebir test etme imkanım oldu almadan önce. DVD yahut Blu-Ray performansı da mutlaka iyidir, ips ekran sonuçta. Hepsini geçtim ikinci nesil LCD TV'lerde bile DVD filmler güzel görünüyordu, bunda mı iyi olmayacak sanki.

Ayrıca bundan 1-2 sene önce LG ürün almayın propagandası yapılıyordu nedense. Türkiye'den çekilecekleri falan söyleniyordu. Bugün hem TV hem de cep telefonu piyasasında yerini sağlamlaştıran bir LG görüyorum.
  • Arkadaşlar aramızda son çıkan güncellemeyi yükleyen var mı?
  • son guncellemeden sonra hareketli goruntulerde cok bariz tıtremeler basladı,aldıgım ilk gunden beri pişmanım sureklı ayarlarla oynamaktan gına geldi,smartı da berbat.playstation ıcın aldıgım kdl 655 sony en alt modellerden olmasına ragmen performansı bu tvden cok daha ıyı (1500tl) sımdıkı aklım olsa 2400 buna verecegıme 3500tl ye ıdeal bı sony alırdım yazık oldu...ayrıca lg g2 almıstım tek bır guncelleme ıle ne batarya omru kaldı adam gıbı ne stabıl performans.daha eve lg sokmam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnz_ksk -- 15 Mayıs 2014; 19:39:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.