Şimdi Ara

Lg 42la660s - Philips 42pfl6008k - Samsung 40f6650

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günlerdir araştırsamda bir seçime varamadım. bugun tam kliksada 6008 ı ındırımde gordum 1899. alamadan fiyat yukselltıler.

sizce hangisini seçmeliyim bariz farkları nedir yada alternatif 1800 - 2000 fiyat aralığında.

• Ustalar yardım.
  • Konuyu hortlattim ama basliktaki LG hariç Samsung ve philips modellerinden hangisi dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takipteyim kardeş bende senin gibi ancak samsung düşünmüyorum 3dsi aktif diye
  • Lg aldım memnunum... Lg için Mkvod diye bir uygulama var sonradan kurabileceğiniz hangi filmi isterseniz internetten direk izliyorsunuz...
    iyi ki philips almamışım diyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genesa -- 2 Şubat 2014; 1:33:20 >
  • çok saolasın kardeş bende lg alma yolunda şüpheli bir şekilde ilerliyordum içime su serpmiş oldun:)
  • Samsungda da micro dimming var, 3d ile çok işim olmaz. Tv hemen hemen hiç izlenmez, daha çok vakit buldukça internetten diziydi,filmdi,vs bakilir. Bu yüzden smart isterim. Ve yine bu yüzden resim kalitesine rağmen philips'e sıcak bakamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb, philips e birşey diyemem ama samsung sanki daha canlı renklere sahip. ben LG nin LA660S modelini kullanıyorum wi-fi olayı (hızı ve bağlantısı iyi) çözünürlük kötü değil ama mükemmelde değil yani 10 üzerinden 8 alır amaa konsol kullanıcaksan kesinlikle önermem birde futbol maçlarında yayında top ekranın tersine hızlı gidince 10 top arka arkaya ilerliyormuş gibi görünüyor, umarım yardımcı olmuşumdur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.