Şimdi Ara

LG 42 LM 640 S DENEYİM (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
2
Favori
78.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilidian

selamlar;
    660s yada 640 s de mkv desteği varmı? altyazı vb?

Mkv lwri sorunsuz oynatiyor.alt yaziyi da sorunsuz goruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam bu tv de karar kılmıştım ki karşıma pfl6877k çıktı.Siz ne dersiniz beyler*
  • Bugün ibariyle 47'sini kullanmaya başladım. Düşünmeden alabilirsiniz. SD yayınlarda bile görüntü çok kaliteli.
  • bu ürüünün fiyatı uçtu beyler, ucuza nerde bulacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .: mds :.

bu ürüünün fiyatı uçtu beyler, ucuza nerde bulacağız?

Valla 1 2 hafta daha bekleyip yeni yıl indirimi kovalayacağız
  • Çünkü çok satmaya başladı. Bazı yerlerde stok tükendi O yüzden artmıştır fiyat
  • Bu televiyonu bir haftadır takip ediyordum. Bu gün bimekstem aldım 1.750 tl kadar cıkmış fiyat %10 bipara ile 1.575 Tl geldi sayılır f/p ürünü HD yayınlarda ve 3D de başarılı.
    Biparada aktif olsun navigasyon ihtiyacımız vardı onu alırız olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Tam bu tv de karar kılmıştım ki karşıma pfl6877k çıktı.Siz ne dersiniz beyler*

Hocam 6877, 640 dan daha üst seviye bir cihaz fiyatida daha yüksek zaten 6877 tabiki daha iyi bir cihaz 640 a göre

• quote:

Orijinalden alıntı: Jedi-Knight

quote:

Hocam 6877, 640 dan daha üst seviye bir cihaz fiyatida daha yüksek zaten 6877 tabiki daha iyi bir cihaz 640 a göre

Galiba onu alacaz hocam yapacak bişi yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jedi-Knight

quote:

Galiba onu alacaz hocam yapacak bişi yok

En iyisini yaparsınız

• quote:

daha ucuz diyo beles mezar bulsan yatacan noldu su bizim on yetale
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedy35

quote:

Orijinalden alıntı: erfe

Dahili uydu alıcısı performansını çok mu kötü
    Yayın kalitesi, kanal geçiş hızı vs

Dahili hd uydu alıcısında tarama sonucu 364 kanal buldu, Turksat için söylüyorum.Atv HD- TRT HD - A HABER HD ler ile yaptığım testte görüntüler gayet güzel.Kanal geçişleri için ilginç bir şey söyleyebilirim evimde dsmart full paket ile verilen hdmi çıkışli uydu alıcı var ve bu uyduya göre tvnin kendi dahili uydu alıcısının kanal geçişleri birazda olsa daha hızlı.

Tvyi aldınızmı ilk işiniz yazılım güncelleme olsun.Yeni güncel yazılım paketleri gelmekte.

Dahili hd uydu alıcısı ayarları biraz karışık alacak arkadaşlara belki kaynak olur.Üzerinde gelen otomatik frekans ile arama yapınca sonuç alamıyorsunuz.

Cihazda Ayarlar- Ayar- Otomatik ayarlama kısmına geliyorsunuz. Turksat 42e olarak çıkan otomatik udunun ayarları LNB 9750/10600, uydu alıcı verici 12015 h 27500 , LNB gücü açık, diseqC "a olarak güncelliyorsunuz. Diğer kanallar için:Ayarlar-Ayar-Uydu ayarına gelerek -Uydu ekle deyip "diğerleri" sekmesini seçiyorsunuz.2.bir uydu oluşturarak uydu#2 açılıyor.Bu uydunun ayarlarını da LNB 9750/10600, uydu alıcı verici 12015 h 27500 , LNB gücü açık, diseqC "a" seçip alttan kapat diyorsunuz.

Daha sonra manuel ayarlama sekmesine gidip uydu#2 nizi seçip 12015 H 27500 yaparak sinyalin geldiğini göreceksiniz.Arama yaparken bütün arama kliklerini işaretleyin (Kör arama vs gibi) hepsini bulsun sonra kendiniz silip kanal sıralaması yaparsınız. Ağ aramaya geldiğinizde arama yapmaya başlıyor.

DİPNOT:11844 v 2222 frekansı batı frekans olduğu için maalesef Lg TVlerde çalışmıyor. 12015 H 27500 frekansı otomatik güncelleme için kullanıldığı için bu frekansı kullanmalısınız.

Harikasın hocam çok yararlı bilgiler. 3d yayın yapan kanal var mı bu arada?

• quote:

Orijinalden alıntı: mhny

quote:

Zuha,mhny turkei kesin donus ne zaman? Geldiinde verecam 10 u,

• quote:

quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: ersan86

bende yaklaşık 1 ay önce incehesaptan aldım 1750 tl 9 taksit ile. hd kanallar muhteşem kalitede izleniyor. 3d deneyimi 3d videolarda derinlik olayı muhteşem ama 2d-3d çevrimi iyi değil. alınabilecek en iyi tv erden birisi. şık görünüm kablosuz web ve hd uydu alıcısı muhteşem tavsiye ederim.

BİRDE BİLEN VARSA SORUM OLACAK BU TV İLE UYUMLU KLAVYE-MOUSE BİLEN VARMI?

Az önce garip bir kablosuz mouse :) denedim çok güzel çalıştı (Niva MZ-200). Klavye deneme şansım olmadı. Mahalledeki elektronikçiden aldım. Marka olanları herhalde sorunsuz çalıştırır.

Ekleme:
    Bu arada henüz internet bağlantım olmadığından sadece televizyon için kullandım. Scroll tuşu ile kanal + - yapılıyor, kumandadan "setting" ve "home" menülerine girdiğinizde fare ile istediğinizin üzerine gelip çift tıklayınca kullanabiliyorsunuz. Tıpkı bilgisayarda fare kullandığınız gibi rahat kullanımı var. "Setting" ve "home" menülerine girebilmek için ya kumanda ya da klavye lazım. Ondan sonrası farenin işi. Özellikle usb diskteki filmi yüzlerce dosya arasından bulup açmak bile kumanda ile kıyaslayınca bayağı bir zaman kazandırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsari -- 24 Aralık 2012; 22:59:26 >

• quote:

quote:

quote:

olm bırak bu işleri 1700 lik makinayi 1300 kapatmaya çalışıon ölücümüsün paraya kıyda al nereye götürecen paraları biz 3000 yetale verdik 46d65000 aldık hamam için kendini hazırla

• quote:

Orijinalden alıntı: zagarx

quote:

quote:

quote:

olm bırak bu işleri 1700 lik makinayi 1300 kapatmaya çalışıon ölücümüsün paraya kıyda al nereye götürecen paraları biz 3000 yetale verdik 46d65000 aldık hamam için kendini hazırla

zuhaa burdada ortaligi karistirdik hadi baym.....
    he hamama bende gelecaaaammm benide bekleyin az kaldi geliommmmm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zagarx

quote:

quote:

quote:

zuhaa burdada ortaligi karistirdik hadi baym.....
    he hamama bende gelecaaaammm benide bekleyin az kaldi geliommmmm

çantayı valizi hazırlayın hamama gidecaaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkistanbul

Dostum yaa eğer kurulum yapldıktan sonra şu sesi açıp bi bak bakalım benimkinde hani arabaya bas koyarsında kaportadan gelir gibi bir çızırtı oluyor yaa öyle bir ses var anlamadım :S

Benim tv de yapıyordu hallettim (640s).Ses ön panelle alt panel arasındaki boşluktan titreşim yapıyor,tam hapörlör hizasına ufak şeffaf bant yapıştırdım son seste bile bozulma yok.) bant gözükmüyor tek çözüm bu bence...

• Şu an için;
    Bimeks te 1800
    Elektroword de 1700 Tl
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.