Şimdi Ara

Lg 42 LB 652V Garanti Değişim Onay Vereyim mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar eskiden lg lm 660s kullaniyordum bozuldu sonra garanti değişim karari aldi 3-4 güne yeni tv gelecek değişilecek tv lb652v
    tv nin özelikleri hoşuma gitti ama tek bir şeyi hoşuma gitmedi çerçevesi bu tv kullanan arkadaşlar çerçeve hakkindaki fikirlerini söylerlerse
    çok sevinirim bana kaba geldi benim lm660s çervesi yoktu çerçevesiz ekrandi hoş duruyordu ayni lb670v benziyordu o yüzden
    biraz çekimser kaldim sizce bu çerçevesiz ekran tipini bahane ederek lb670 alabilirmiyim?

LB652V
    LB670V

• Alabiliyorsan LG 42LB730V veya LG 42LB670V iste, 652v de sinema screen tasarım ama çıtaları var. Olmuyosa 652v al webos var. 42LA660S de isteyebilirsin.
  • la serisi bitti teşhir ürünler kaldi sadece birde gelecek tv nin akilli kumandisi yok eski tv nin akilli kumandasi var o uyum sağlarmi sağlamazsa onuda bahane ederim çitayi bahane ederim ayaklari döndürülemiyor benim eski tv döndürülüyordu onuda bahane ederimde 730 veya 670 biri 700 diğeride 800 mcı hz sannetmiyorumki onaylasinlar fazla sıkarsam elde kalan teşhir ürünleri iterler diye korkuyorum. o bu değilde çita hoşuma gitmedi ne yapsamda adamlari ikna etsem bir fikir verin arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.