Şimdi Ara

LG 3D LED TV 42LX6500 Nasıldır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
29.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG 3D LED TV hakkında yorumlarda %95 olumsuz bir yoruma rastlamadım. pes3 deki basarısı özelliklede. ben satış noktalarında lg nin FPR gözlüklerini denedim. çok rahat ve uygunn.
  • Açıkçası Metro da 12 ay taksit 2660 Tl gibi bir fiyattan satılıyor...Zira evde bir adet LG 102 Ekran LED TV de var. görüntü kalitesinden de gayet memnunum. Diğer Philips 106 ekran LCD yi değiştirip, bu 3D TV yi almayı planlıyorum. Tabii iyi bir araştırma şart...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 31 Mayıs 2011; 10:15:53 >
  • LG Cinema 3D serisini (LWxxxx) FPR gözlük teknolojisi ile piyasaya sürdüğü için SG kullanan LX serisinde kampanyalarla büyük indirimler yakalayabilirsiniz. Ancak LW serisinden bir TV de mutlaka deneyip karşılaştırmanızı tavsiye ederim almadan önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techraven -- 31 Mayıs 2011; 10:21:48 >
  • zaten LG alacaksanız yeni nesil LG Cinema 3D tv alın bence. sonuçta tv hep alınan bir şey değil. 42LW5500 modeliyle çok bir fark yok arkadaşın dediği gibi gözlük fiyatlarını eklersek. yeni nesil LG Cinema 3D tv yi denemiş biri olarak görüntü kalitesi,parlaklığı başarılı buldum.bunun yanında 3D tv gözlüklerinin( FPR teknolojisi) şık tasarımı,hafif olması ve baş dönmesi, bulantı yapmaması da başka artıları.
  • lg fpr teknolojisini iyi yakalamış gerçekten. görüntü kalitesi,parlıklığı ve her bakış açısından izleme özellikleri harika olmuş.
  • Arkadaşlar bu tv 3Dmi yoksa 3D ready mi ? Bu tv için bazı yerlerde 3 D READY yazıyor bu ne demek bilen var mı? Cevaplarınızı bekliyorum almayı düşünüyorum bu tv yi kullananlar lütfen 3D GÖRÜNTÜ kalitesi için yorumlarınızı bekliyorum !!
  • her ikisi de 3D led tv. LX kodlu olan eski seri. LW serisi yeni 2011 model
  • 3D Ready TV harici bir alıcı ile SG gözlük teknolojisi kullanılarak izlenebilen TV oluyor. Ama gerçek bir 3D TV gibi görüntü kalitesi olmasını beklemeyin. Bu zamandan sonra 3D Ready TV alınmaz.
  • Bu 3d tv'yle pc arasında bağlantı kuran ya da konsol bağlamış olan varsa oyun içi grafiklerin görüldüğü birkaç görsel ekleyebilirler mi?
  • 5 aydır kullanıyorum. Teknosa internet şubesinden Ligtv + Fuji 3D fotoğraf makinası hediyeli aldım. Görüntü ve ses kalitesi gayet iyi diyebilirim. Benim sıkıntım Kulaklık çıkışı yokmuş. Kaplosuz kulaklık almıştım ama malesef kullanamdan geri iade ettim. Birde Sony Tv lerde olan hareket sensörü yok. TV açık unutup dışarı çıktığınız zaman tv kendi kendine kapanmıyor. Benim için - yönleri bu iki husus Yeni alacak olan arkadaşlar bu durumu gözardı etmesinler derim....
  • arkadşlar teknosada 1700 tl dıyor sızce nasıl neden bu kadar düşmüş olabılır tutulmuyormu acaba
  • Cinema 3D TV serisi çıktı çünkü FPR gözlük teknolojisini kullanan. Bu seriyi hemen kimse tercih etmiyor çünkü LW serilerinin de fiyatları çok iyi, hatta piyasada 3D TV ler arasında en iyi fiyat / performansa sahip seri. O fiyatlar normal yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanjk

arkadşlar teknosada 1700 tl dıyor sızce nasıl neden bu kadar düşmüş olabılır tutulmuyormu acaba

teknosa 1700TL fiyat verir bakarsın ürün elinde yoktur elektronik satışı yapan e-ticaret sitelerinin birçoğunda bu kandırmaca var stoğunda olmayan ürüne uygun fiyat veriyor bugun girin bakın 47lx6500 e 1999TL fiyat veriyor ben 1 ay önce 2500TL ye aldım 3d görüntüsüde fpr gözlük olmasa nolur sd gözlük ilede mükemmel performansı var ben test ettim fpr gözlüğün ne faydası olduğunu hala çözemedim ama televizyonumdan çok memnunum yeni serisi çıktı diye forumlarda üvey evlat muamelesi yapılıyor ama performansı harika yenileri tabiki çıkacak
  • yeni seriler hakkında açıklama yaparmısınız
  • Arkadaşlar bende bu cihazı alamayı düşünüyorum ama interneti bağladığımda digiturk web tv den lig tv ya da online film falan izlemek istersem,izleyebilir miyim acaba? bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır? Bu olmazsa başka tv önerilerinede açığım. :)
  • Bu bimeks kampanyası devam ediyor mu birader?

Bu civarlarda bu tv ye rastlayan var mı bu aralar beyler?
  • bu panelde dahili uydu alıcı var mıdır?
    yoksa en ucuz dahili uydu alıcısı olan led hangisidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivert

bu panelde dahili uydu alıcı var mıdır?

LG 42LW570S var, FPR gözlük kullanan Cinema 3D serisi. Fiyatı 2100TL civarındadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

quote:

Orijinalden alıntı: sivert

bu panelde dahili uydu alıcı var mıdır?

LG 42LW570S var, FPR gözlük kullanan Cinema 3D serisi. Fiyatı 2100TL civarındadır.

Evet LX serisini sakın almayın...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.