Şimdi Ara

LG 32la620s İnceleme (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
8
Favori
66.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senin ayarlaman gerekiyor. Çoğu kanal 4a ya taşınacak. Ayrıca fox, star ve show hd olarak gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Senin ayarlaman gerekiyor. Çoğu kanal 4a ya taşınacak. Ayrıca fox, star ve show hd olarak gelecek

TRT'nin bazı kanalları HD Star Show ve Kanal D'de HD gelse süper olur. Bunlar ücretsiz mi olacak peki ? Yoksa ücretli mi olacak HD'leri. Birde son olarak ne zamana ertelendi bunlar bizde o zaman frekansını alıp ekleyelim taratalım.
  • Ücretsiz ama kanal d hd gelmeyecek bildiğim kadarı ile

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Ücretsiz ama kanal d hd gelmeyecek bildiğim kadarı ile

Keşke Kanal D'de HD olsa büyük kanallardan bi o HD'siz kalacak Belirli bir tarih var mı şu zaman aktif olacak vs diye ?
  • Arkadaşlar uydu ayarları ile oynarken kanalları sildim Elinde hazır kanal listesi olan var mı ? Birde merkezi uydu sistemi kullanıyorum turksatın haricindeki uyduları nasıl ayarlamam lazım yadımcı olursanız memnun olacağım şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

Arkadaşlar uydu ayarları ile oynarken kanalları sildim Elinde hazır kanal listesi olan var mı ? Birde merkezi uydu sistemi kullanıyorum turksatın haricindeki uyduları nasıl ayarlamam lazım yadımcı olursanız memnun olacağım şimdiden teşekkür ederim.

diseq ayari yapman gerek apartman yoneticisinden bilgi al hangi uydu kacinci sirada ona gore diseqleri duzenle. bnde hazir liste var fakat uzerne kanal ekleyemiyosun manuel olarak hatirlarsin belki konuyu

• quote:

Orijinalden alıntı: ersanpars

quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

Arkadaşlar uydu ayarları ile oynarken kanalları sildim Elinde hazır kanal listesi olan var mı ? Birde merkezi uydu sistemi kullanıyorum turksatın haricindeki uyduları nasıl ayarlamam lazım yadımcı olursanız memnun olacağım şimdiden teşekkür ederim.

diseq ayari yapman gerek apartman yoneticisinden bilgi al hangi uydu kacinci sirada ona gore diseqleri duzenle. bnde hazir liste var fakat uzerne kanal ekleyemiyosun manuel olarak hatirlarsin belki konuyu

1 tane liste buldum ama yapılan listede ücretli kanallarda var bende açılmadığı için yaramıyor. O yüzden ben kendim sıralamamı kendim yapsam daha iyi olcak. Ya da turksat 4a uydusu açılınca taratıp oradan yeni liste yapacağım. Birde hangi uyduları ekliyeceğim aynı uydudan 1'den fazla olma durumu varya. Yönetici sıralamayı bileceğini sanmıyorum. Deneme yanılma ile yapacağım.

• Bu şifrelerin çözülebileceği bir yazılım olmaz mi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

Bu şifrelerin çözülebileceği bir yazılım olmaz mi ya

hangi sifreler onlar

• quote:

quote:

hangi sifreler onlar

Galiba şifreli kanalları diyor arkadaş yanılmıyorsam Biss key di. Bildiğim kadarıyla şifre kırılma imkanı yoktu. Tabi arkadaş neyden bahsediyor önce kendisinden duymak gerek.
  • quote:

quote:

hangi sifreler onlar

Bisslerden bahsediyorum evet

• quote:

quote:

quote:

hangi sifreler onlar

Bisslerden bahsediyorum evet

vestel tvlerde var diye biliyorum ama digerler yok diye biliyrm. en kolay yolu 100-150 liraya hd biss ozellikli uydu alici almak 2. el. ama pek pratik olmaz kumanda acisindan

• arkadaşlar bana bu tv nın Lg 32LA620s in goruntu panelı lazım bızım kı kırıldı da nerden bulur nasıl temın edebılırım ikinci el veya sıfırınınn fıyatı hakkında bılgı sahıbı olan varmı
  • Tv nin manuel frekans ayarlama bölümüne giremiyorum. Nedenini bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatgm

Tv nin manuel frekans ayarlama bölümüne giremiyorum. Nedenini bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Aynı sorun bende de var. Transponder ekleme yapamıyorum. TV donup kalıyor. Yada kapanıp açılıyor. Ne yapmam gerekir?
  • Arkadaşlar ne olduysa bu Türksat 4A ya geçince oldu.Frekans ekleme yapılmıyor.(Transponder) TV donuyor.Daha sonra kapanıp açılıyor.Yeni frekans numaralarını bir türlü giremedim. TVnin üzerindeki eski frekanslardan Otomatik tarama yaptım. tüm kanallar geldi.Bir çoğu HD olmuş.Bazı eksik kanallar var.TRTHD yok.Ekleme yapmak istiyorum yapılmıyor.Bina merkezi sistem anten.Ne yapabilirim?
  • ccanturk C kullanıcısına yanıt
    Aynen anlattığın gibi transponder tv kapanıp açılıyor. Halbuki ayın 18 de sabah frekans ekleye bilmiştim ama akşam yapamadım. Ben fabrika ayarlarına dönmeyi düşünüyorum. Kanal listesini nasıl usb belleğe atabilirim hepsinin yeri ayarladım bidaha uğraşmayım.
  • fatgm F kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun benim tvde de var. Transponder ekleme deyince kapanıp açılıyordu. Fabrika ayarlarına döndüm ve o sorun ortadan kalktı. Baştan kurulumu yapınca kanallar da geldi. Ancak sıralama bozulmuş :(
  • Demek ki sorun herkeste aynı. Mecburen fabrika ayarlarına geri döndüreceğiz. Arkadaşlar okadar uğraştım, kanal listesini düzenleyeceğim diye. Bu usb kanal atma olayı nedir? Nasıl yapılır? Birde fabrika ayarlarına dönünce hangi tür işlemleri yapıyorsunuz? Detaylı olarak yazacak bir arkadaş var mı?
  • Dostum ben fabrika ayarlarına da döndüm olmadı. Sen nasıl yaptın.

@ccanturk
    Hocam kanal listesini usb ye atmak için

http://forum.donanimhaber.com/m_89756868/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.