Şimdi Ara

LG 32GK650F-B 2.496 TL Amazon.com.tr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
6.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B07XVTNW12/

27" full hd monitörlerin bile 2200tl seviyesinde olduğu günlerde fiyatı çok iyi. Panel olarak 32GK850G-B nin aynısı arkada ışıklandırma, gysnc modülü (gsync compatible o yüzden buna zaten gerek yok) ve usb hub yok. Renk olarak 32GK850F-B'nin bir tık altı (vatan bilgisayarda gördüm ikisini de) ama aradaki fiyat farkına göre (aralarında 1300tl var) bu daha mantıklı. Ben aldım valla uzun zamandır 32" monitör bakıyordum. Ihtiyacı olan değerlendirebilir.

Incelemeler https://www.rtings.com/monitor/reviews/lg/32gk650f-bhttps://www.youtube.com/watch?v=GB5m_VuvSLM
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bilgi sahibi bir babayiğit çıksın da Bî Lâle anlatır gibi anlatsın bize rica ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Va panel olması kötü olmuş IPS 32 inç ucuz monitör var mı acaba?

• Bu üründen üç kez aldım üçünde de ekranda derin çizikler vardı. Üçüncüyü de bu hafta iade ediyorum.
    Amazon.com'daki yorumlarda da çiziklerden söz ediliyor.

• UK sandım bir heyecanla tıkladım 4k olan versiyonu falan diye. Üzdü :/
  • fiyatı düştü diye 1 yıldız vermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matias12

Va panel olması kötü olmuş IPS 32 inç ucuz monitör var mı acaba?
    Geçen hafta viewsonic konusu vardı sıcak fırsatlarda 4k VA panel baya iyiymiş renkleri vs hocam vx3211 modeliydi. Takip edip onu indirimde bulunca alabilirsiniz.
  • haha evet eskiden 5 yıldızdı. Aslında fiyatların bu seviyeye inmesinin sebebi Gamers_Arena denen satıcı. Adamların hem kendi siteleri hem de amazon, hepsiburada ve trendyol'da mağazaları var. Sırasıyla sitedeki fiyatları düşürüyorlar mesela trendyol'da şu anda 2499tl. Yurtdışında 350$-400$ seviyesinde en düşük 299$'a satılmış black friday zamanında.
  • 2700e 2600e 2550ye düşmüştü şimdi 2500 olmuş daha da düşmez herhalde 😃 teşekkürler paylaşım için güzel fiyat güzel monitör.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 92 ppi
    8 bit
  • Geçenlerde MSI düşmüştü bu fiyatlara 31.5' de şu an bu fiyata 2k 32' Va panel dusunene iyi fiyat
    Masanızın ortalama 90 120 cm eni olmalı diğer türlü yakın kalıyor USB hub zaten bir lüks olarak geliyor üst seride bunda varsın olmasın kasadan alırsın fare klavye kablonu zaten orada değil mi ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HW G-SYNC olan diğer modelle beraber VA panel özelinde alınabilecek en iyi modellerden birisidir.

*Fakat öncelikli amaç oyun ise; 27 inç üzerinin alınmaması taraftarıyım ve mümkünse Fast IPS veya TN modellere yönelmek daha mantıklı olacaktır. Oyun + günlük kullanım + film düşünülüyorsa ve masada yeterli mesafe de varsa, biçilmiş kaftan denebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 7 Temmuz 2020; 0:54:50 >
  • Ben sipariş verdim 15 gündür takip ediyorum input lag değerleride güzel

Rtings incelemesine göre aldım masam 110*65 daha büyük masada yemek masası gibi oluyor 😄

Edit: World karta 100 tl puan olunca 2 400 oluyor daha ne kadar düşebilir ki dedim 2 aydır görüyorum ürünü 15 gündürde yakın markaj yapıyorum. Satıcı da amazon daha ne olsun dedik verdik siparişi bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 7 Temmuz 2020; 12:37:43 >
  • Benim monitör geldi.

Ölü piksel yok.
    ışık sızması hiç yok düz panelin gözünü seveyim.
    Sanırım etkisi yok ama Nvidia panelinden 10bit renk aktive edilebiliyor.
    Ekran kartım Rtx 2060 freesync/gsync sorunsuz çalıştı.
    Henüz kalibre etmedim ama renkler fabrika çıkış halinde bile güzel ama ips gibi olmasını beklemeyin.
    İçinden hdmi kablo çıkmadı sadece displayport çıktı.
    Yan taraflarında ve arka tarafında hala plastikleri duruyor yani iade ürün değil.
    2500tl'ye ihtiyacı olan kaçırmasın bence.

edit: içinden hdmi kablosu çıkmıyormuş. kutu içinden, fabrikadan çıkmadan kalibre edildiğini yazan bir kağıt çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dukeler -- 7 Temmuz 2020; 20:15:20 >
  • dukeler kullanıcısına yanıt
    Sevindim. Bende gelince görüşlerimi yazacağım. Sizde görüşlerinizde güncelleme olursa paylaşır mısınız.

Teşekkürler

Edit: 10bit olayı öyle zaten. Kendi bütçem için söylemem gerekirse 10 bit monitör göremedim daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 7 Temmuz 2020; 23:54:22 >
    Ekran yüzeyinde çizikler var mı? Ekran kapalı şekilde ışık tutarak kontrol edebilir misiniz?
  • Telefonun flaşını tutarak baktım herhangi bir çizik yok.

Bu saatte ne kadar belli olur bilmiyorum ama bu da siyah renk açıkken ışık sızdırması

Hoparlörler 10 yıllıktır.

LG 32GK650F-B 2.496 TL Amazon.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dukeler -- 8 Temmuz 2020; 16:38:50 >
    Bakalım Amazon iadeyi onaylarsa dördüncüyü sipariş etmek üzereyim.
    Sizin şansınıza iyi bir panel denk gelmiş.
  • Ben çok az kötü yorum gördüm bu monitör hakkında Amazon.com'da 484 yorumla 4.5 yıldızı var google yorumlarında da aynı şekilde belki kimse çizik var mı diye bakmamıştır yakından benim de aklıma gelmezdi bakmak.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.