Şimdi Ara

LG 27GL650F-B: 27'' IPS, 1MS(MBR), 144hz Amazon ₺1.895,10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.489
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B087X7Z3NL

pazartesi günü LG 24GN650 almıştım bu ikisi arasında gidip geliyordu şimdi bu fiyatı görünce içim bir cız etmedi değil

• Ben anlamıyorum cidden her konuda böyle çeşit insan var 27" full hd az yok pikseller sayılıyor 23 den fazla almayın 2k alın 4 k alın .
    İnanmayın arkadaşlar monitöre burnunuzu dayayıp izlemiyorsanız hiçbir sorun yok. Şuan aramda yaklaşık 50 cm var ve piksel sayamıyorum. Yan ne bilim gözler nasıl gözler acaba optik sinirleri geliştirilmiş yapay insan mısınız arkadaş? 2k olsa tabi ki daha iyi olur ancak günümüzde bu fiyatlara iyi. Adam hiç kullanmamış gelmiş burada ahkam kesiyor. Alacak kişiler gidip mağazada görerek alsınlar.
    O kafalar, tıpkı otomobiller için "Bu motor bu kasayı çekmez" cüler ile aynı kafalar .. Hem bir şeyden anlamazlar, hem de her konuda yorumları vardır..

Akıl verme birader, senin aklına ihtiyacımız yok aradaki farkı nakit ver biz de senin dediğini alır geçeriz!

Öyle kafa ki bunlar, o kadar arge, o kadar yatırımı vs geçtim o kadar mühendisten daha iyi bilirler.. Onun için dikkate alma salla geç gitsin ..
  • 1080p cozunurluk 27” ler icin az degil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23" üstüne çıkınca pikseller görülmeye başlıyor. Bende o boyutta 2K tercih ederim. Ama tabi 2K + 144 Hz olunca fiyat katlanıyor.

• full hd LG 27GL650F-B: 27'' IPS, 1MS(MBR), 144hz Amazon ₺1.895,10 

• 1ms gtg yok diye biraz kötülenmiş onun dışında sıkntı göremiyorum

27" 1080p bakıyordum önerir misiniz arkadaşlar anlayanı vardır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

1ms gtg yok diye biraz kötülenmiş onun dışında sıkntı göremiyorum

27" 1080p bakıyordum önerir misiniz arkadaşlar anlayanı vardır ?

Bu monitörü incehesaptan alıp iade etmiştim renk kalitesi oyunlarda beni tatmin etmedi ayrıca 1080 p oldugu için pixeller gözüküyor birde menüleri fonksiyonel değil, sağa sola dönmüyor ayakları ve gövdesi sabit tavsiye etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugunay35

Bu monitörü incehesaptan alıp iade etmiştim renk kalitesi oyunlarda beni tatmin etmedi ayrıca 1080 p oldugu için pixeller gözüküyor birde menüleri fonksiyonel değil, sağa sola dönmüyor ayakları ve gövdesi sabit tavsiye etmiyorum.

Alıntıları Göster

bu fiyat civarına ne önerirsin?

• Teşekkür ederim uzun süredir takip ediyordum bugün alma fırsatı yakaladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alioreh kullanıcısına yanıt
    23.8", 144Hz, 1ms için Aoc 24g2u bakmanızı öneririm, diyatlar 1700 civarı ancak 1500 civarına ara ara iniyor. Kendim kullandığım için gönül rahatlığıyla öneriyorum siz zaten araştırmasını yaparsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

23.8", 144Hz, 1ms için Aoc 24g2u bakmanızı öneririm, diyatlar 1700 civarı ancak 1500 civarına ara ara iniyor. Kendim kullandığım için gönül rahatlığıyla öneriyorum siz zaten araştırmasını yaparsınız

aslında 1080 e 27" benim için ok yani vatanda denemiştim bikaç tanesini çok sıkıntı çekmedim 24 küçük gelir muhtemelen, bu fiyat aralığında 27" yoktur diye tahmin ediyorum doğru mu?

• Alioreh kullanıcısına yanıt
    Linkteki var ancak herhangi bir bilgim yok ürünle ilgili maalesef
    https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-james-donkey-jd27fg1ms144-27-1ms-full-hd-freesync-oyuncu-fiyati,571580390.html
  • Uzun süredir araştırıyorum f/p almaya değer tek ürün bu monitör.. bütçeniz varsa 27inç 2k almanızı öneririm ama sisteminiz de bütçeniz kadar sağlam olmalı. 3000tl altı ips 27" wqhd monitör yok en son 3400tl ye dell 27" vardı incehesapta ama stokta olmadığı için bulamazsınız 27gn880 den bile iyi bir monitördü kaçırdım buna razı geldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben anlamıyorum cidden her konuda böyle çeşit insan var 27" full hd az yok pikseller sayılıyor 23 den fazla almayın 2k alın 4 k alın .
    İnanmayın arkadaşlar monitöre burnunuzu dayayıp izlemiyorsanız hiçbir sorun yok. Şuan aramda yaklaşık 50 cm var ve piksel sayamıyorum. Yan ne bilim gözler nasıl gözler acaba optik sinirleri geliştirilmiş yapay insan mısınız arkadaş? 2k olsa tabi ki daha iyi olur ancak günümüzde bu fiyatlara iyi. Adam hiç kullanmamış gelmiş burada ahkam kesiyor. Alacak kişiler gidip mağazada görerek alsınlar.
  • 27? FHD? Bi bitmediniz...

• 23.8'de bile full hd bana keyif vermedi 27'de nasıl olur bilmiyorum

• 40 inç hd tv ler satılıyor insanlar alıp kullanıyor . 27 inç te 1080 nasıl yetmez anlayamadım

• TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    O kafalar, tıpkı otomobiller için "Bu motor bu kasayı çekmez" cüler ile aynı kafalar .. Hem bir şeyden anlamazlar, hem de her konuda yorumları vardır..

Akıl verme birader, senin aklına ihtiyacımız yok aradaki farkı nakit ver biz de senin dediğini alır geçeriz!

Öyle kafa ki bunlar, o kadar arge, o kadar yatırımı vs geçtim o kadar mühendisten daha iyi bilirler.. Onun için dikkate alma salla geç gitsin ..
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt

Eğer 40''e 40cm'de bakıyorsan ve bu senin için kabul edilebilir görüntü ise gözlerin için muayene olmanı önerrim, Yok eğer 4metreden bakıp bir sorun göremiyorsan doğru yoldasın ama bu seferde basit fizik konularını tekrar gözden geçirmeni öneririm (bknz: İzleme Mesafesi..)

27'' ve 40'' i eşit izleme mesafesine göre değerlendirmek anlamsız. Birisi 4-5metreden izleniyor TV olarak bir diğeri 30/40/50cm'den kullanılıyor

• İçiniz gidiyor değil mi biri gelip böyle sizi dumur edince.. İçiniz acıyor değil mi gerçekleri duyunca ...

Bu kafa bitmez bu ülkede, ama bu motor bu kasayı çekmezciler, bu monitör pixelciler bitiyor az kaldı ...

Şunu öğrenecek senin gibi cahiller, gerçekler acıdır ve cahilleri acıtır..

Eninde sonunda öğreneceksiniz okumayı, öğrenmeyi, anlamayı.. Özellikle de saygı duymayı ...

O marka fanatiklikleriniz de bitecek, bilmediğiniz konularda atıp tutmalarınız da..

Dedim ya akıl vermeyi bırakın, yiyorsa para ver ...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.