Şimdi Ara

LG 27GK750F 240HZ Monitor 1599TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
3
Favori
10.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HZ konusunda yanlışın var lakin 60 HZ üstüne özel ihtiyaç gözüyle bakandan sonra pek de önemi yok açıkcası 240 'da makuldür. fazlası zarar değil pek işe yaramayacak olsa da. Ayrıca CS go'da düşük çözürünürlüğe çekmelerinin sebebi farklı bir amaç için. Fps artması HZ kavuşması değil.
  • Asıl önemli soru monitörü gelen var mı ? Amazon genelde açıklama kısmındakini gönderirdi diye hatırlıyorum.
  • Kerros kullanıcısına yanıt
    youtube yayın yapyor musun pubg mı barı lınk verde sermayeyı cıkar ızleyelım??!!
  • Amazon'un verdiği bilgi bu şekilde. Açıklama kısmına takılan varsa bilgi vermek istedim.
    LG 27GK750F 240HZ Monitor 1599TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yatsigobek -- 30 Mart 2020; 17:56:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TN panele 480Hz'de olsa para vermezdim bu saatten sonra ki vermedim, gittim 144hz IPS panel aldım. Halihazırda 60Hz kullanıcısı olup aciliyeti yoksa, önemli liglerde oynamıyorsanız vb. ve illâ 240Hz ya da üzeri monitör arıyorsanız beklemenizi tavsiye ederim. Bu gidişle Full HD 144Hz IPS'ler gibi 240Hz monitör fiyatları da düşüş trendine girecek zira sektör yavaştan 360Hz'yi pompalamaya başlıyor.

• gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım oyunu keyif almak için oynuyorum. Sermayeyi 10 yıldır eşek gibi çalışarak çıkarmıştım zaten. İşin özeti sizin için lüks olan şeyler, başkası için ulaşılabilir ya da olağan olabilir. Yaşım sizlerden 10-15 yaş büyüktür. Kendi işinde, gücünde bir insanım.

Pubg oynamıyorum. Son dönemlerde CoD oynuyorum, eski Cod oyuncusuyum profesyonel. 93'den beri oynuyorum FPS türü oyunları.
  • arkadaşlar yeniden 1599 tl almak isteyenler değerlendirsin.
  • https://www.tftcentral.co.uk/reviews/lg_27gk750f.htm

burada bu monitötün en detaylı incelemesi mevcut , inceleme dediğin böyle olur
  • Piyasada her türlü monitörü denemişimdir zamanında bu fiyata amazondan Alienware 24.5" AW2518HF 240HZ 1ms monitör almıştım :) nerde eski günler
  • Kerros kullanıcısına yanıt
    nerden bıldın benden buyuk ve daha zengın oldugunu benım ulasamayacagımı bu ne kıbır
  • panel lg yada samsung değil AUO'nun

240 hz VA sadece AUO yapıyor
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Ne yapacaksın ikinci monitörü, monitör fetişi, lüzumsuz gibi saçma yorumlar neticesinde çıkan sonuç. Geneli kastettim zaten “siz” diyorum. Kibir mibir yok ortada.

Asıl sen nerden çıkardın yayın yapıp para kazanmam gerektiğini?? Nerden biliyorsun senin parana ihtiyacım olduğunu?

Önce kendi kibirini kontrol et. Sonra alınırsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monitörü alabilen var mı ? Almak istediğimde kredi kartı bilgileri kısmında hata veriyor geceden beri.Bugün düzelir dedim hala aynı.
  • ben aldım, aynı gün kargo ile dün akşam geldi.

• TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt
    Hocam görüntü kalitesi nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: TURKISH-HANDERE

ben aldım, aynı gün kargo ile dün akşam geldi.
    Hocam deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Elimde 144 var ve ciddi olarak alma niyetindeyim.

• Yatsigobek Y kullanıcısına yanıt
    bundan önce 144hz 1ms va panel kullanıyordum, va panele göre renkler tabiki daha soluk ama tnler arasında en kaliteli renklere sahip desem abartmış olmam. yani renkler çok soluk değil gayet güzel. şu siyah yerlerde düşmanı daha rahat görme özelliği gerçekten doğru, va panelde göremediğim yada zor görebildiğim diyeyim yerleri bunda cidden daha rahat görebiliyorsun. 144 hz ile arasında dağlar kadar fark yok evet ama daha akıcı bunu hissedebiliyorsunuz en azından ben hissedebiliyorum, sürekli bc2 multi oynarım oyun saatim 10.000 saati evet yanlış değil onbin :) geçmiştir bu oyunda yaprak kıpırdasa bir değişiklik olsa anlarım o derece oynadım yani. iade hakkım var ama ben mennun kaldım kullanmaya devam

• sadece eklediğim resimde şunu anlayamadım. Edit : forumlarda ve Lg teknik servisi ile görüşmem sonucunda teyit etmiş oldum '' genel bilgi amaçlı uyarıymış ''

Bende paugge marka dp kablo vardı ilk onunla bağladım. Resimdeki uyarı çıktı. Acaba dedim kendi kablosuyla bağlamadım ondanmı, neyse kendi kablosunu taktım( bu arada kendi kablosuda paugge markaymış) yine aynı uyarı, bir daha gösterme dediğimde artık uyarı çıkmıyor. Kendi kendime dedim acaba bir arıza uyumsuzluk mu var, forumları araştırdım redditte konusu açılmış normal denmiş, bilgi amaçlı orjinal kablo kullanın tavsiye anlamında vs denmiş.

Monitörü gelen alan başka var ise bana bilgi verirse bu uyarı için bende öğreneyim:)
    LG 27GK750F 240HZ Monitor 1599TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKISH-HANDERE -- 31 Mart 2020; 15:42:21 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.