Şimdi Ara

LG 24GN650-B Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
4.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam monitörü alıp kullananlar yorumlayabilir mi acaba? Halen gamers arena dışında satan yok. Bir sorun çıkması halinde değişim yaparlar mı emin değilim. @Anjeliqué @TS41

• trashopolis kullanıcısına yanıt

Ben İtopyadan aldım, şubat ayından itibaren kullanıyorum. çok memnunum

• Anjeliqué kullanıcısına yanıt

Renkler nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ms gtg mod değil, renkleri de gayet iyi, ben nisandan beri kullanıyorum. 4 defa aldım 3ü ölü pikselden iade, sonuncusu sorunsuz. amazondan aldım sorunsuz iade hakkın var. online oyunlarda çok fark ettiriyor gerçekten. g-sync uyumu da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yattarali -- 28 Haziran 2021; 14:41:26 >
  • yattarali Y kullanıcısına yanıt

Amazon'da gamers_arena satıyor. Sizin aldığınız monitörlerde yandan bakınca sararma var mıydı? İnternette bundan şikayet edenler olmuş da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Amazon'da gamers_arena satıyor. Sizin aldığınız monitörlerde yandan bakınca sararma var mıydı? İnternette bundan şikayet edenler olmuş da.

7 nisanda aldım, o zaman amazon da satıyordu. ben sararmayı bilerek aldım çünkü oyun için en iyi monitör olduğunu biliyorum, nerdeyse bu seviyedeki tüm monitörlere baktım, en iyi gecikme bunda, renkler netlik titrememe vs konusunda sorunsuz. sararma meselesine gelirsek de bu zamana kadar sorun etmedim çünkü monitöre hep karşıdan bakıyorum. önemli olan ölü piksel olmaması ki 3 tanesini o sebepten iade etmiştim bu 4.

• Monitörde 144 hz de arkasından tiz bir ses geliyor. Ama 120 hz ve aşağısında ses duyulmayacak seviyeye geliyor. Buna benzer durumla karşılaşan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scrfc -- 27 Ocak 2022; 16:45:22 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2300 liraydı 15 gün önce 3400 lira olmuş en ucuz. Ne saçma bir piyasa var.

• Monitör ayarlarında response time var, Fast ve Faster farkı ne acaba? Bilen var mı?

Freesync AMD ekran kartı kullanıyordum sorunsuz, Nvidia ekran kartına geçince GSync ile biraz sapıttı. Ayaları kurcalayarak çözebilir miyiz?

• Arkadaşlar konuyu hortlatmış olacağım kusura bakmayın. Bu monitör şu an en uygun olarak Vatan'da mevcut ve 3000TL'den satılıyor. Çoğu sitede stok yok. Beklemekle almak arasında kararsızım, ne önerirsiniz?

• Cholo kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada 2899, Trendyol 2790 lira 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quartamin -- 7 Mayıs 2022; 10:55:31 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.