Şimdi Ara

LG 2021 OLED B1/C1/G1/Z1 [Ana Konu] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.824
Cevap
157
Favori
454.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpino

c1 e evo gelme ihtimali var derken evo dediği şey panel değilmi🤔nasıl olacak ki o iş yazılım olsa hadi gelir dicemde ama evo panel yani sadece g1 de var biliyorum ben anlamadım ben

Alıntıları Göster

Dostum EVO panel dediğimiz şey WBE Guanzou Çin yeni üretim tekniği OLED 2.0 NEXT GEN OLED PANELI

Bu G1 lerde ACTIVATED | Calibrated şekilde geliyor.

Bazı C lerdede ARTIK ESKİ GEN 1.0 Oled üretimi azalıp bütün BANT WBE Guanzou ya geçtiği için Evo da gelebiliyor ama DEACTIVATED. Servis menusunden G1 çekme olayıda yok artık.

Sadece WBE gelen panellerin DAYANIKLILIK ÖZELLİĞİ kullanılabilir olur.

Brightness Color VS bunlar kapalı gibi düşünelim 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    sağol hocam o zaman almak için acele etmeyeyim bi stoklar tükensin piyasada

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpino

sağol hocam o zaman almak için acele etmeyeyim bi stoklar tükensin piyasada

Black Friday olunca Burak hocamin güzel bir ayarlama yapacağına inanıyorum, o zaman alırsınız belki 

yapar heraldi ama onunda yapabileceği belli bir yere kadar.mesala şu an burak beyin verdiği minimum fiyatı media mark'ta veriyor dün görüştüm.bakalım fiyatı inecektir yakın zamanda 27 binlerde satılıyordu çıktığında şimdi 24 bin bandında fiyatı.hem evo panel üretilecek dedin o yüzden biraz beklemek iyi olacak her açıdan.😬

Beni zor Bi sorudan kurtardın başkan 🙏

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar

Son yaptığım EVO yazısından ötürü yoğun bir PM trafiği oldu.

Birkaç noktaya değinmek istiyorum

1) Yazdığım düşünceler kendi fikirlerimdir ama yurtdışı bazlı + Youtube TOP DOG streamleri ve birkaç teknik yazılardan derlemedir yani boşa sıkılmış yazılar değildir.

2) LG nin fabrika bantlarını GEN 2 panellere kaydırdığı gözüküyor LAKİN BU DEMEK DEĞİLKİ seneye %100 C serileri EVO gelecek.

3) Biz geleceği görmediğimiz gibi ARKASI DOLU tahminler yapıyoruz. Boşa sıkıp PATİNAJ yapan üye dolu vs vs hiç oralara girmeyim. Ama dediklerime %100 inanıp gelecekte hayal kırıklığı çekmenizi asla istemem

4) Doların hali ortada ve Çip Krizide bitmiyor. Seneye Benim lafımı dinleyip bı yıldan GÖRECELİ UCUZ biçimde C serisi OLED leri almayıp seneye bu ürünler 17-18-20 bandında çıkarsa ve alamaz iseniz bana beddua etmeyin.

5) Burak hocamız olur | Black Friday olur | Hepsibıradanın kampanyaları olur ( zor ihtimal) uygun fiyatlı C bulursanız yapıştırın geçin.

Herkese İyi Forumlar

Mert

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 17 Eylül 2021; 21:20:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam tam acılım derken?

Alıntıları Göster

Tamam hocam unut gitsin hallettim sağol..  

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Merhaba arkadaşlar

Son yaptığım EVO yazısından ötürü yoğun bir PM trafiği oldu.

Birkaç noktaya değinmek istiyorum

1) Yazdığım düşünceler kendi fikirlerimdir ama yurtdışı bazlı + Youtube TOP DOG streamleri ve birkaç teknik yazılardan derlemedir yani boşa sıkılmış yazılar değildir.

2) LG nin fabrika bantlarını GEN 2 panellere kaydırdığı gözüküyor LAKİN BU DEMEK DEĞİLKİ seneye %100 C serileri EVO gelecek.

3) Biz geleceği görmediğimiz gibi ARKASI DOLU tahminler yapıyoruz. Boşa sıkıp PATİNAJ yapan üye dolu vs vs hiç oralara girmeyim. Ama dediklerime %100 inanıp gelecekte hayal kırıklığı çekmenizi asla istemem

4) Doların hali ortada ve Çip Krizide bitmiyor. Seneye Benim lafımı dinleyip bı yıldan GÖRECELİ UCUZ biçimde C serisi OLED leri almayıp seneye bu ürünler 17-18-20 bandında çıkarsa ve alamaz iseniz bana beddua etmeyin.

5) Burak hocamız olur | Black Friday olur | Hepsibıradanın kampanyaları olur ( zor ihtimal) uygun fiyatlı C bulursanız yapıştırın geçin.

Herkese İyi Forumlar

Mert
    Merhaba hocam,
    Evet fiyatlarda artış olacak hangi üründe ne kadar artış olur belli değil.
    İyi forumlar.

• LG'nin en iyi OLED Modeli, @Koray Birand ile LG G1 EVO'u değerlendirdik
  • Herkese Merhaba
    Bende an itibariyle aranıza katıldım
    Burak Hocam ile C1 55" de karar kıldık +3 yil garanti uzatmasi da yaparak dün sipariş verdim bugün kurulum oldu rekor bir hız ve sıkıntısız bir şekilde,birkez daha teşekkür ediyorum.Tv yi tercih sebebim Ps5 oldu.
    Allah herkese daha iyilerini nasip etsin selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackmurder36

Herkese Merhaba
    Burak Hocam ile C1 55" de karar kıldık +3 yil garanti uzatmasi da yaparak dün sipariş verdim bugün kurulum oldu rekor bir hız ve sıkıntısız bir şekilde,birkez daha teşekkür ediyorum.Tv yi tercih sebebim Ps5 oldu.
    Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.

• LG OLED 55B16 65 adet stok geldi, piyasanın altında fiyat var, düşünen varsa yardımcı olurum.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackmurder36

Herkese Merhaba

Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.    

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

LG'nin en iyi OLED Modeli, @Koray Birand ile LG G1 EVO'u değerlendirdik

• LG OLED55C14 85 adet stok geldi, piyasanın altında fiyat var, düşünen varsa yardımcı olurum.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

• hocam 65G16LA almak istiyorum, elinizde var mı, fiyat nedir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: infectedvoice

hocam 65G16LA almak istiyorum, elinizde var mı, fiyat nedir acaba

Merhaba hocam,
    Stoklarımızda var ürün ödemeniz nasıl olur özelden iletişime geçerseniz yardımcı olmaya çalışıyım size
  • Vatan'da C1 OLED55C14LB model indirimle 13.500 TL'ye alabiliyorum, piyasada 14-15 bandında seyrediyor, sizce fiyatı iyi midir?

• Whole Lotta Rosie kullanıcısına yanıt

çok iyi fiyat nasıl alabiliyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Whole Lotta Rosie

Vatan'da C1 OLED55C14LB model indirimle 13.500 TL'ye alabiliyorum, piyasada 14-15 bandında seyrediyor, sizce fiyatı iyi midir?

Burak Hocam danda fiyat alın.  

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.