Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alprn46 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil
5 sn
21.347
Cevap
398
Favori
631.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel fiyattan almışsınız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sağolun hocam içimi rahatlattınız :)

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim,
    İyi forumlar.

• Merhabalar,

Benim şuan bütçem maksimum 8 bin civarında.

Görüntü kalitesi fiyatına göre en iyi olanı almak istiyorum.

Benim araştırıp bulduğum LG 55NANO916NA

Biraz forumu okuduğumda ay sonunda yeni serinin çıkacağını duydum beklesem daha iyi fiyata daha güzel bir şey alabilir miyim?

Ayrıca 55 inch ve 8000₺ bütçe ile sizin tavsiyeleriniz nelerdir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TigerBarb

Merhabalar,

Benim şuan bütçem maksimum 8 bin civarında.

Görüntü kalitesi fiyatına göre en iyi olanı almak istiyorum.

Benim araştırıp bulduğum LG 55NANO916NA

Biraz forumu okuduğumda ay sonunda yeni serinin çıkacağını duydum beklesem daha iyi fiyata daha güzel bir şey alabilir miyim?

Ayrıca 55 inch ve 8000₺ bütçe ile sizin tavsiyeleriniz nelerdir :)

Merhaba hocam,
    Ay sonunu bekleyin hocam sonra karar verin derim 55NANO916 en iyi seçenek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Merhaba hocam,
    Ay sonunu bekleyin hocam sonra karar verin derim 55NANO916 en iyi seçenek

Alıntıları Göster

hocam merhaba, bu tv için lag sorunu var diyolar oyunlarda. youtube yıkılıyo vidolarla nasıl iyi seçenek diyorsunuz ? yazılım güncellemesi ile bu sorun çözüldümü ? eğer çözüldüyse bu tv e yönelelim. en azından bütçe dostu bi ürün. Birde ay sonunda tam tersi bir ivme kazarsa fiyatlar, fiyatlari incellediğimde her gün farklı bi fiyat var. tv alıp yoluma bakacakken tv alamayip kararsızlık yaşıyorum. iyice bunaldım valla nasıl yapsak  

• Hocam bu yeni model.lg oledler ne zaman gelicek kesin bilgi varmi

• DeeD kullanıcısına yanıt
    hocam ben de 55nano916 bakıyordum, sanırım aynı kafadayız ama lag olayı düşündürdü şimdi beni, alternatif var mı düşündüğünüz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerose

hocam ben de 55nano916 bakıyordum, sanırım aynı kafadayız ama lag olayı düşündürdü şimdi beni, alternatif var mı düşündüğünüz ?
    Hocam samsung a yönelmeye az kaldı ama lg i bekleyelim bence. Eğer istediğimiz fiyata ve özelliklere göre gelecek cihazları takip edelim. Hedefim 100 hz hdmi 2.1 panel

• quote:

Orijinalden alıntı: DeeD

hocam merhaba, bu tv için lag sorunu var diyolar oyunlarda. youtube yıkılıyo vidolarla nasıl iyi seçenek diyorsunuz ? yazılım güncellemesi ile bu sorun çözüldümü ? eğer çözüldüyse bu tv e yönelelim. en azından bütçe dostu bi ürün. Birde ay sonunda tam tersi bir ivme kazarsa fiyatlar, fiyatlari incellediğimde her gün farklı bi fiyat var. tv alıp yoluma bakacakken tv alamayip kararsızlık yaşıyorum. iyice bunaldım valla nasıl yapsak  

Alıntıları Göster
    Hocam güncelleme ile aşıldı herhangi bir sorun yok, hocam 2021 modeller gelince 2020 modeller stok olduğu sürece fiyat düşüşü olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismail0344

Hocam bu yeni model.lg oledler ne zaman gelicek kesin bilgi varmi
    Hocam haftaya satışa açılacak belli modeller satışa açılacak 1 ay içinde her model satışa açılır.
  • Anladim hocam cx in takipcisiyiz xh9096 almişdim geri iade ettim daha once oled c8 kullandiğim için alisamiyorum hic bir tvye ☺

• Burak hocam bi sorum olucakti simdi ben yuva kurucam yaklasik 6 ay sonraya o zamana kdr bekleyip zamaninda almakmi mantikli yoksa alip kenarda bekletmekmi kur arttikca fiyatlarda dalgalanmalar oluyor nasil bir yol izlenmeli sonucta elektronik urun bunlar sorun cikarsa kullandikca anlasiliyor

• Hocam bu lg cxlerin fiyat firlamasi neden oldu sizce 12500 den asagi yok dusermi ilerleyen zamanlarda bilginiz varmi

• Arz ve talep den olabilir...

• Ps 5 için daha iyi performans olarak LG OLED55GX6LA ve LG OLED55CX6LA modelinden hangisini önerirsiniz

• Cx daha iyi bir tik daha parlakligi yuksek

• quote:

Anladim hocam cx in takipcisiyiz xh9096 almişdim geri iade ettim daha once oled c8 kullandiğim için alisamiyorum hic bir tvye ☺
    Hocam OLED candır gerisi heyecan OLED TV den şaşmayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdal300

Burak hocam bi sorum olucakti simdi ben yuva kurucam yaklasik 6 ay sonraya o zamana kdr bekleyip zamaninda almakmi mantikli yoksa alip kenarda bekletmekmi kur arttikca fiyatlarda dalgalanmalar oluyor nasil bir yol izlenmeli sonucta elektronik urun bunlar sorun cikarsa kullandikca anlasiliyor
    Hocam öncelikle hayırlı uğurlu olsun, zamanınız varsa beklemek daha mantıklı
  • quote:

Hocam bu lg cxlerin fiyat firlamasi neden oldu sizce 12500 den asagi yok dusermi ilerleyen zamanlarda bilginiz varmi
    Hocam çok adetli sayıda stok geldi haftaya veya ondan sonraki hafta çok güzel indirim olacak bekleyin.
  • 
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.