Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
21.363
Cevap
400
Favori
632.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TV arayışına girdim özellikle ıp tv kullanacağım tavsiye edeceğiniz ürün var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 01.09.2019 tarihine özel fiyatlarımız gelecek hangi ürün hangi model bakıyorsanız piyasanın altında fiyat olacak

ANKARA KEYVAN ACRUX BEYTEPE LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Keskin06 -- 3 Aralık 2021; 10:43:22 >
  • BenKimimKimimBen kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: BenKimimKimimBen

Merhaba,

TV arayışına girdim özellikle ıp tv kullanacağım tavsiye edeceğiniz ürün var mıdır?
    Baktığınız incelediğniz bir model var ise yarın sabahta arayıp veya mesaj atabilirsiniz yardımcı olurum hocam

ANKARA KEYVAN ACRUX BEYTEPE LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Keskin06 -- 3 Aralık 2021; 10:43:53 >
  • LG OLED65C9PLA 65" OLED TV
    LG OLED65E9PLA 65" OLED TV

bu 2 model arasında kaldım siz bayi olarak hangisini tavsiye edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: djerdem

LG OLED65C9PLA 65" OLED TV
    LG OLED65E9PLA 65" OLED TV

bu 2 model arasında kaldım siz bayi olarak hangisini tavsiye edersiniz
    Merhaba hocam zevkler ve renkler tartışılmaz kulanacak olan sizziniz hangisi içinize siniyorsa onu tercih edin aralarındaki fark soracak olursanız cerceve dizan farkkı var birde 65e9 ses farkkı vardır onun dışında aynıdır herşey bilginiz olsun.
    aldığınız bir fiyat var ise yarın sabahtan arayın yardımcı olmaya çalışırım.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUM SHOP MAĞAZASI
    MAĞAZA MÜD.
    BURAK KESKİN
    0506 620 31 32
  • Bütçem 4000-4500 arası. 55 inc istiyorum 55um7450 ve 55uk6470 modellerine bakıyorum. Siz ne önerirsiniz. Netflix maç ve film izlenecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rtaskinlar kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ben 49 sm8200 kullanıyorum. Dediğiniz olay çok muhtemel ışık sızması değil Lg nin yeni çıkardığı local dimming ya da Türkçe adıyla 'yerel karartma' özelliği. Tv default olarak bu özellik açık gelir, bu özellik sebebiyle de özellikle kanal değişiminde ekranın sol tarafında kanal adı çıkınca sol yari rengi ile sağ yarı renk tonları farklı görünür.
    Durumun bu özellik sebebiyle olduğundan emin olabilmek için, bu özelliği kapatabiliriz.
    Bunun için ; ayarlar - Tüm ayarlar - resim modu ayarları - resim seçenekleri - LED yerel karartma özelliğini kapalı duruma getirmemiz gerekir.
    Bu özellik kapalı iken de dediğiniz durum mevcutsa o zaman sorun var demektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayi77 kullanıcısına yanıt
    O özellilk tamamen kapalı kullanıyorum hocam zaten o özellik açıkken filmlerde hele filmlerini hareketli sahnelerinde disko topuna dönüyor televizyon, bizim problem sanırım bulutlanma, fotoğraf ekleyeyim,gerçi çekilen fotoğraflar çok belli olmuyor ama fikir verebilir, sizinki ne durumda acaba,
    LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

Bu arada bu resimlerin hiçbiri tam gerçeği yansıtmıyor, ekrandaki durumu olduğu gibi fotoğrafa almak sanırım mümkün değil, bu durumu fotoğraflamak isteyen arkadaşlar anlayacaktır, mesela lacivert olan resimde aslında lacivertlik yok, aşırı beyaz olan resim de aşırı beyaz değiş vb.

• quote:

Orijinalden alıntı: bysmtnc

Bütçem 4000-4500 arası. 55 inc istiyorum 55um7450 ve 55uk6470 modellerine bakıyorum. Siz ne önerirsiniz. Netflix maç ve film izlenecek.
    Merhaba hocam 55uk6470 üretimi bitti kapaılı kutu cok zor bulursunuz almışkend 55um7450 modelini alın hem görüntü paneli daha başarılı hemde sihirli kumanda içinden cıkıyor vebos sürümüde yeni olduğu için internet daha hızlı bılıgınız olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtaskinlar

O özellilk tamamen kapalı kullanıyorum hocam zaten o özellik açıkken filmlerde hele filmlerini hareketli sahnelerinde disko topuna dönüyor televizyon, bizim problem sanırım bulutlanma, fotoğraf ekleyeyim,gerçi çekilen fotoğraflar çok belli olmuyor ama fikir verebilir, sizinki ne durumda acaba,

Bu arada bu resimlerin hiçbiri tam gerçeği yansıtmıyor, ekrandaki durumu olduğu gibi fotoğrafa almak sanırım mümkün değil, bu durumu fotoğraflamak isteyen arkadaşlar anlayacaktır, mesela lacivert olan resimde aslında lacivertlik yok, aşırı beyaz olan resim de aşırı beyaz değiş vb.
    Hocam herşeyi yapmışınız siz benc servisten randue alın direk değişim talep edin.

• 01.09.2019 tarihine özel fiyatlarımız gelecek hangi ürün hangi model bakıyorsanız piyasanın altında fiyat verilecek. fazla ucuk birşey beklenmesin :)

MAĞAZA MÜD.
    BURAK KESKİN
    0506 620 31 32
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Merhaba hocam 55uk6470 üretimi bitti kapaılı kutu cok zor bulursunuz almışkend 55um7450 modelini alın hem görüntü paneli daha başarılı hemde sihirli kumanda içinden cıkıyor vebos sürümüde yeni olduğu için internet daha hızlı bılıgınız olsun.

Alıntıları Göster
    Pek yorum bulamadım 55 um 7450 için. Bi farkları var mı. Fiyat 4500e var internette sizde kaç tl?

• quote:

Pek yorum bulamadım 55 um 7450 için. Bi farkları var mı. Fiyat 4500e var internette sizde kaç tl?

Alıntıları Göster
    Merhaba hocam 4400 tl den verebiliriz.
  • quote:

Merhaba hocam 4400 tl den verebiliriz.

Alıntıları Göster
    Karta taksit durumu nedir yapıkredi world

• quote:

Karta taksit durumu nedir yapıkredi world

Alıntıları Göster
    Merhaba mağzadan world kart cekılırse 7 taksit olur internetten cekilirse 3 taksit olur.
  • LG Çin piyasasına sadece OLED katmanını satmaya başlamış. Diğer parçaları Çinliler üretecek ve maliyetler düşecek. Samsung QLED piyasasından çıkıp OLED alanına geçiş yapacakmış. Çinlilerin büyük rekabet gücü yüzünden hem OLED hem de LCD TV fiyatlarında keskin düşüşler bekleniyormuş.

https://www.youtube.com/watch?v=nmCeMD31zmc&app=desktop

• quote:

Orijinalden alıntı: OMB

LG Çin piyasasına sadece OLED katmanını satmaya başlamış. Diğer parçaları Çinliler üretecek ve maliyetler düşecek. Samsung QLED piyasasından çıkıp OLED alanına geçiş yapacakmış. Çinlilerin büyük rekabet gücü yüzünden hem OLED hem de LCD TV fiyatlarında keskin düşüşler bekleniyormuş.

https://www.youtube.com/watch?v=nmCeMD31zmc&app=desktop
    Merhaba hocam doğru bilgi samsung okadar oled hakkında yorumlar yaptı şimdi 2 sene içinde kendisi üretecek ama panel yine LG panel olacak.
    Fiyat konusunda şuan okdar düşüş olmaz oled maliyeti yüksek.

• quote:

Merhaba mağzadan world kart cekılırse 7 taksit olur internetten cekilirse 3 taksit olur.

Alıntıları Göster
    Tv hakkında biraz bilgi verirmisiniz. Sihirli kumanda çıkıyor dimi. Hiç bilgim yok tv hakkında?

• quote:

Tv hakkında biraz bilgi verirmisiniz. Sihirli kumanda çıkıyor dimi. Hiç bilgim yok tv hakkında?

Alıntıları Göster
    MAĞAZA MÜD.
    BURAK KESKİN
    0506 620 31 32
  • Merhaba,

65UM7450 veya 70UM7450 almayı düşünüyorum. 65 olan IPS panel iken 70 olanın VA panel olduğunu gördüm internette. Örnek olarak;
    https://www.displayspecifications.com/en/comparison/1990bf32f

Evime 65 yeterli aslında ama sırf VA olduğu için 70 almalı mıyım emin değilim. 2 modeli karşılaştırma imkanı bulan var mı?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.