Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: atakan0901 , inova16 , inova16 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.363
Cevap
400
Favori
632.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mami_24 kullanıcısına yanıt
    Tamam dır hocam hayırlı olsun şimdiden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burak Bey Merhaba,
    Kardeşime 55" LCD TV alacağız.

Şöyle son dönemde yazılanları okuduğumuzda öne çıkan modeller aşağıdaki gibi:

LG 55UK7550 - 5000 TL
    Artıları: NanoCell, DTS Virtual, 4K Aktif HDR
    Eksileri: Kapalı kutu bulunamaması.

LG 55UM7450 - 5200 TL
    Artıları: Kapalı Kutu Var.
    Eksileri: NanoCell yok,Görüntü anlamında SK ve SM serilerine göre zayıf, DOLBY ATMOS ve DOLBY VISION yok...

LG 55SM8200 - 6000 TL
    Artıları: NanoCell, DTS Virtual, 4K Aktif HDR
    Eksileri: Fiyatı göreceli olarak yüksek, kampanya beklenmeli. :D

LG 55SM9010 - 8500 TL
    Üst sınıf. Değerlendirme dışı.

Yanlışım varsa düzeltin lütfen LG 55SM8200 bir çok özelliği içinde barındıran son model ürününüz.
    Güzel bir fiyat da yakalanabilirse en çok satan ürününüz olabilir diye düşünüyorum.

Radarımıza LG 55SM8200 ürününü alıp kampanyaları mı takip edelim yoksa direk sizi mi ziyaret edelim?

• SUAVI kullanıcısına yanıt
    7450’den uzak dur...Görüntü anlamında iyi değil

• LG 49UM7100 nasıldır arkadaşlar? 3500 TL bandında geziniyor. Uydu kanalları ve spor yayınları için işimizi görür mü?
  • Arkadaşlar Lg55sm9010 en uygun nerden alırım model hakkında bilgisi olan varmı ..?

• asla lg almam bir daha.alalı 2 yıl oldu 10 kere bozuldu nerdeyse.asla önermem
  • protarak.jimin kullanıcısına yanıt
    Tel maşa modelleri var tabiki bu bi gerçek ama kafa modeller her zaman iyidir ..

• _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta Teknosa'nın internet sitesinde 7479 TL'ye satılıyordu. Daha önceki haftalarda Vatan'ın sitesinde 7649'a düşmüştü.
  • SUAVI kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba buyurun gelin baktığınız veya aldığınız fiyatın altında veririm baktığınız modellerimizi gereken ney ise yardımcı olurum.
    Kentpark avm lg Shop. BURAK KESKİN

• canixxx C kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak cok iyi fiyat değerlendirebilirsiniz hocam

Merhaba hocam cuma veya cumartesi günü arayın ödemenize göre iyi fiyat sunabilirim bu model için piyasanın altında vermeye çalışırım bilginiz olsun.
    BURAK KESKİN
    0506 620 31 32

• protarak.jimin kullanıcısına yanıt
    Hocam elektronik işi biraz şans işi diğer markalar bozukmuyacak diye bir şey yok bozuldun mu en azından ürünün arkasında duruyor ürün değişim veya panel değişimi veya ücret iadesi yapıyor servisimiz bilginiz olsun.

Kesinlikle tavsiye ederim oled dğşğnmuyorsanız sm9010 modeli piyasanın en iyisi konumda hocam bilginiz olsun

• dün oled65c9pla modelini burak beyden sipariş verdim. Bugün ürün elime geçti ve kurulumu yapıldı. Burak Bey'e ilgisinden ötürü teşekkür ederim. İlgili ve güvenilir bir satıcı. Ürüne gelecek olursak, anlatmaya gerek var mı ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Kesinlikle tavsiye ederim oled dğşğnmuyorsanız sm9010 modeli piyasanın en iyisi konumda hocam bilginiz olsun
    merhaba hocam bu model de fiyat ne veriyorsunuz karta taksit olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

Tesekkur ederim incelicem tv leri
  • quote:

Orijinalden alıntı: superyakup

dün oled65c9pla modelini burak beyden sipariş verdim. Bugün ürün elime geçti ve kurulumu yapıldı. Burak Bey'e ilgisinden ötürü teşekkür ederim. İlgili ve güvenilir bir satıcı. Ürüne gelecek olursak, anlatmaya gerek var mı ;)
    Hayırlı uğurlu olsun YAKUP hocam güle güle kullanın.güzel dilekleriniz için teşşekür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlg

merhaba hocam bu model de fiyat ne veriyorsunuz karta taksit olurmu

Alıntıları Göster
    ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUM SHOP MAĞAZASI
    MAĞAZA MÜD.
    BURAK KESKİN
    0506 620 31 32
    FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtaskinlar

Hocam 1-2 gün sabredebilirsen çok detaylı bir inceleme çekiyorum, hatta az önce çektim ilk kısım 50 küsür dakika olmuş anlat anlat bitmemiş :)
    ilk kısımda herşeyi anlattım, 4k film ayar vs gibi,2. Kısımda da ps4 pro performansı ayarlar vs, onu da yarın çekebilirim sanırım,
    Perşembe ya da cuma günü inceleme hazır olmuş olur
    Ne yaptınız hocam sabırsızlıkla sizin incelemeyi bekliyorum birazdan mediamarkt ile teknosayı gezicem bide yakından alıcı gözle bakıyım 🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.