Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: panareturns Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
21.367
Cevap
400
Favori
632.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smolwarf

Hocam Amazondan 55Sk8500 kaçırılmazdı..5500 den satışı yapıldı....
    Ben de aldım 55SK8500 modelini

Muhteşem bir model, fiyat da aynen 5.500-TL

Bu model için bedava...
  • 55SK8500 modeli ile ilgili sorular varsa yanıtlayabilirim.
  • forumq F kullanıcısına yanıt
    tamam hocam inşallah:)
  • smolwarf S kullanıcısına yanıt
    Ne bileyim hocam şimdi ayağını falan tekrar sökmek gerekecek diye uğraşmak istememiştim. iki üç ay sonra servis gelip kursa problem çıksa garanti kapsamına girmez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumq

Adamlar kumanda yok diyorlar. Açmak istemiyorlar bence o menüyü.

Alıntıları Göster
    Hocam biraz sert cıkın yaparlar sizi gelmeden arıyor osaman söyleyin siz getirir.
  • quote:

Çok güzel görünüyor

Alıntıları Göster
  • quote:

Ben de aldım 55SK8500 modelini

Muhteşem bir model, fiyat da aynen 5.500-TL

Bu model için bedava...

Alıntıları Göster
    Hocam nerede bu fiyata satılıyor iyi fiyat?
  • Hocam dilimde tüy bitti..Paylaşmıştım fiyatları geçen hafta....Foto atmıştım Amazon sayfasından çekilmiş......

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok hocam garantin 2 yıl boyunca devam eder....Sadece 1 ay sonunda koşsulsuz şartsız amazona tvyi iade hakkın biter..Onun için dedim..

• Hocam merhaba stand by kalsın derken ne demek istediniz açıkçası anlamadım. akım koruyucu priz olmasına rağmen televizyonum bozuldu. Öğrenmek istediğim tekrar edeyim elektrik kesintilerinde elektrik geldiğinde lg televizyonlar otomatikmi açılıyor yoksa stand by konumundamı kalıyor. teşekürler
    Çok kötü kaçmış cidden. Bir daha indirime girer mi acaba? Dolby atmos destekli bir tvye ihtiyacım var.
  • Seradonin kullanıcısına yanıt
    Sk serileri tükendi hocam...Amazonu takip edin bir kaç gün belki iptal eden olur ozaman stoğa tekrar girerse şansınıza....

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_special

Hocam merhaba stand by kalsın derken ne demek istediniz açıkçası anlamadım. akım koruyucu priz olmasına rağmen televizyonum bozuldu. Öğrenmek istediğim tekrar edeyim elektrik kesintilerinde elektrik geldiğinde lg televizyonlar otomatikmi açılıyor yoksa stand by konumundamı kalıyor. teşekürler
    Hocam akım korucu priz kendi aralarında fark var kalite acısından bilginiz olsun.
    Elektrik kesildiğinde cihaz acıksa tekrardan elektrik geldiğinde acık olarak çalışamya devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Çok kötü kaçmış cidden. Bir daha indirime girer mi acaba? Dolby atmos destekli bir tvye ihtiyacım var.
    LG 49SM8600
    LG 55SM8600
    LG 55SM9010
    Bu modelleri inceleğin hocam.
    Takipteyim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 4 Aralık 2019; 17:20:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smolwarf

Hocam dilimde tüy bitti..Paylaşmıştım fiyatları geçen hafta....Foto atmıştım Amazon sayfasından çekilmiş......

Hocam amazonda bitti dediniz tekrardan paylaşım olunca yeniden mi stoklara girdi diye merak ettim acıkcası ondan sordum.
  • LG düşünüyorsanız 55SM8600 altına düşmeyin.....Başka bir marka düşünüyorsanız SONY 55XF9005....

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

LG 49SM8600
    LG 55SM8600
    LG 55SM9010
    Bu modelleri inceleğin hocam.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Çok teşekkürler.

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: skymasterrr

4k tv yayınlarını nerden izliyosunuz benim kablo tv var ancak 1 tane kanal varmış.o da benim modemle uymuyormuş
    4K canlı yayın olarak, Türksat + KabloTV + Diseq Motor ile diğer belli başlı uydulardan bakabilirsiniz.

Diğer 4K içeriği Youtube ve Torrent den bulabilirsiniz.

KabloTV deki 4K UHD yayının modemle alakası yoktur.

Bu yayın Diseq bölücü ile ayrılmıştır. ister teledünya cihazından isterseniz (Benim yaptığım gibi) Conax modül ile, Aldığınız Yeni Panelden 4K yayına bakabilirsiniz.

Modem sadece internet ile alakalı bir cihazdır.

Ben Türksat Uydusu üzerinden TRT4K yayınına, KabloTV üzerinden ise Conax Modül ile FunBOX 4K yayınına, yakın bir zamandada kullanmadığım Diseq Motor çanağını devreye sokarak, Hotbird, Astra, Astra 3B, Turksat 3A, Thor 5, Eutelsat 5 West A, Hispasat 30W-5, uydularından yayın yapan diğer 4K kanallara bakıcam İNŞALLAH.

Kolay Gelsin.

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.