Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.363
Cevap
400
Favori
632.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgurdogrul

Ölü piksel ve ı?ık sızması durumlarında garanti nasıl i?liyor...iade ve deği?im varmı? Ya?ayan oldumu? Birde a?ağı daki fotolar ölü pikselmi? Servis çağırmadan sizlerin fikrini alayım...
    Tartışmasız iade tabi bize göre 😂 servis normal diyecek ondan sonrasını konuşuruz yardımcı olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• notropil kullanıcısına yanıt
    55sm8000, servis ölü piksel ve ı?ık sızması testini yapmak istemedi, zorlayınca, resim testini açıp normal dediler, c.tesi kuruldu, ben testleri yaptım tesbit ettim, Vatandan almı?tım, vatana haber vermelimiyim, direk servisi çağırayım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çok teşekkürler kardeşim, şu an limitleri zorluyorum bakalım, hatunlada papaz olduk kocaman diye diye
  • Peki şu konu hakkında bilgin var mı hocam, Evlenceğim için alıyorum tv'yi

Şu an 55 alsam tv kutulu şekilde dursa ve getiren servisede bunu söylesem. 3 4 ay sonra 65 ine farkı verip geçsem kabul ederler mi, mediamarkt yapar dedi ama bence etmezler yıl model farkı diyip depoda yok elde kaldı ayağı yapacakları için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi staidmcgun -- 2 Aralık 2019; 8:23:45 >
  • Arkadaşlar, 1 hafta önce vatan bilgisayardan kapalı kutu LG 55 SM 8600 satın aldım.bir kaç gündür TV yi akşam saatlerinde inceliyorum.film, internet ve diğer özellikler vss.. Kafama takılan kanal geçişlerinde ekranın sol yarısı aydınlık kalıyor, aynı sorunu yaşayanlar varmı
    LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.?
    LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.
    LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih Bozkurt

Forumda misafir olarak gezerken sırf yorum yazmak için üye oldum 29.11.2019 Black friday indirimiyle Burak beyin yorum ilgi alakasına istinaden mağazasına gittim, Burak Bey’den lg55SM9010 modelini aldım.kendisi sağolsun mağazada çok alakadar oldu. Kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum. LG de karar kıldıysanız güvenilir bir alışveriş ve uygun fiyat için Burak Bey’den fiyat bilgisi almadan karar vermeyin.
    Hayırlı uğurlu olsun hocam güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: staidmcgun

çok teşekkürler kardeşim, şu an limitleri zorluyorum bakalım, hatunlada papaz olduk kocaman diye diye
    Hocam izleme mesafeniz nekadar hanımlar ne derse o olur baştan değim
  • quote:

Orijinalden alıntı: staidmcgun

Peki şu konu hakkında bilgin var mı hocam, Evlenceğim için alıyorum tv'yi

Şu an 55 alsam tv kutulu şekilde dursa ve getiren servisede bunu söylesem. 3 4 ay sonra 65 ine farkı verip geçsem kabul ederler mi, mediamarkt yapar dedi ama bence etmezler yıl model farkı diyip depoda yok elde kaldı ayağı yapacakları için
    Yok hocam öyle yapmaz firmalar 3 4 ay varsa bkleyin osaman alın fiyat düşebilir yeni model gelebilir hocam tercih sizin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: difozi06

Arkadaşlar, 1 hafta önce vatan bilgisayardan kapalı kutu LG 55 SM 8600 satın aldım.bir kaç gündür TV yi akşam saatlerinde inceliyorum.film, internet ve diğer özellikler vss.. Kafama takılan kanal geçişlerinde ekranın sol yarısı aydınlık kalıyor, aynı sorunu yaşayanlar varmı
    ?

Hocam ekranda süreklimi kalıyor yoksa ara sıramı böyle oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: PaladinRudjack

Merhabalar, LG C9 Oled almayı planlıyorum. Acaba artı eksileri nedir? Evimizde bir adet Samsung 55MU8000 var. Babama bırakacağım onu da. Tekrar Samsung almak yerine farklı bir markaya yönelmek istedim. Önerileriniz var mıdır?
    Avrupalı Tüketiciler ve Uzmanlar
    LG OLED TV’yi “2019’un En İyi TV’si” Seçti
    LG OLED TV, İngiltere’de düzenlenen geleneksel HDTV Test etkinliğinde, “2019’un En İyi TV’si” seçilmesinin yanı sıra, “2019’un En İyi Oyun TV’si” ve “2019’un En İyi HDR TV’si” ödüllerinin de sahibi oldu. LG OLED TV, uzmanlar ve tüketicilerden oluşan juri üyeleri tarafından ‘Siyahlar ve Gölge Ayrıntısı’, ‘Renk Hassasiyeti’ ve ‘Oyun’ gibi kategorilerde puanlanarak en iyi skorları elde etti. Ayrıca LG OLED TV aralarında İngiltere, Fransa, Hollanda ve Almanya'dan yayınların da dahil olduğu 10 Avrupa tüketici dergisinin TV performans sıralamasında lider oldu.
    LG OLED TV, birçok Avrupa ülkesinde en iyi performans gösteren TV seçilerek premium TV pazarındaki liderliğini bir kez daha kanıtladı. Dünya çapında satılan tüm OLED TV'lerin yaklaşık yarısı Avrupa’da satılıyor, bu nedenle de Avrupa, premium TV pazarında kilit bir noktada bulunuyor.

Global TV markalarının yanı sıra, yerel markaların da yarışa katıldığı premium TV pazarında yoğun bir rekabet yaşanıyor. Bu pazarda LG OLED TV, rakipsiz performansı ile öne çıkıyor. LG OLED TV, arka aydınlatmaya ihtiyaç duymadan kendi parlaklıklarını kendi kontrol edebilen OLED pikselleri sayesinde kusursuz bir siyah ve görüntü kalitesi sunuyor. LG’nin en yeni OLED TV modelleri, görüntü ve ses kalitesini yapay zeka teknolojisi ile iyileştiren ikinci nesil Alpha 9 akıllı işlemcileriyle de fark yaratıyor.

2019 LG OLED TV serisinin öne çıkan modellerinden 65C9, geçtiğimiz günlerde İngiltere’de düzenlenen geleneksel HDTV test Shootout etkinliğinde “2019’un En İyi TV”si unvanını kazandı. Aralarında tüketicilerin ve uzmanların bulunduğu 38 jüri üyesi, LG’nin de dahil olduğu 4 markanın televizyonlarını, markalarını bilmeden teste (blind test) tabi tuttu ve farklı kategorilerde verilen puanlarla yılın en iyi TV’si belirlendi.

HDTVTEST Youtube kanalından Vincent Teoh’un ev sahipliği yaptığı etkinlikte, LG OLED TV (65C9) sergilediği performansla öne çıkarak “2019’un En İyi TV”si seçildi. LG OLED TV 65C9 ayrıca, “2019’un En İyi Oyun TV’si” ve “2019’un En İyi HDR TV’si” unvanlarını da elde etti.

LG OLED TV'lerin muhteşem performansı, Avrupa genelinde saygın ve güvenilir tüketici dergileri tarafından da kabul edildi:

İngiltere’nin önde gelen tüketici dergisi, Which? TV performans değerlendirmesinde LG OLED TV'ye en üst sıralarda yer verdi.
    Quechoisir (Fransa) ve Consumentenbond (Hollanda), LG OLED TV'yi test ettikleri en iyi televizyonlardan biri olarak tanımladı.
    Almanya’nın en prestijli kalite testi kuruluşu Stiftung Warentest tarafından yönetilen bir tüketici dergisi olan Test, LG OLED TV'yi genel derecelendirmelerinde bir numaralı TV olarak sıraladı. TV, hem görüntü hem de ses kalitesi açısından yüksek puan aldı.
    İsveç tüketici dergisi Råd & Rön, LG OLED TV'yi görüntü ve ses kalitesi ile kullanıcı dostu Smart TV özellikleri nedeniyle üst sıralara taşıdı.
    LG OLED TV, İspanya, İtalya, Portekiz, Belçika ve Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerde tüketici dergileri tarafından yapılan TV performans derecelerinde ilk sırada yer aldı.

• Bir kanaldan diğerine geçerken , yani 2 kanal arasındaki anlık siyah ekrandan bahsediyorum

• difozi06 kullanıcısına yanıt
    Benim yeni aldığım, 55SM8000 de de aynı durum mevcut, kanal deği?tirirken, yada siyah sahnelerde sahnenin hizasında aydınlatan kenar ledleri projeksiyon gibi açılarak aydınlatıyor...ve özellikle karanlık sahnelerde ve karanlık lo? ortamlarda ekranda ilgili kısımlarda fener tutmu? gibi oluyor, karanlık sahnelerde yada görüntünün alt ve üst tarafındaki siyah ?eritlerde ekranın kö?elerinde sürekli ı?ık süzmesi mevcut ve flim izlerken rahatsız edebiliyor... Siyah ekran olan sinyal yok ekranda daha iyi anlarsın dediklerimi, bu durum daha çok Edge led olan kenar aydınlatmalı ekranlarda oluyor... Yada ı?ıkları kapat, alfa kurt izle...ben ölu piksel nedeniyle servis çağırdım ı?ık süzmesi olayınıda soracağım ama LG Mü?teri temsilcisi ile yaptığım görüşmede özelikle ı?ık sızması görmeden normal dedi... Tabiki fotolardaki kadar değil çünkü fotolar ı?ık ayarlayarak çekiyor... Ancak belirgin var Bakalım... LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurdogrul -- 2 Aralık 2019; 11:21:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Bir kanaldan diğerine geçerken , yani 2 kanal arasındaki anlık siyah ekrandan bahsediyorum
    Hocam sürekli yapıyorsa ayrı yerden yapıyorsa ve bu olay sizi rahatsiz edıyorsa 444 65 43 arayın yetkili servis gelsin baksın sorun varsa raporunu yazsın yenisi ile değişim yapsın hocam.
  • difozi06 kullanıcısına yanıt
    TV'niz edge led sanırım, edge led'de bu gayet normal.
    Buna ek olarak siyah tonlarda altyazılı film izlerken de, her altyazı çıkışında ekranın beyaz tona geçtiğini de göreceksiniz.
  • ozgurdogrul O kullanıcısına yanıt
    Evet katılıyorum, aynı şeyler.daha önce kullandığım kenar aydınlatmalı TV lerde bunu yaşamadım.evet kenar aydınlatmalı tvlerde bir miktar bu durum tolore edilebilir ama yıl olmuş 2020 ve halâ bu sorunları aşamayan bir LG var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurdogrul

Benim yeni aldığım, 55SM8000 de de aynı durum mevcut, kanal deği?tirirken, yada siyah sahnelerde sahnenin hizasında aydınlatan kenar ledleri projeksiyon gibi açılarak aydınlatıyor...ve özellikle karanlık sahnelerde ve karanlık lo? ortamlarda ekranda ilgili kısımlarda fener tutmu? gibi oluyor, karanlık sahnelerde yada görüntünün alt ve üst tarafındaki siyah ?eritlerde ekranın kö?elerinde sürekli ı?ık süzmesi mevcut ve flim izlerken rahatsız edebiliyor... Siyah ekran olan sinyal yok ekranda daha iyi anlarsın dediklerimi, bu durum daha çok Edge led olan kenar aydınlatmalı ekranlarda oluyor... Yada ı?ıkları kapat, alfa kurt izle...ben ölu piksel nedeniyle servis çağırdım ı?ık süzmesi olayınıda soracağım ama LG Mü?teri temsilcisi ile yaptığım görüşmede özelikle ı?ık sızması görmeden normal dedi... Tabiki fotolardaki kadar değil çünkü fotolar ı?ık ayarlayarak çekiyor... Ancak belirgin var Bakalım...
    Hocam NANOCELL paneller hangi bölgede yogun işlem yapıyorsa o bölgede ışık patlaması yapıyor yanı ekranın izlerken daha kalite olmasını sağlıyor bu bölge bölge deşiyor yaptığı işleme göre ekranın sağ alt sol üst her bölgesinde olabilir bilginiz olsun.

• quote:

Evet katılıyorum, aynı şeyler.daha önce kullandığım kenar aydınlatmalı TV lerde bunu yaşamadım.evet kenar aydınlatmalı tvlerde bir miktar bu durum tolore edilebilir ama yıl olmuş 2020 ve halâ bu sorunları aşamayan bir LG var.

Hocam 444 65 43 arayın ilk 1 aylık süreçte değişim talep edin panel değişimi değil ürün değişimi isteyin

• quote:

Orijinalden alıntı: notropil

• Dün aradım, bunun normal olduğunu söyleyip,ters yaptı telefondaki bayan, eğer istersem servis yönlendirecegini söyledi tamam dedim, bekliyorum şimdilik arayan veya gelen giden yok

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.