Şimdi Ara

LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.074
Cevap
76
Favori
239.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sizce neler önemli ve hangi amaçla kullanacaksınız o önemli hocam. Eğer yeni nesil konsollar ve ekran kartları ile kullanacaksanız Gsync desteği, 4 adet HDMI 2.1, 4K 120hz gibi avantajlar başlıca tercih sebebiniz olacaktır. Ancak sadece Netflix ve günlük kullanım içinse en ufak fark hissetmezsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Sizce neler önemli ve hangi amaçla kullanacaksınız o önemli hocam. Eğer yeni nesil konsollar ve ekran kartları ile kullanacaksanız Gsync desteği, 4 adet HDMI 2.1, 4K 120hz gibi avantajlar başlıca tercih sebebiniz olacaktır. Ancak sadece Netflix ve günlük kullanım içinse en ufak fark hissetmezsiniz.

bende b9 65" var. performans farkı görmedim. 55 gx yerine 65 b9 aldım

• ` quaD. kullanıcısına yanıt

Performans farkı yok hocam. Sadece yeni nesil özellikler var. LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) 

• La ile lb arasındaki fark nedir bu cx serisinde

• 48" neden gelmez anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Performans farkı yok hocam. Sadece yeni nesil özellikler var.  

bence performans farkı vardır. c9 olsa alfa 9 işlemcili olurdu fark olmazdı ama b9larda alfa 7 işlemci var buda performansa biraz etki eder die düşünüyorum

• mnybjk kullanıcısına yanıt

Panel performansı olarak bir fark yok hocam. Ancak Trumotion veya WebOS arayüzü performans farkı olabilir işlemci farkından dolayı ancak ürün belirlemeye yeterli fark olmayacaktır.

• Led tvlerde futbol maclarinda topun titreyerek gitme olayi oled tv lerde nasil? Bu olay cok can sikici bir durum ve en kral led tv de bile yasaniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprcn

Led tvlerde futbol maclarinda topun titreyerek gitme olayi oled tv lerde nasil? Bu olay cok can sikici bir durum ve en kral led tv de bile yasaniyor.

Oled de olmuyor o sorun.

• quote:

Led tvlerde futbol maclarinda topun titreyerek gitme olayi oled tv lerde nasil? Bu olay cok can sikici bir durum ve en kral led tv de bile yasaniyor.

Led tv'lerde auto motion plus ayarını yapmanız gerekiyor. Tv 120Hz değilse de bu sorunu yaşarsınız, 60Hz yeni nesil tv'ler motion ayarları ile bu durumu toparlıyor.

• Merhaba, lg cx 55 inç modeli için hangi duvar askı aparatını kullanıyorsunuz? Önerisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: umurbeykoz

Merhaba, lg cx 55 inç modeli için hangi duvar askı aparatını kullanıyorsunuz? Önerisi olan var mı?

herhangi bir 55 inç uygun askı aparatı alman yeterli

• quote:

Iptv ile maç izliyorsanız oled tv de de titreme olur genelde..iptv kaynağı da bu durumu belirler. İptv kaynağının tv çıkışını 50Hz yaparak eneyin bakalım..

• Merhaba,

Dolar kuru güncellemesi gelmeden bugün yarın almayı planlıyordum. Bugünkü indirim güzel denk geldi. Alacak olanlar kaçırmasın bu fiyatları. 11.700 e geldi bana, teknosadan aldım. Yarın kurulum olacak, bakalım sorunsuz çıkar inşallah
    LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU)

• Selamlar xbox series x alacagim icin hdmi 2.1 tv arayisina girdim 5-6 binler derken iyice 10 lara dogru geldim tam nano 916 ya karar vermisken teknosada oled cx ile yanyana gordum ve vazgectim. Resmen evdeki 12 senelik plazma daha net goruntu veriyor. Oled lerde er gec yanma oluyor mediamarkt 1500 tl ye toplam 4 yil kapsamli bir garanti veriyor. Siz memnun musunuz cx ‘ten ilk yorumlar cok negatifken zaman gectikce iyileşmiş gordugum kadariyla , düşüncelerinizi bekliyorum.

• Dikkat edilirse kolay kolay yanma olmaz, cx modelinde de baya iyileştirilmiş duyduğum kadarıyla, ve şu aralar çok güzel fiyata inmiş, kaçırmayın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serjuinho23 -- 4 Kasım 2020; 0:12:14 >
  • 11.11 indirimleriyle birseyler olabilir belki biraz daha beklicem

• 26 bin lira olan 65 cx modeli neden çatt diye 19 binlere indi.Kıllandım ben ama neredeyse çoğu yerde var indirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

26 bin lira olan 65 cx modeli neden çatt diye 19 binlere indi.Kıllandım ben ama neredeyse çoğu yerde var indirim.

Kıllanacak bir durum yok klasik LG taktiğidir tepeden girer Kasım'da iner. Bu tarz firmalar kurdan ziyade ülkenin alım gücüne göre fiyatlama yapar. Kur artışına rağmen yine düşüş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: tonmaister

Kıllanacak bir durum yok klasik LG taktiğidir tepeden girer Kasım'da iner. Bu tarz firmalar kurdan ziyade ülkenin alım gücüne göre fiyatlama yapar. Kur artışına rağmen yine düşüş olur.

Alıntıları Göster

Teşekkürler.Artık yorumları okuya okuya özellikle Q9'lardan akıllandık açılmış ölü pikselli cloudingli tvleri sarıp sarmalayıp sıfır diye satmalarından indirim gördüm mü korkuyorum LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) 

Daha da indirime girme ihtimali var mı ki fiyat baya baya düştü.Kredi çeksem faizi kadar zaten tv indirimi telafi ediyor.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.