Şimdi Ara

LG 2015 LF SERİSİ (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.584
Cevap
32
Favori
74.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet sıfırlanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece film izlerken 3 kez yeterli bellek yok diye uyarı verip tarayıcı kapandı.

• Sağolun. Elinde güncel kanal listesi olan var mı?
  • arkadaşlar;
    LG LF serisi için D-fix kanal listesi yaptım.
    LF serisi Tv de D-Fix kullanıyorsanız bu liste işinize yarar.

kanal sıralaması;
    1-20 ULUSAL KANALLAR
    20-50 SİNEMA
    50-70 BELGESEL
    70-90 ÇİZGİ FİLM
    90- HABER
    150- MÜZİK
    222- XXX

dilediğiniz olmayan bir kanal var ise chansort programı ile kanalı listeye ekleyebilirsiniz.
    http://dosya.co/167503i8qpvo/GlobalClone00001.rar.html
  • Arkadaslar televizyonum LG 42LF650V oturdugum bina merkezi sistem trt kanallarinin hd olanlarinda arada sinyal gidiyor 1 saat falan gelmiyor kafasina gore gidip geliyor.Diger kanallar hd sd ve trt sd lerde sikinti yok.Sorun dahili uydudadir diye dusundum harici guzel bir uydu aldim ama hala sorunum ayni.Yardimci olabilecek birisi var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BatughanHocaoglu -- 1 Temmuz 2016; 6:07:48 >
  • BatughanHocaoglu kullanıcısına yanıt
    sorun size gelen sinyalde, apartmanda diger dairelere de sikayetinizi soyleyin. ayni problem varsa lnb yerinden oynamis olabilir. problem yoksa size gelen hatti degistirip yeni bir kablo cekin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S R T -- 1 Temmuz 2016; 13:10:54 >
  • Tesekkurler bir bakayim

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 5 Ağustos 2016; 12:20:04 >
  • 50lf650v kaç nit parlaklıkta bilen varmı bilgiye ulaşamadım
  • Merhaba arkadaslar, Lg LF 650 tv de kanal yeri değişmesi sorunu yaşayan oldu mu?Siralamada yer alan kanallar yerine farkli kanallar listeleniyorCnnturk yerine bir radyo kanali trt yerine srt tv gelmis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50LF650 alınırmı acaba hala

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

50LF650 alınırmı acaba hala

temizse hiç kaçırma direct-led ,VA panel gerçek 100Hz, o fiyata zor ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_delta_te

Çok güzel bir çalışma olmuş teşekkür ederim..

Şimdi Şubat ayında 47LB670V almıştım.

Nisanda güncelleme sonrası açılmadı, servise gitti geldi bu sefer panelde sıkıntı oluşmuş.. Değişim çıktı ama ellerinde ürün olmadığı için aldığım yer para iadesi yaptı..

Şimdi ne alacağımı bilmiyorum 50 LF 650 ye bakıyorum..

ekstra önerebileceğiniz model var mı ?

Merhaba,benim tv 47lb670v-za şimdi gelelim sorunuma... Benim tv'de uydu alıcısı bozuldu servisi çağırdım anakart değiştirdiler, 1-2 saat sonrasında ledlerde kararmalar olmaya başladı sanki eko modundaymış gibi ama bazen yarısı kararıyor yarısı aydınlık kalıyordu, servisi bir daha aradım 2 hafta sonra kimse gelmeyince servise kendim götürdüm sorunu söyledim ve bana 2 saat içinde hallederiz dediler neyse tv yi bıraktım yaptılar sonra yanlarına gittim güncellemeden olduğunu söylediler ( halbuki kendi değiştirdikleri anakarttan olmuştu ). Tv'yi aldımeve götürdüm açtım güncelleme yapayım dedim ama ayarlarda
    model: 47lb670v-za
    aygıt adı lf650v yazıyor
    sizce anakartı lf model mi takılmış bu normal midir?

• ben benimkini satıyorum arkadaşlar büyük geldi. Hiç kullanımladı neredeyse... mesaj ile iletişime geçebilrsiniz.
    LG LF650V 3D Led TV - 1550 tl...
  • LG 50LF650V 3D LED'Tv ye samsung NP300-laptopu hdmı ile tv'ye takınca hiç sorun yok ,lakin arada tv'de görüntü gidip geliyor anlık, bunu pc'den 3d film izleyince ,2d izleyincede yapıyor, anlık gidip geliyor saat başı oluyor 20 dakikada oluyor kafasına göre ve donanım sesi çıkıyor, pc yeni aygıt takar gibi bir ses çıkıyor ekran gidiyor anlık hemen geliyor.. hdmı kablo 1.4 hdmı 3d-değil, sonuçta bu tv 1.4a hdmı destekli, laptopta sorun yok içerdeki 82 ekran eski sony lcd'tv yede bağlıyorum hiç bir sorun yok ,,,parazit diycem lakin tv'ye sadece laptop takılı modemide kapadım wifi kapalı yine etti HDMI kabloyu değiştirmeyi düşünüyorum hdmı kablo dandik biraz, sizce sorun nedir arkadaşlar saygılar...
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    O laptop dışında başka bir bilgisayarla denedinizmi.
    Benim laptop durduk yere hdmi bağlanmış gibi arada çözünürlüğü değiştirip duruyor kendi ekranında yapıyor bunu tv ye bağlı değil acaba windowsla ilgili genel bir sorunmu var dedim sizdede benzer şikayeti okuyunca.
    Kabloyu değişmeyi deneyin tabi eski tv için yetiyordur yeni standart için yetersiz geliyorda olabilir kablo.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

O laptop dışında başka bir bilgisayarla denedinizmi.
    Benim laptop durduk yere hdmi bağlanmış gibi arada çözünürlüğü değiştirip duruyor kendi ekranında yapıyor bunu tv ye bağlı değil acaba windowsla ilgili genel bir sorunmu var dedim sizdede benzer şikayeti okuyunca.
    Kabloyu değişmeyi deneyin tabi eski tv için yetiyordur yeni standart için yetersiz geliyorda olabilir kablo.

htpc yani kasayıda hdmı ekran kartımla bağlantı ediyorum böyle sorun yok, hdmı 1.4 3d kablo alıcam bugün, inanın şu ekran gidip gelmesi donanım sesi çıkartıp gibi gıcık ediyor 3d film izliyorsun pat anlık gidiyor geliyor ekran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 27 Eylül 2016; 15:46:59 >

• 42lf650v kullaniyoruz uzundur,bugunden beri canli durdurma ozelligi gitti.Durma yapmadigi gibi eger durdurmaya calisirsam sonrasinda kanal degistirmede iptal oluyor.Acaba yazilimsal bir sorunmu oldu

• Beyler lf serisine webos 3.0 güncellemesi gelecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatal21tr

Beyler lf serisine webos 3.0 güncellemesi gelecek mi ?

Hayır arkadaşım sen hangi boyut kullanıyorsun
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.