Şimdi Ara

LG 2015 LF SERİSİ (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.584
Cevap
32
Favori
74.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

beyler şimdi lf630v,650v modellerinden memnun değil misiniz ya?Herkes ayrı bişi diyor yok titreme var yok ışık hüzmesi falan o kadar para verip tv alıcaz böyle sorunlarla uğraşmayalım birde?Maç izleyen var mı bu modellerde orta açınca falan titreme gibi sorunlar farkeden veya başka sorunlar farkeden var mı?

50lf650 sahibiyim iade etmek icin ugrasiyorum kesinlikle mac izlenmiyo banding ten dolayi ve daha bircok sorunu var tv nin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbuldan aradadılar bugün tv oyun konsolu moduna motionu da pürüzsüzden temizle ye aldırdırdılar biraz düzelme oldu ama problem devam ediyor terkrardan aradım adam diyo cihazınızda problem yok servis yönlendiririm ama problem çıkmazsa para alırlar nasıl bir belaya bulaştık arkadaş ne kadar üçkağıtçı adamlar bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

quote:

beyler şimdi lf630v,650v modellerinden memnun değil misiniz ya?Herkes ayrı bişi diyor yok titreme var yok ışık hüzmesi falan o kadar para verip tv alıcaz böyle sorunlarla uğraşmayalım birde?Maç izleyen var mı bu modellerde orta açınca falan titreme gibi sorunlar farkeden veya başka sorunlar farkeden var mı?

50lf650 sahibiyim iade etmek icin ugrasiyorum kesinlikle mac izlenmiyo banding ten dolayi ve daha bircok sorunu var tv nin.

yapma ya herkeste mi böyle sorunlar var yoksa sizin şansınız mı böyle acaba?Çokta uygun fiyata bulmuştum lf630v modelini.Samsung'lara mı yönelsem acaba?

• quote:

quote:

ustam nasıl iade edicez adamlar kabul etmiyor
  • quote:

quote:

quote:

yapma ya herkeste mi böyle sorunlar var yoksa sizin şansınız mı böyle acaba?Çokta uygun fiyata bulmuştum lf630v modelini.Samsung'lara mı yönelsem acaba?

630u bilemem lakin lf serisinin hepsinde bu sorun var yok diyen gozlerini kontrol ettirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: gate28

quote:

quote:

ustam nasıl iade edicez adamlar kabul etmiyor

Ben servisten cevap bekliyorum 1 haftaya olmadi mahkemeye vericem detayları paylasirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sozar35

quote:

Orijinalden alıntı: gümüş_süvari

LF serisinde 42 inç'ten sonra 50 mi geliyor? LG nin tabletini kullanıyorum.V400,ips ekran.laptoptaki bir filmi tablete attım.görüntü müthiş.TV'si de bu kadar güzel gösteriyordur umarım.

LF serisi 42-50-55 diye gidiyor.LF de 49 inchmgormedim...

LG 49LF630V DVB-S2/T2/C FHD WEBOS SMART LED LCD TV

http://www.teknosa.com/urunler/110015525/lg-49lf630v-dvb-s2t2c-fhd-webos-smart-led-lcd-tv

• quote:

quote:

quote:

32lf 650v banding sorunu ben gözlemlemedim.Motion blur problemi için yurtdışı forumlardan okuduğuma göre yenileme hızı arttıkça motion blura neden olduğu yönünde bilgiler var(Normalde tam tersi olması gerekir). Samsungda alsanız Türkiye ve yurtdışı forumlarda da benzer şikayetler mevcut.Benim gözlemlediğim 40 -50 fps de motion blur yok ama sd yayında dikkatli izleyici fark ediyor.Fiyat /performans olarak lg samsunga göre daha iyi.Ancak siz almadan önce gidip gözlemlerseniz sizin için daha iyi olur.

Bu arada 32lf 650 ips panel real refresh rate ise 120 Hz.Türkiyede müşteri hizmetleri cevap verememişti.Ancak İngiltere de aynı model satışta bu bilgileri oradan edindim.İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TESLA37 -- 31 Ağustos 2015; 19:59:16 >

• quote:

quote:

quote:

ALINTIDR

avatar0770Şuan bu tv de maç izliyorum (lig tv hd) hareketli görüntülerde çok bariz bir netlik kaybı var, görüntü çok kötü.. Lg 50 pm 6900 tv min kıymetini daha iyi anlıyorum şimdi.. 55hu6900 aldığıma pişmanımugün; 1:31:28 Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet Paylaş Cevap Alıntı PM
    Bence mac yayininda dunku gs maci iyiydi ama bugun ku fb maci bulanikti biraz . Bende 55 hu6470 var hocam

http://forum.donanimhaber.com/m_104300101//tm.htm#109587064

Yukarıda bahsedilen Samsung Ultra Hd tvler 2.5 ve 3 bin tllik tvler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TESLA37 -- 31 Ağustos 2015; 20:24:33 >

• darkerdi kullanıcısına yanıt
    Ürünlerde hiç bir şekilde (frame loss) problemi yani titreme vb sorunlar yok... Video gönderibilirim... Ürününüzde arıza vardır yada problemlidir.. Acaba teknik servis raporunu burada yayınlar mısınız???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özgenmohan -- 31 Ağustos 2015; 20:55:25 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=NxWeH-M3O6M bu videoda titremeler görünüyor mu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: TESLA37

quote:

quote:

quote:

ALINTIDR

avatar0770Şuan bu tv de maç izliyorum (lig tv hd) hareketli görüntülerde çok bariz bir netlik kaybı var, görüntü çok kötü.. Lg 50 pm 6900 tv min kıymetini daha iyi anlıyorum şimdi.. 55hu6900 aldığıma pişmanımugün; 1:31:28 Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet Paylaş Cevap Alıntı PM
    Bence mac yayininda dunku gs maci iyiydi ama bugun ku fb maci bulanikti biraz . Bende 55 hu6470 var hocam

http://forum.donanimhaber.com/m_104300101//tm.htm#109587064

Yukarıda bahsedilen Samsung Ultra Hd tvler 2.5 ve 3 bin tllik tvler.

82 ekran 1000 lira küsür civarı parayı geçmeyen tv'lerde adam gibi maç izlenmiyor mu ya o zaman?Samsunglar falan da mı böyle acaba?

Edit=İlk attığınız mesajı görmemişim neyse artık alıcam o zaman 630v modelini ya.İnternette anladığım kadarıyla bunların hepsi zaten 100 hz oanelmiş güya işte güncellemelerle falan 450-900 yapıyorlarmış hikayeymiş bunlar tüketiciyi kandırmaya yönelik gidip inceleyen arkadaşlar var zerre fark görmemiş iki tv arasında.Artık biraz da şans işi umarım sorunlu ürün gelmezde uğraştırmaz artık bizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 31 Ağustos 2015; 22:46:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: özgenmohan

Ürünlerde hiç bir şekilde (frame loss) problemi yani titreme vb sorunlar yok... Video gönderibilirim... Ürününüzde arıza vardır yada problemlidir.. Acaba teknik servis raporunu burada yayınlar mısınız???

titreme yok zaten banding var, futbol ve düz bir rengin ekrana hakim olduğu durumlarda kirli ekran var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkerdi -- 31 Ağustos 2015; 22:53:32 >

• 42LF650V iadem onaylandı paramı geri aldım darısı başınıza

• quote:

Orijinalden alıntı: Booster_06

42LF650V iadem onaylandı paramı geri aldım darısı başınıza

inşallah hocam ama bize mahkeme yolu gozukuyor gibi :)
  • Kutu içinden hdmi kablo çıkmıyor değil mi? 32lf650v modelini alıp bilgisayarda monitör olarak kullanmayı düşünüyorum. Kullanımı nasıl olur acaba?

• bu aksam tvyi biraz kurcalayayim dedim. farkettimki benden once.birileri birkac internet sitesine girmis. 3-5 site acilmis. bu normal midir? birileri teat ediyor mu yoksa iade edilmis bir tv midir? ayrica su banding test linklerinden bir kac video izledim. ekran sola kayarken kisim kisim toz öbekleri var gibi. acik renklerde daha belli. beni rahatsiz etti. hatta esime gosterdösterdim o da gorördü. banding denilen sey bu mudur? tv izlerken gayet guzel her sey. ama ilerde huzursuz olacaksam simdiden caresine bakmak isterim. en azindan su girilen internet sayfalari nedeniyle iade talep etmeli miyim sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anadolu -- 1 Eylül 2015; 0:20:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

bu aksam tvyi biraz kurcalayayim dedim. farkettimki benden once.birileri birkac internet sitesine girmis. 3-5 site acilmis. bu normal midir? birileri teat ediyor mu yoksa iade edilmis bir tv midir? ayrica su banding test linklerinden bir kac video izledim. ekran sola kayarken kisim kisim toz öbekleri var gibi. acik renklerde daha belli. beni rahatsiz etti. hatta esime gosterdösterdim o da gorördü. banding denilen sey bu mudur? tv izlerken gayet guzel her sey. ama ilerde huzursuz olacaksam simdiden caresine bakmak isterim. en azindan su girilen internet say

birde maç yayını izleyin daha belli oluyor. açılmış siteler sahibinden, meteoroloji siteleri miydi?
  • tv çok yavaş nasıl hızlandırmak gerekiyor? kanal listesi 20 sn de açılıyor. ha bire de bellek yetersiz diyor. son güncelleme sürümünüz kaç?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

bu aksam tvyi biraz kurcalayayim dedim. farkettimki benden once.birileri birkac internet sitesine girmis. 3-5 site acilmis. bu normal midir? birileri teat ediyor mu yoksa iade edilmis bir tv midir? ayrica su banding test linklerinden bir kac video izledim. ekran sola kayarken kisim kisim toz öbekleri var gibi. acik renklerde daha belli. beni rahatsiz etti. hatta esime gosterdösterdim o da gorördü. banding denilen sey bu mudur? tv izlerken gayet guzel her sey. ama ilerde huzursuz olacaksam simdiden caresine bakmak isterim. en azindan su girilen internet say

birde maç yayını izleyin daha belli oluyor. açılmış siteler sahibinden, meteoroloji siteleri miydi?

youtube uzerinden 720p izledim. futbol sevmem ama arada bakmak zorunda kaliyor insan. evet sikinti var. mac keyfi icin alacak arkadaslar almasin zaten. bu arada siteler dediginiz gibi meteoroloji sahibinden viki ve hurriyet sanirim. sizin de mi ayni?

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.