Şimdi Ara

LG 2013 LA SMART TV SERİSİNDE YETERSİZ BELLEK SORUNU (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
601
Cevap
25
Favori
160.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dogukano

Ben daha önce browserden online film izlerken 5 10 dk sonra yetersiz bellek hatasi aliyordum bugun yaptigim update ile neler degistigini sahsen gozle gorulur bisi goremedim ama full hd iki film izledim 120 dk civari hic yetersiz bellek hatasi vermedi sansmiydi yoksa biraz düzeltmislermi tam olarak anlamadim. Acaba benim gibi bu update n sonra yetersiz bellek sorunu cozulen var mi ?

Arkadaslar yaklasik 10 degisik server moveshare vb gibi siteden film izledim hem hd hem full hd, hic biri yetersiz bellek hatasi vermedi, sadece iki rus server i olan vk ile mailru daki filmleri izlerken yine bu hatayi aldim. Acaba bu sitelerdeki web playerla mi alakali yada serverin kendileriylemi alakali anlamadim.
  • dogukan update den sonra bendede baya film izlemem arttı bende artık film izliyomda sen usb taktın mı hıç

50lb670v
  • yetersiz bellek sorununu bu şekilde giderdim şuan problem yok

Lg Smart Tv Yetersiz Bellek Sorunu Çözümü
  • despo005 D kullanıcısına yanıt
    Ben bu yöntemi daha önce denedim ama işe yaramadı.Toshıba marka usb bellek taktım."Time Machine II "için desteklenmeyen usb bellek uyarısı çıktı.Siz hangi marka bellek kullandınız.Usb bellek ve modelini söylerseniz memnun olurum....
  • despo005 D kullanıcısına yanıt
    Hangi usb belleği(markası ve modeli) televizyonun kaçıncı portuna taktığınızı ayrıntılı olarak anlatırsanız sevinirim....
  • arkadaşlar ilgişnç yanı şu ben dun baya buyuk bir guncelleme geldi onu yukledim 1.45 dklık filmi full izledim önceden böyle 20dk sonra kapanıyodu şimdi yok
  • güncelleme numarasını ve televizyon modelini yazarsanız sevinirim...
  • 50 lb670v za 3 23 22 böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniquereal

Dün 16 GB'lık bir usp disk ile denedim olmadı..

Açtığım film 720p lik 2 partlı bir film.. ( unutulmazfilmler.com )
    1. partının 4. dakikasında yine hatayı verdi..

1TB lada olmaz heralde.. çünkü filmi indirsen zaten 2GB tutar en fazla.. e 16 GB taktım olmuyor..

O kadar para verip çöp alıyoruz resmen.

Bu arada televizyon 55LA740S

:(

LGLM640S Son yazılım yüklü.
    Bu yöntem kesinlikle işe yaradı. Web sitesinden film izlerken 10-15 dk sonra atıyordu. Filmleri not edip bu yöntemi uyguladıktan sonra tekrar denedim. Hiçbirinde sorun yaşamadım (HiLevel 16GB USB bellek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsari -- 4 Temmuz 2014; 0:31:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apo307

ilk önce bi tane usb bellek (ben 8 gb ile yaptım)
    sonra bilgisayarda fat32 biçimlendirin
    sonra readybost özelliğini açın yani bilgisayarınız için usb belleğinizi ram yapın
    (Bunu bilmeyen arkadaşlar için usb belleğinizi bilgisayarınıza ilk taktığınızda seçenekler gelir dosyaları görüntüle filan ordan sistemi hızlandır seçeneğini kullanıcaksınız)
    Sonra bilgisayardan çıkarıp tv ye takıcaksınız çözümüm bu.Bu çözümü tamamen kendim buldum.Çözümü deneyen arkadaşlar dan yorum bekliyorum.vede çözüme ulaşanlar bi teşekkürü çok görmesinler..........

uniquereal arkadaşın yönteminin işe yaradığını söylemiştim (16 gb HiLevel USB bellek ile)

apo307 yöntemi de mükemmel bir sonuç verdi. Resimden de göreceğiniz üzere televizyonun belleği 16 gb görünüyor. Uygulamaları yüklerken hangisini yüklersem hangisini sileyim diye düşünüyordum. Artık gerek kalmadı. 16 gb dolana kadar istediğim programı yükleyebilirim.
    uniquereal ve apo 307 ve emeği geçen diğer arkadaşlara teşekkür ederim.

• bu hafızayı nerde gözukuyor lb serisinde orda yokda baska bir yerde varmı
  • LG42LA690S APD 500 GB LIK HARICI HARD DİSK TAKILI SORUN HALEN AYNI GUNCELLEME YAPTIM AMA SORUN GITMEDI :(
  • hsari H kullanıcısına yanıt
    TELEVİZYONUN HAFIZASI NASIL 16 GB GÖRÜNÜYOR...LÜTFEN AYRINTILI AÇIKLAMA YAPARSANIZ SEVİNİRİM.BİRÇOK KİŞİ AYNI SORUNU HALA YAŞIYOR :( ÜSTELİK ZATEN UYGULAMALARI USB BELLEĞE YÜKLEYEBİLİYORSUNUZ BU ZATEN TELEVİZYONUN BİR ÖZELLİĞİ...PEKİ YETERSİZ BELLEK SORUNUNU NASIL ÇÖZDÜNÜZ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araştırmacı608 -- 4 Temmuz 2014; 13:54:24 >
  • Arkadaşlar bu sorun sadece lg de mi var.Eğer sadece lg de varsa samsung almayı düşünüyorum.Cevaplarsanız sevinirim.
  • Cevabınız için teşekkür ederim.Bende lg den yanaydım teknosa da ki görevli 2014 sürümünü çok övdü.webos olsun ekran koruması olsun bunu al dedi.O zaman lg den vazgeçip samsung alayım.Samsung bu sorunu yaşıyor mu samsung kullanan arkadaşlar cevap verebilirse mutlu olurum.Bir de maksimum 1800 tl var.Ne önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmandemi2 -- 4 Temmuz 2014; 19:15:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Cevabınız için teşekkür ederim.Bende lg den yanaydım teknosa da ki görevli 2014 sürümünü çok övdü.webos olsun ekran koruması olsun bunu al dedi.O zaman lg den vazgeçip samsung alayım.Samsung bu sorunu yaşıyor mu samsung kullanan arkadaşlar cevap verebilirse mutlu olurum.Bir de maksimum 1800 tl var.Ne önerirsiniz ?

Teknosadaki adam aldığı prime bakar dostum.. LG den daha iyi prim alıyorsa LG satar.. LG'ye bakıyorsa LG'yi över..

Bu tarz yerlerde samsungcu satışcılar, LG ciler diye ayrılırlar.. kime denk gelirsen o televizyonu överler..

ben 55LA740S de maç izlerken zaman zaman problem yaşıyorum.. bayaa byaa maç izlenmiyor...

ben lg yi seviyordum ama açıkcası televizyon alıcaklara tavsiye etmiyorum.

önümüzdeki hafta samsung 55H6470 alıcam.. isteyen olursa deneyimlerimi paylaşabilirim...

• Hafızayı görmek için yüklü olmayan bir uygulamanın yükleme sayfasına girin. Bellek görünür.
  • Araştırmacı608 A kullanıcısına yanıt
    Bu konu başlığının 4. sayfasında adı geçen üyelerin önerilerini adım adım uyguladım. Her iki uygulamada da usb belleği televizyonun fişini çekip ışığın tamamen sönmesini bekledikten sonra taktım. Başka hiçbir özel durum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsari -- 5 Temmuz 2014; 4:27:53 >
  • lb serisinde lg müşterileri hafızayı görmesin diye kaldırık malesf yok.
  • hsari H kullanıcısına yanıt
    Hımmm.Demekki modelden modele değişiyor.Aynı yöntemleri burada "yetersiz bellek"sorunu yaşayan herkes uyguladı ama kimse sorunum çözüldü demedi...Ondan dolayı sana sordum ne yaptığını ayrıntılı olarak anlatabilir misin diye...
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.