Şimdi Ara

LG 2013 LA SMART TV SERİSİNDE YETERSİZ BELLEK SORUNU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
601
Cevap
27
Favori
151.843
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> LG 2013 LA SMART TV SERİSİNDE YETERSİZ BELLEK SORUNU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    32 Mesaj

Arkadaşım sana ilk şöyle cevap vermek istiyorum.Bunların amaçları bize film izletmemek.Yani video izleyebilirsin.Boyutu ne kadar büyük olursa olsun video veya dizi izleyebilirsin.Ayrıca yetersiz bellek hatası vermeyen bi smart tv yoktur.Çünkü ücretli film siteleri veya programları herneyse zaten tv firmalarıyla anlaş ma yapıyor.Diyolar ki öyle bişey yapınki müşterileriniz internetten ücretsiz film izleyemesin diyolar bizde size şu kadar para ödeyelim diyolar.Yani bu adamlar lg ile anlaşıp samsungla anlaşma yapmazlarsa zaten amacına ulaşamazlar.Yani hepsi aynı kardeş.SAdece LG değil
    |
    |
    Araştırmacı608 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

lg ve samsung u pas geciyorum ilk aklimdaki marka Sony, sony in smart tv lerine bakiyorum su an. web tarayici olarak Opera kullaniyor. hic bir yerde sikayet göremedim henuz. bir bilgisi olan varmi?
    |
    |
    apo307 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sony de de aynı problemi yaşadığını söyleyen oldu..

yapıcak bişey yok.. torrent den indirip usp ile izliycez artık.. ben pes ettim.. allah belalarını versin..
    |
    |
    netkolix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sony bari yapmaz diyordum umutlarimi kirdin(: forumda bir arkadas almis cok memnun sorun yok diyordu ona pm den yazdim bakalim sorun yok derse o modeli alicam.
    lg samsung a gidecegine param japon kardeslerimize gitsin:D
    |
    |
    uniquereal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

NARLIDERE İstihkam Asteğmeni ...
  • Er
    1 Mesaj
    evet arkadaşlar 100% buldum çözumu kimse ağlamasın artık çunku ben çok duşundum ve başardım artık her istediğimi yapabiliyorum

Bulduğunuz çözümü paylaşır mısınız? merak ettik.
    |
    |
    yuksel8891 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kesin tam denememişindir :))) Ama genede merak ettim.
    |
    |

Artık benim umudum kalmamıştı kendimi yetersiz bellek hatasına alıştırmıştm.Ama senin bu mesajınla umutlandım gene :))) Çözümünü bekliyoruz.
    |
    |

Kardeş bugün çözümünü açıklamanı bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apo307 -- 8 Mayıs 2014; 9:37:34 >
    |
    |
    Bahsedilenler: yuksel8891

Orijinalden alıntı: apo307

Kardeş bugün çözümünü açıklamanı bekliyorum...

Hocam aklinca kafa yapıyor. Çözüm falan bulduğu yok.

|
    |
    Beyler bu sorun lg ye özel bir sorun degil bunu kabulenelim artik, Sony in musteri hizmetlerini aradim yurt disindan, onlarda web tarayicidan online film izlenilemiyor malesef dedi. adamlar bunu kabul ediyo cunki anlasmali olduklari film sirketleri var kimseye bedava internetten film izlettirmez bunlar:D

Ama ben fabrik aayarlarina döndukden sonra 1080p olmasada 720p izleyebiliyorum tarayaci kapanmiyor(: her yeni filimde tv yi ac kapa yapmak gerekiyor tabi bellegin bosaltilmasi icn.

sizlere tavsiyem ayarlar bölumundeki support yani destek bölumune girin ve ordaki uygulamalar sifirlayin ve ardindan fabrika ayarlarina cevirin.

he arkadas 100% demis kafa buluyor aklinca inanmayin. dedigimi yapin 720p izleyebilirsinz tarayici kapanmadan partlar halinde,

Orijinalden alıntı: cheem

Pcdeki goruntuyu nasıl wifi ile tvye akatarabilirim bilgiai olan var mi acaba

Tv ye görüntü aktarmak için 3 yöntem var. Wireless display genel adı. Widi, miracast, air play. Widi ve miracastte satın aldığınız bilgisayarda bu özellik olmalı. Miracast en son çıkan ortak platform. En son tabletlerde telefonlarda bu özellik genelde var eğer evdeki internet ağıda hızlıysa görüntü minimum gecikmeyle tv de oluyor.
    Iphone ipad kullanıyorsan daha özel bir yöntem var. Tv ye Apple tv takıyorsun. 300 tl civarı (tv hdmı girişli herhangi bir tv olabilir smart olmasına gerek yok) Böylelikle ipad ve iphoneda air play özelliğini kullanarak görüntüyü tv ye atabiliyorsun. Windows Pc ne ise Airparrot programını yüklüyorsun.
    Tv marka modeli tlf tablet işlemcisine göre daha spesifik cevap yazabilirim.

|
    |

• Yarbay
    2538 Mesaj
    internet browserı acın, ayarlar sayfasına girin ( bu kenarda kalsın)
    ardından bir sayfa daha acın ve izlemek istediginiz filmi bulun. Filme tıklayın ve baslasın.
    Film baslayınca yandaki ayarlar sayfasına gidip flashı iptal edin yani kapatın.
    filme geri dönün ve tam ekran yapıp izlemeye devam edin.

birde bu yöntemi deneyin.
    |
    |

uygulama sıfırlama ve fabrika ayarlarına dönme işlemini daha önce denemiştim.Ama bir süre sonra aynı hatayı yine vermeye başlıyor...
    |
    |
    netkolix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dostum bilgisayarin eger Widi/Miracast destekli ise lanet olsun de bunlara ac pcni filmini bul aynen göruntuyu tv ye aktar keyfine bak. ben öyle yapicam.

eger pc widi desteklemiyorsa widi dongel denen aparati satiliyor. cözum bu.
    |
    |
    Araştırmacı608 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Altyazıyı en küçük ayara getirip seyredilebiliyor. benim bulabildiğim tek çözüm bu oldu.
    |
    |
    Maktoyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

Altyazıyı en küçük ayara getirip seyredilebiliyor. benim bulabildiğim tek çözüm bu oldu.

cevap için teşekkürler hocam. denicem bunu
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

3d filmlerde altyazı kaymasına çözüm bulan var mı

bu konunun alt yazi kaymasiyla alakasi nedir :)) alemsiniz
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.