Şimdi Ara

LG, 10 milyon adet LTE'li akıllı telefon satışı gerçekleştirdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yc#1

quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

Bir Türlü anlamıyorum bu lgye nasıl para veriyorlar,bi abimiz lg 4x hd aldı,alınca çok yalvardım alma diye ama dinlemedi,hala 4.0.3 romu kullanıyor,tamamen adi plastikten yapılmış.güncelleme olayı berbat.şimdi çok ağlıor verdiği 1490 liraya...

Operatörlerle anlaşmalı olarak epey ürün satıyorlar. Ayrıca çoğu vatandaş tipine bakarak telefon alıyor. Güncelleme vb. konulara bakarak alışveriş yapanlar azınlıkta.

evet dediğiniz doğru katılmamak elde değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 0534

quote:

quote:

Bir Türlü anlamıyorum bu lgye nasıl para veriyorlar,bi abimiz lg 4x hd aldı,alınca çok yalvardım alma diye ama dinlemedi,hala 4.0.3 romu kullanıyor,tamamen adi plastikten yapılmış.güncelleme olayı berbat.şimdi çok ağlıor verdiği 1490 liraya...

Plastik ? 4x hd kullanıyorum plastik nerede ve adi ? lg kasa kalitesi ve donanımı ile ünlü ama maalesef ki yazılım güncellemesi ile kötü isim yaptı. tabii senin gibi cahiller çarpıtıyor konuyu. göster bana telefonda plastik yapıya sahip bir yer. ne cahil adamsınız yahu..

is yerinde arkadasin s3 inceledim sarz yerinin ordan kasa çatlamiş ben soyleyince gordu plastik tel gormek isrerseniz s3 bakin bence lg telefonlari saglam ama yazilimi sorunlu alanda bunu bilerek aliyor bence.

Evet dediğim gibi lg şimdilik yazılım bazında sıkıntılı bir firma fakat telefonlara resmi olarak güncelleme vereceğini açıkladı.

Samsungu zaten savunan yok,amamaalesef samsnugdan adi malzeme kullanıyor,objektif olmakta fayda var,sonuçta hiç bir firma babamızın malı değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: celalsungur

quote:

Orijinalden alıntı: yc#1

quote:

Operatörlerle anlaşmalı olarak epey ürün satıyorlar. Ayrıca çoğu vatandaş tipine bakarak telefon alıyor. Güncelleme vb. konulara bakarak alışveriş yapanlar azınlıkta.

Telefon, kullandığın her uygulamayı gerçekleştirebiliyorsa, ekran ihtiyacina ve görselliğine göre telefon seçmekten daha doğal ne olabilir.
    4.3 inç Htc desire aldım, parmaklarımı yakacak kadar çok ısınıyordu, kullanamadım, iphone 4 aldım ekranı küçük geldi. Galaxy note 2, S3 ve Lg L9'dan birini alacaktım. Tercihimi tipi en hoşuma giden, en hafifinden yana kullandım.
    Pili daha çok dayanan bir telefon çıkıncaya kadar bunu kullanacağım. Pil ömrü dışında bir şikayetim yok. Gece şarza koydum, sabah 8'den bu yana kullanıyorum, şu anda pil % 39'da.
    Şu anda her halde telefonların büyük çoğunluğunun pil dayanımı da bu civarlarda.

ii hayrını görün..

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 0534

quote:

quote:

Plastik ? 4x hd kullanıyorum plastik nerede ve adi ? lg kasa kalitesi ve donanımı ile ünlü ama maalesef ki yazılım güncellemesi ile kötü isim yaptı. tabii senin gibi cahiller çarpıtıyor konuyu. göster bana telefonda plastik yapıya sahip bir yer. ne cahil adamsınız yahu..

is yerinde arkadasin s3 inceledim sarz yerinin ordan kasa çatlamiş ben soyleyince gordu plastik tel gormek isrerseniz s3 bakin bence lg telefonlari saglam ama yazilimi sorunlu alanda bunu bilerek aliyor bence.

Evet dediğim gibi lg şimdilik yazılım bazında sıkıntılı bir firma fakat telefonlara resmi olarak güncelleme vereceğini açıkladı.

Samsungu zaten savunan yok,amamaalesef samsnugdan adi malzeme kullanıyor,objektif olmakta fayda var,sonuçta hiç bir firma babamızın malı değil...

İyi de sen lg yi kötülemişsin adı plastik kullanıyor diye. Bunu yapan samsung

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Soldan ikinci kızın benchmark skoru 40bine dayanır
  • Samsung kadar kalitesiz ürün üreten firma yoktur bir milyoncu da çöp kovası satsa yine samsung olduğu için almam lg nin ürünleri samsungtan kat kat iyidir kalite bakımından yazılım ayağı milleti olumsuz yaklaşıma itiyor. lg babamın oğlu samsung da düşmanım değil eğri oturup doğru konuşmak gerekiyor samsung kalite bakımından sektördeki en dayanıksız ürünleri piyasaya sürüyor onlarda haklı bu zamanda bu çağda teknoloji almış başını gidiyor bir cep telefonun ömrü bir yıla düştü düşürülüyor markalar para kazanıyor biz ise onlara reklam malzemesi oluyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 4xhd var 1 hafta once aldim ve cok iyi batarya super daha oncede iphone vardi ve plastikti sarj yerinin oradan cabuk catliyordu ama bu lg super birsey

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.