Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (1331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.983
Cevap
107
Favori
834.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13291330133113321333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha once hicbir bolumunu izlemedim. Netflix'te gorunce basladim. Su an 2.bolumdeyim daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Daha once hicbir bolumunu izlemedim. Netflix'te gorunce basladim. Su an 2.bolumdeyim daha.

sağlam dizidir özellikle 8.bölümden sonra daha güzelleşiyor çünkü karakterler tam oturuyor.Önceden bende pek kararsızdım hatta ilk 10 bölümü bitirene kadar hep bırakma aşamasına geldim ama şuan günde banko 1 bölüm izlemeden uyumuyorum.Bölüm 22'deyim bende, bundan sonra da behzat ç bekliyor :)
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ben namini cok duydum o yuzden severek basladim. Aynen ben de daha behzat c, masum, ezel, suskunlar falan izlicem

• Bende hiç izlemedim , başlasam mı bilemedim yabancı dizi kıtlığıda var şu an.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Bir şans verin derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mecnun eve kimleri almış yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 7 Mart 2017; 17:49:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Orijinalden alıntı: Frozzy45

Beyler bu Ezgi Asaroğlu ve Ushan Çakır arasındaki kavga olayı doğru mu? İlk defa öğrendim bunu.

Doğru

hocam peki bildiğin fiziksel temas falan var mıydı kavgada?Ayrıca sebebi neymiş bu kavganın ortaya çıkmış mıydı?Bide neden sadece bu yüzden leyla diziden ayrıldı,çünkü galiba arda devam etmiş oynamaya?
    İnternetten aratırsan detaylı bilgiye ulaşırsın şuan tam hatırlayamıyorum

O olaydan sonra Leyla, Arda ve Zeynep karakterleri diziden ayrıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Her gün 1 bolum at. 10.bolumden sonra falan begenmeye baslarsin.

100.bölüm demek istedin herhalde

not: 103.bölüm final

• Diziyi indirebileceğimiz yer kalmamış yaw sansürsüz falan
  • DallasPage kullanıcısına yanıt
    Bu dizide sansürlenmiş birşey olduğunu hatırlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Bu dizide sansürlenmiş birşey olduğunu hatırlamıyorum

Yok sanırım, o da yok yani baya sırra kalem basmış dizi. Boxset falan dolu olurdu internet zamanında... Youtube'de paylaşanlar falan var anca
  • bu hafta içinde başlamayı düşünüyorum bu diziye.lisede sınıf arkadaşlarım deli gibi izlerdi.pazartesileri benim için işkence onlar için bayram havasındaydı.

izledikçe ara ara yazarım.şu an için hiçbir bölümünü izlemedim.umarım denildiği kadar keyifli geçer :)

• DallasPage kullanıcısına yanıt
    Hocam arena-tr'de yok mu? Ben oradan indirmiştim bütün 3 sezonu da. Boyut az olsa upload etmek isterdim ama biraz büyüktü.
  • Tvde iken tuvalet terliği sahnesini internette görüp bu nasıl diziymiş, böyle küfür mü olurmuş deyip denk geldikçe izlemiştim. Keşke ilk bölümden başlayıp devam etseymişim. O zaman birçok şeyi kaçırmışım.

Şimdi ilk bölümden tekrar başlayıp 65 e geldim. Üçüncu sezon mecnunun hikayesi baştan başlamış gibi. Üçüncü sezon ilk leylayı ara ara yine hatırlıyor mu? İkinci sezon ilk leylayı hatırladığı sahneler insanı bitiriyordu.

Senaristte şu konuda biraz takıntılıydı herhalde. Oyuncular ayrıldıkça normal olan diziye benzer bir oyuncu sokmaktır. O ise karakteri tamamen çıkarıp diziye başka karakter sokmuş.

Leylalara değinmeden gitmeyim. Hepsi güzel. Ama ilk leyla mecnuna en yakışanıydı.

• L&M'nin yönetmeni Onur Ünlü'nün yazıp yönettiği internet dizisi Görünen Adam'ın ilk 3 bölümü yayınlandı.
    https://forum.donanimhaber.com/gorunen-adam-ilk-3-bolum-yayinda-youtube--112912592

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 15 Mayıs 2017; 20:33:8 >

• 1 hafta kadar oldu izlemeye başladım. 10 bölümünü bitirdim. şimdilik övgüleri hak ediyor ve neden bu kadar geç kaldığımı sorgulatıyor bana. Ama ilk birkaç bölümde çıldıracaktım mecnun için. Tam Leyla'yı birşeylere ikna edecek biri çıkıp mahvediyor. Reel hayatta falan öyle olaylar yaşasam kafayı yerim :) Ayrıca Ezgi Asaroğlu Leyla'nin hakkını veriyor . Mecnun'la ikisini gördükçe içlenip 'lan bizim de bi Leyla'mız olsa ya ' diyorum.

• 
Sayfa: önceki 13291330133113321333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.