Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (1329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.983
Cevap
107
Favori
834.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13271328132913301331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kadar iyi görüşlü mesajdan sonra ve yorumlardan sonra başlamaya karar verdiğim dizi.Zaten her bölüm 75-85 dakika arası fazla uzun da değil.Absürt komediyi ne kadar fazla sevmesem de samimiyet havası için izleyeceğim.Bakalım kaç ay sürecek bitirmem
  • beyler diziye yeni başladım 4.bölümdeyim ama final yapmadan bitmiş dizi ve bende özledim diye 13 bölümlük dizi yapmışlar.Şimdi leyla ile mecnun bittikten sonra onu da izlemek lazım mı sonu anlamak için yoksa diziyi izle yeter ona başlamana gerek yok mu diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

beyler diziye yeni başladım 4.bölümdeyim ama final yapmadan bitmiş dizi ve bende özledim diye 13 bölümlük dizi yapmışlar.Şimdi leyla ile mecnun bittikten sonra onu da izlemek lazım mı sonu anlamak için yoksa diziyi izle yeter ona başlamana gerek yok mu diyorsunuz?

Zaten diziyi sonuna kadar izleyecek kadar seversen sorgusuz sualsiz onuda izlersin. Bu arada ilk bölümdeki oyunculuklar ile 8. bölüm ve sonrası oyunculuklar çok farklı. Karakterler oyunculara tam anlamı ile oturuyor 8 sonrası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

quote:

beyler diziye yeni başladım 4.bölümdeyim ama final yapmadan bitmiş dizi ve bende özledim diye 13 bölümlük dizi yapmışlar.Şimdi leyla ile mecnun bittikten sonra onu da izlemek lazım mı sonu anlamak için yoksa diziyi izle yeter ona başlamana gerek yok mu diyorsunuz?

Zaten diziyi sonuna kadar izleyecek kadar seversen sorgusuz sualsiz onuda izlersin. Bu arada ilk bölümdeki oyunculuklar ile 8. bölüm ve sonrası oyunculuklar çok farklı. Karakterler oyunculara tam anlamı ile oturuyor 8 sonrası.

hmm anladım zaten daha tam olarak ısınamadım karakterlere.Nedense leyla karakterini de hiç sevemedim çok soğuk ve boş bir tip gibi geliyor dizinin başından beri aynı yüz ifadesi ile oynuyor kız.Bakalım bir 5-10 bölüm daha izleyeyim belki o zaman kaptırırım kendimi.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam İsmail karakterine dikkat edin izlerken. İlk bölümlerde biraz karamsar takılan, çokta sevilmeyecek bir tipken bir anda değişiyor. Dizi orada başlıyor zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Hocam İsmail karakterine dikkat edin izlerken. İlk bölümlerde biraz karamsar takılan, çokta sevilmeyecek bir tipken bir anda değişiyor. Dizi orada başlıyor zaten

8. bölümden sonra değişiyor, ilk bölümlerde sakallı, kaba, çıkarcı bir tip zaten. Erdal bakkalda ilk bölümlerde hiç gülmeyen, absürt olmayan ciddi bir karakter.

Zaten söyleşide söylüyor kendide ilk başta bu şekilde yazılmış ama sonradan değişmiş.
  • peki şu ilk 30 bölüm mevzusuna ne diyorsunuz?İnternette leyla ile mecnun güzel mi izlenir mi konularına baktım şöyle bir üstün körü.Pek çok kişi de şöyle bir laf var ilk 30 bölüm efsane sonradan biraz bozuyor hele son bölümlerde çekilmez hale geliyor dizi falan diyorlar.

Keşke diyorum okumasaydım şu ilk 30 bölüm olayını şimdi dizi güzel devam etse bile bu yazıyı okudum diye 30. bölümden sonra kendimi zorla diziden soğutmaya çalışıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 14 Şubat 2017; 10:57:22 >
    Hocam 2 oyuncu ayrildigi icin dizi sekteye ugradi ama 2.sezon iyidir. 3.sezon da normal bence. Bazi bolumleri cok iyiydi bazilari kotuydu.

diger arkadaslarin dedigi gibi 7 8.bolumlerde rayina oturuyor. Yani biraz daha sabret sonra zaten tat almaya baslarsin. Cok sanslisin yerinde olmaktan isteyen cok insan var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İlk 30 bölüm efsanedir ama diğer bölümler Türk televizyonunun standartlarının çok üstündedir yine. Merak etmeyin 15-20 bölüm izledikten sonra bırakamazsınız.

• saolun yorumlar için.Bunu bir bitireyim daha sırada behzat ç. var :)
  • 3 sezonda güzeldi. benjamin bu sahnesi fenaydı
    https://www.youtube.com/watch?v=fwjprVsPePo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satou -- 14 Şubat 2017; 22:41:12 >
  • Bu sabah yayınlanan bölüm çok iyiydi. Morgue Sokağı Cinayeti'ne gönderme, Dostoyevski'nin notlarını karıştırma sahnesi, Behzat Ç.'yle telefon küfürleşmesi ve 'bu bıçağı alıp orangutanın eline vereceksin' lafı vs birçok sahnede yarıldım.

Üçüncü sezonu pek sevmemiştim ama sezon finalini bilince sezondaki ayrıntılar daha bir göze geliyor ve dramı hissediyorsunuz. Üçüncü sezonda baya iyiymiş.

diğerleri değişiyor ama leyla hep boş bakışlar ile duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RüzgarGibiGeçti-

valla hocam hiç sevemedim bir anca önce
    ölsede
    kurtulsam belki aşk işi aradan çıkınca dizi daha güzel olur ha ?
  • quote:

quote:

ölsede

Leylayi bende sevemedim oyunculugunu daha dogrusu. Ama kiymetini bil yinede digerlerinden cok daha iyi. Bu dedigimi tam olarak 30.bolumden sonra anlayacaksin. Kacinci bolumdesin?

Ask olayi bitmiyor. Surekli bir cekisme kavusamama olayi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 742793 -- 16 Şubat 2017; 0:51:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

quote:

ölsede

Leylayi bende sevemedim oyunculugunu daha dogrusu. Ama kiymetini bil yinede digerlerinden cok daha iyi. Bu dedigimi tam olarak 30.bolumden sonra anlayacaksin. Kacinci bolumdesin?

bugün 8'i bitirdim hocam aslında 8.ci bölümde bilmem neden baya da sıkıldım ha bu arda-mecnun birbirlerinin rollerine falan giriyorlar ya o bölümdü

• quote:

quote:

quote:

quote:

ölsede

bugün 8'i bitirdim hocam aslında 8.ci bölümde bilmem neden baya da sıkıldım ha bu arda-mecnun birbirlerinin rollerine falan giriyorlar ya o bölümdü

Hocam 9 la 10 u da izleyin begenmiyorsaniz devam etmeyin bence. Herkes begenicek diye bir kural yok. Baska dizilere yönelin. Yada haftada 1 bolum seklinde devam edin.

Ben 30lu bolumlerde baslamistim diziye tvde denk gelmistim. Bilenler vardir ;

Mecnunla dede tarihi geri aliyolardi malum olayi duzeltmek icin. Cok hosuma gitmisti falan sonra bitene kadar her hafta tvden izledim 30lu bolumlerden oncesinede hic bakmamistim leyla falan bilmiyordum. Sonra haftada 1 2 bolum seklinde ilk bolumden basladim. Seninde dedigin gibi ilk 5 6 bolum monoton gecti daha karakterlerde tam oturmamisti sonradan acildi dizi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ölsede

Hocam 9 la 10 u da izleyin begenmiyorsaniz devam etmeyin bence. Herkes begenicek diye bir kural yok. Baska dizilere yönelin. Yada haftada 1 bolum seklinde devam edin.

Ben 30lu bolumlerde baslamistim diziye tvde denk gelmistim. Bilenler vardir ;

Mecnunla dede tarihi geri aliyolardi malum olayi duzeltmek icin. Cok hosuma gitmisti falan sonra bitene kadar her hafta tvden izledim 30lu bolumlerden oncesinede hic bakmamistim leyla falan bilmiyordum. Sonra haftada 1 2 bolum seklinde ilk bolumden basladim. Seninde dedigin gibi ilk 5 6 bolum monoton gecti daha karakterlerde tam oturmamisti sonradan acildi dizi.

hmm tamam hocam bir 5-6 bölüm daha şans vereyim gene hoşuma gitmezse bırakırım yapıcak bişi yok.Saol yorum için

• Yeniden izlemek lazım nadir Türk dizilerinden.
    Eger dram seviyor isen ilk sezonu bitirmeni oneririm. Ben pek gulen biri degilim ama leyla ile mecnunun dram tarafida cok hosuma gittiginden bi kac kere bastan sona izledim. Ilk bolumleri gercekten vasat sezon olarak 1 ve 3 guzel ben 2yi pek begenmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 13271328132913301331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.