Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (1186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.983
Cevap
107
Favori
834.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11841185118611871188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witchblade*

sabahtan beri 6. bölümü 720p olarak indirmeye çalışıyorum, seed veren yok bi türlü inmedi :D

+2. bölümde melül konuştu annesine susadığını söyledi :D ulan ne çabuk unutmuşum herşeyi :D

ben de unutmuşum 32. bolume kadar hard diskte bölümler mevcut ama izleyemiyorum hiç zaman yok
  • 0dan başladım ben şahsen izlemeye ilk bi kaç bölüm öyle böyle geçti ama 9dan sonra başlamış olaylar 17de oturmuş 19da nirvanayı göstermiş bu nirvana kelimesini bu topicde daha önce kullanmışmıydım acaba? :D şuan 20yi indiriyorum işi gücü bıraktım ihtiyaçtan ihtiyaca kalkıyorum sadece L&M izliyorum.. ah bide HD seçeneği olsaydı şu ilk sezonun "dattan yenmezdi valla"

*edit: ana ekranda 400, mobilde 1198. sayfaya ulaşmış bulunuyoruz, nice 400lere!
    *edit2: @cyberclops topic'in sahibi, o bile bu kadar hava basmıyor sayfa başı diye :D bu ne havalar buralarınız buralarınız hep yanıyor bakıyorumda :D
    *edit3: @the wow hayırlı olsun gadaşm :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witchblade* -- 29 Haziran 2013; 18:17:45 >
  • şimbilli erdal özel bölüm ne oldu yayınlandı mı arkadaşlar ? sezon finali sonrası reklamı verilmişti
  • 400. sayfaya gelmişiz.
  • dörtyüz vay be.

Çay koyunda içelim madem

• Nice 800ler
  • Bu konunun tek rakibi vadi
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasozby

dörtyüz vay be.

Çay koyunda içelim madem

• Leyla ile Mecnun 22. bölüm hatırlayanlar var mı bilmiyorum, az öncesine kadar bende hatırlamıyordum.. mecnun'un uçağın düştüğünü öğrendiği bölüm.. hacı yok böyle oyunculuk ve çok rahat binleri aşkın kez dinlemiş olduğum melodiyi
    hiç beklemediğim bir anda vermeleri.. arkadaş olacak iş değil ya L&Mye saçmalık diyenlerin gözünü daha bi öldüresim geliyor..

*---vay aarkadaş bu neyin kafasıymıç böyle ya? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witchblade* -- 30 Haziran 2013; 14:10:40 >

• sen ne çabuk 22. bölüme geldin.Günde kaç bölüm izliyon?
  • Eylul'u vuran kizin ismi neydi ya dizide
    Onla bizim hirsiz yaviz turk malinda oynamislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kafama estikçe izliyorum, saymadım kaç bölüm şuan 23ü bitirdim ciddi ciddi gözlerim sulandı allah kahretmesin kafamı falan salladım ağlamamak için
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

İlk sezondaki ilk 10 bölüm falan gayet iyiydi, benim en sevdiğim bölümlerden biri de Yavuz'un Jack Bauer olduğu bölümdü.

jack bauer şu leyla ile arda evleniyordu mecnun basıyordu şatoyu sonra vuruluyordu, o bölüm mü? o bölümse az önce izledm onu sonu vasattı ya ne zaman bitecek dedim kendi kendime ilk defa bi bölüm hakkında böyle bi yorum yaptım :D

Oydu sanki ama %100 emin değilim, 24ü izlemişseniz, zaten direk çıkarırsınız o bölümü izlediğinizde.
  • Pat bastı gitti Gambiya ya benim baam Gambiya dalasisini bulan adam
  • en son baktığımda 200 lerdeydi bu konu bayadır bakmamışım demek ki
  • quote:

quote:

quote:

İlk sezondaki ilk 10 bölüm falan gayet iyiydi, benim en sevdiğim bölümlerden biri de Yavuz'un Jack Bauer olduğu bölümdü.

jack bauer şu leyla ile arda evleniyordu mecnun basıyordu şatoyu sonra vuruluyordu, o bölüm mü? o bölümse az önce izledm onu sonu vasattı ya ne zaman bitecek dedim kendi kendime ilk defa bi bölüm hakkında böyle bi yorum yaptım :D

Oydu sanki ama %100 emin değilim, 24ü izlemişseniz, zaten direk çıkarırsınız o bölümü izlediğinizde.

kafam oldu sana Trabzon :D biraz ara verdim.. 24ü indirdim ama 1 2 saat sonra izlerim yada bilemiyorum 15 dakika sonra sararsa aklıma izlerim :D

*izledim anlamadım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witchblade* -- 30 Haziran 2013; 22:52:48 >

• Rasgele 66. bölümü açıp izledim telefondan fena değil,Erdalın çekmecesi de güzelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

Eylul'u vuran kizin ismi neydi ya dizide
    Onla bizim hirsiz yaviz turk malinda oynamislar

Şafak Pekdemir, Seksenler dizisinde de oynadı.
    Türk Malı'ndaki sahneyi merak ettim
  • 
Sayfa: önceki 11841185118611871188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.