Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (1163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.983
Cevap
107
Favori
834.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11611162116311641165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En son 96.bölümü izlemiştim ama yinede dayanamadım ve baktım resime
  • 40.bölüme geldim

Gerçek Leyla, Arda ve Zeynep gibi ana karakterler gidince dizinin tadı kaçar diyodum ama tam tersi önü açılmış dizinin zevkle izliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

Abi her şey Arda yüzünden oldu. Net yani.

Dizi on numara ilerlerken kadın dövmek nedir abicim. Bütün işin içine etti yani.

Ne Arda'nın yeri doldu ne Leyla'nın . Ben ikinci sezonda Sedef'li Şirin'li bölümleri hiç sevmemiştim.İkisi de itici geliyor.

Melis Birkan sezonun başında yine bir hareketlilik getirmişti bana göre ama ondan sonrasını da izleyemedim.

3.sezonun ilk bölümü toplamda kaçıncı bölüm oluyor ? Ve dizi ne zaman sezon finali yapacak ?

Arkadaş Sedef ile Şirin itici geldi de Melis Birkan nasıl itici gelmiyor.Kadın Mecnun'un ablası gibi duruyor.Sedef tam Mecnunun ayarındaydı.Hiç değilse 2. sezonda 2 tane Leyla Mecnun'un peşinden koşuyordu , 3.sezonda aralarındaki ilişkinin ne olduğu belli değil.Konu tıkandı , bu Leyla ile buraya kadar.4.sezonda da konu bulamayacaklar.Leyla değişmiyorsa , Mecnun değişsin Ahmet Kural gelsin , dizi dehşet birşey olur.

3.sezon 62.bölümde başladı.103 de bitecek herhalde.

"Mecnun değişsin Ahmet Kural gelsin , dizi dehşet birşey olur."

dan sonrasını okumadım.

O zaten en son cümlemdi

quote:

Orijinalden alıntı: wntd1903

ahmet kural gelsin yazısını yazan arkadaşın kafasından istiyorum.mümkünse komple.

İşler Güçler'i izlemiş olsaydın bu yorumu atamazdın Yeni sezonda Leyla değişmiyor belli ki , 3.sezon gibi sıkıcı olmaması için radikal değişiklikler şart.

İşler Güçleri izledim. Çok da sevdiğim bir diziydi. Ama İsler Güçler ile Leyla ile Mecnun çok farklı konseptler . Mecnun yerine Ahmet Kural gelsin demek ise LM ye ve Ali Atay'a hakarettir.

Konuya gelirsek eylülün vurulma resmini gördüm ve şu an şok oldum. Oğlum nolur ölmesin lan . Eylülden başka güzel kız yok dizide. Ek olarak vuran kişi Suna Turna olursa yemin ederim Ayşen Grudayı çok sevsem de ağır söverim onu diziye alanlara hatta Nisan'ı alanlara da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatake Kakashi -- 17 Haziran 2013; 9:23:19 >

• Ali Atay hakaret etmeye , almaya alışıktır rahat ol.
  • üstteki resme bakanlar için söylüyorum:

eylül diziyi güzelleştiren insanlardan biriydi eyvallah ama yaviz, erdal bakkal, mecnun, ismail abi, iskender gideceğine varsın eylül gitsin. yani kötünün iyisi hidayet falan da gideydi keşke yerine başkası gelseydi.

Telat abi döner mi gelecek sezon?
  • 19:50 olması çok iyi oldu.
  • Hatake Kakashi kullanıcısına yanıt
    fotoğrafa bakan var bakmayan var arkadaş ne diye söylüyorsun
    eylülün öldüğünü
    saygılı ol biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: afaystil

fotoğrafa bakan var bakmayan var arkadaş ne diye söylüyorsun
    eylülün öldüğünü
    saygılı ol biraz

Özür dilerim bir an heyecanla yazmışım. Editleyip spoilera aldım
  • Ölecek denmedi arkadaş, bana ölecek denmedi böyle bir bilgi gelmedi. Bize sezon finali dediler ondan geldik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Google- -- 17 Haziran 2013; 11:31:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

40.bölüme geldim

Gerçek Leyla, Arda ve Zeynep gibi ana karakterler gidince dizinin tadı kaçar diyodum ama tam tersi önü açılmış dizinin zevkle izliyoruz

aynen öyle :)

-bugün günlerden sezon finali bize sağlam torrent sitesi lazım şöyle 1. bölümden itibaren yüklemeli çekip çekip izlemeliyiz..
  • İskender Ç. diziden çıkmış diyolar sizde öyle bir duyum aldınız mı ?
  • kim öluyo la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Günlerden Sezon FinaliBugün Günlerden Sezon FinaliBugün Günlerden Sezon Finali

• quote:

Orijinalden alıntı: KaptanCe

Bugün Günlerden Sezon FinaliBugün Günlerden Sezon FinaliBugün Günlerden Sezon Finali

Bunda sevinilecek bir şey yok dizi bırakmadılar.Ne izleyeceğiz biz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

Orijinalden alıntı: KaptanCe

Bugün Günlerden Sezon FinaliBugün Günlerden Sezon FinaliBugün Günlerden Sezon Finali

Bunda sevinilecek bir şey yok dizi bırakmadılar.Ne izleyeceğiz biz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

Abi her şey Arda yüzünden oldu. Net yani.

Dizi on numara ilerlerken kadın dövmek nedir abicim. Bütün işin içine etti yani.

Ne Arda'nın yeri doldu ne Leyla'nın . Ben ikinci sezonda Sedef'li Şirin'li bölümleri hiç sevmemiştim.İkisi de itici geliyor.

Melis Birkan sezonun başında yine bir hareketlilik getirmişti bana göre ama ondan sonrasını da izleyemedim.

3.sezonun ilk bölümü toplamda kaçıncı bölüm oluyor ? Ve dizi ne zaman sezon finali yapacak ?

Arkadaş Sedef ile Şirin itici geldi de Melis Birkan nasıl itici gelmiyor.Kadın Mecnun'un ablası gibi duruyor.Sedef tam Mecnunun ayarındaydı.Hiç değilse 2. sezonda 2 tane Leyla Mecnun'un peşinden koşuyordu , 3.sezonda aralarındaki ilişkinin ne olduğu belli değil.Konu tıkandı , bu Leyla ile buraya kadar.4.sezonda da konu bulamayacaklar.Leyla değişmiyorsa , Mecnun değişsin Ahmet Kural gelsin , dizi dehşet birşey olur.

3.sezon 62.bölümde başladı.103 de bitecek herhalde.

"Mecnun değişsin Ahmet Kural gelsin , dizi dehşet birşey olur."

dan sonrasını okumadım.

O zaten en son cümlemdi

quote:

Orijinalden alıntı: wntd1903

ahmet kural gelsin yazısını yazan arkadaşın kafasından istiyorum.mümkünse komple.

İşler Güçler'i izlemiş olsaydın bu yorumu atamazdın Yeni sezonda Leyla değişmiyor belli ki , 3.sezon gibi sıkıcı olmaması için radikal değişiklikler şart.

neticem bile gülemiyo dediklerine.gözümün önüne getiriyorumda böyle İsmail abiyle yok lan yok dayanamam o kadarına.

• @emrktas
    spoiler butonunu süs olsun diye mi koymuşlar oraya? çıldırtırsınız insanı

iskender ayrılırsa diziyi izler miyim bilmiyorum, en sevdiğim karakter.

• Sounhound'da L&M müziklerinin hepsi uzun bir hali ile var, onları dinlemeye bayılıyorum. Herkes baştan sona bi dinlemeli, müzikleri konusunda da 1 numaralı dizi. Bu sezon bitiyor mu nidaları eşliğinde 3. sezonuda deviriyoruz, umarım 2. sezon finali gibi bizi üzüntüden yıkmak yerine bu sefer gülmekten yıkar
  • bitmeseydi keşke .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Google-

Ölecek denmedi arkadaş, bana ölecek denmedi böyle bir bilgi gelmedi. Bize sezon finali dediler ondan geldik.

Aynen .
    Eylül yine vurulsun ama ölmesin yani. Heyecan olsun. Yaviz aşkı bulmuşken kalmasın öyle ortada dımdızlak . Kafasına kurşun sıkanı, kalbine ok gireni kurtarıyor da öyle göğsünden vurulan Eylülü mü kurtaramayacak bizim reyis doktor. İnşallah ölmez ya dizideki tek rol yapabilen kız Eylül yani Açelya Devrim Yılhan.

• 
Sayfa: önceki 11611162116311641165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.