Şimdi Ara

lewa, miui, nexus 2 custom rom da arka kamera sorunu (MAĞDURLAR BURAYA) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
3.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bu sistemi gm mobile port eden asıl kişi ile görüştüm, adam yabancı durumu anlattım ama bir çare bulmadı değişik image dosyalarınla denememi söyledi :)
  • Hocam mesajınızı miui romda buldum fakat aşağıdaki linkte 630 nolu mesajda esmaraldo isimli kullanıcı bir şeyler paylaşmış deneme yaptınmı?

http://en.miui.com/thread-7940-63-1.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrrrdmrrr

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miui.mihome2&hl=tr
    dostum linkteki dosyayı kur stock roma al sana miui rom, kilit ekranıda dahil :) her özelliği ile çalışmakta, orginal..

Launcher, rom tadı vermez ki hocam :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç yoktan iyidir yada kamera olmasada olur diyipp miui rom kullancaksın ben öyle yapıyorum görüntülü konuşma için ön kamera yetiyor :)
  • X.s.@.r.i.o kullanıcısına yanıt
    walla bizim yaptığımız standat şeyleri söylemiş değişik birşey bulmadım
  • onrrrdmrrr kullanıcısına yanıt
    Hocam miui rom geliştiricisine bizim probleme benzer bir soru sorulmuş geliştiricide cevap vermiş.

http://en.miui.com/thread-7940-66-1.html
  • hocam elimde başka bit gm daha vardı onada miui kurdum, ekstra hiçbirşey yapmadım arka kamera sorunsuz çalşıyor, hiçbir promlemi yok. Sanırım bizim telefonlarda teknik bir sorun var. Factory modda bile bnm arka kamera çalışmıyor..
  • benimkide öyle hocam sadece orjinal rom ile atom romda çalışıyor ne yaptıysam çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X.s.@.r.i.o

benimkide öyle hocam sadece orjinal rom ile atom romda çalışıyor ne yaptıysam çözemedim.

Buna göre arka kamerası costum romlarda çalışan 16 gb telefonların orjinal romlarida bizim telefonlarda çalışmaması lazım öyle değil mi.

• Baveran kullanıcısına yanıt
    yani mantıken öyle ama nedense bizdeki bu aygıtlar sanırım en son parti ve bazı problemli cihazlar var sanırım. bu problemlilerde bize denk geldi. Mesela sizde varmı bilmiyorum ama denemenizi rica ediyorum orjinal romda bendeki v6378 orjinal kamera uygulaması ile HDR modunu bulamadım. sizdeki durum nedir.
  • quote:

yani mantıken öyle ama nedense bizdeki bu aygıtlar sanırım en son parti ve bazı problemli cihazlar var sanırım. bu problemlilerde bize denk geldi. Mesela sizde varmı bilmiyorum ama denemenizi rica ediyorum orjinal romda bendeki v6378 orjinal kamera uygulaması ile HDR modunu bulamadım. sizdeki durum nedir.

Benim v6171 son güncellemeyi yuklemedim. Bendede HDR yok. Ama kameradan memnunum bence diğerlerine göre eksisi yoktur diye düşünüyorum. Son güncelleme pil nasıl sizce yukleyeyim mi.

• anlaşılan telefonlarda arka kamerada teknik bir sorun var fakat orginal yazılımla aşılmış bir durum bu. stock romda herşey on numara beş yıldız.. Gidip kameram çalışmıyor diye garantiye verebilecek durumda yok. custom da eksik birşeyler varki arka kamerayı sistem görmüyor. aynı şekilde arka led'ide.. tahminimce bunu ancak andriod yazılım uzmanları, profesyonel kişiler yapabilir :) illa miui diyorsak, kamerasız kullanacağız, olup bitecek.. ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrrrdmrrr

anlaşılan telefonlarda arka kamerada teknik bir sorun var fakat orginal yazılımla aşılmış bir durum bu. stock romda herşey on numara beş yıldız.. Gidip kameram çalışmıyor diye garantiye verebilecek durumda yok. custom da eksik birşeyler varki arka kamerayı sistem görmüyor. aynı şekilde arka led'ide.. tahminimce bunu ancak andriod yazılım uzmanları, profesyonel kişiler yapabilir :) illa miui diyorsak, kamerasız kullanacağız, olup bitecek.. ;)

Hocam kamerasız telefon mu kullanilir Allasen

• walla ben gözümü kararttım açtım telefonun içini, yedek parça kamera ayarlamıştım onunla telefondaki kamerayı değiştirdim, olay çözüldü.. :) artık miui ve bütün custom romlarda herşeyde arka kameram ve flaş çalışıyor, ben bu şekilde bir çözüm buldum.. ;)
  • Kamerayi neyle degistirdin. Yöntemlerini video ile anlatir misin?

• herhangi bir metodu yok ya, dikkatli bir şekilde parçalara zarar vermeden bildiğin tornavida ile açtım :)
  • Hocam sizinki gibi kamerayı nerden bulabiliriz? bende kafayı bozmak üzereyim de.
  • quote:

Hocam sizinki gibi kamerayı nerden bulabiliriz? bende kafayı bozmak üzereyim de.

Bana da bana da

• X.s.@.r.i.o kullanıcısına yanıt
    Hocam sizinde şarj cihazınız greenmate marka mi. Birde Son güncellemeyi tavsiye ediyormusunuz.

• Baveran kullanıcısına yanıt
    Evet greenmate marka ben cihazımda 6378 kullanıyorum en güncel sürüm tavsiye ederim fakat bir önceki sürüme göre sarjı daha az gidiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.