Şimdi Ara

Levis içi kürklü kot ceket [BİTTİ] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
687
Cevap
5
Favori
71.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isyanlarda 16

Sizce nasıl olmuş 1.80 60 kg s beden yorumlarınızı alabilirmiyim abiler.kollar tam bel biraz yukarda
    kalıp sana göre boydan kısa ama böyle giyilir biir beden büyük alsan bol durur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler mağazadan değişim olmaz sanırım böyle giyicem iade etmicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim cekette güzel oldu değişim yapmıyorlarmış zaten illa iade ettirecekler bedeni uymayanlara :)
  • Benim çeket geldi tahmin ettiğinden daha iyi bedenide tam uydu m giyerim m aldım miss

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yorumlarda herkez kalıplar geniş deyince s aldım şu an tam oldu gibi iade etmek istemiyorum giyicem yada m alıp büyük gelen varsa S ile değiştirmek isteyen varsa pm atabilir

• yav nasıl aldınız ceketleri yahu siz? bizde sizinle aynı dönem verdik. benim gibi hala tedarik aşamasında :(
  • Ceket şahane ya teşekkürler konu sahibine tekrar.

• Beyler hala kargolanmayan ürünü olan var mı? Bir haftadır bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ClassımDeğilsin

Beyler hala kargolanmayan ürünü olan var mı? Bir haftadır bekliyorum
    sürüyle var hemde hala tedarik aşamda zaten 1 aya yakın teslimat aralığı vardı ceketin giyilecek zamanı geçince gelir :)

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayım forumdaş

• quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Aynı durumdayım forumdaş
    benim ki bugün verildi hocam. sonunda

kötü tarafı trendyolexpress denilen saçma sapan kargo oluşumu almış ürünümü. yandık şimdi

güya ayın 2'sinde teslim edicez dedikleri kargom bunların saçma deposunda günlerdir bekletiliyordu. şimdi üzerine bu üründe eklendi. diyor ki 7'sinde teslim edilmek üzere aldık kargonuzu diyor. yav hehe . ilk önce bir 2'sinde teslim etmeniz gerekeni edin de bunu da edersiniz

şubesi olmadığı için gidip teslim alma şansı da yok.. saçmalık üzerine saçmalık
  • quote:

Orijinalden alıntı: paladinho

Bu mesaj silindi.
    UP. İsteyen yoksa yarın iade edeceğim. Sonra yok ben duymadım görmedim demeyin
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Banada bu kargoyla getirdi bu bi kargo firması değil bana getiren adam senin benim gibi bi adamdı kartal arabanın arkası tavana kadar kargo doluydu dağıta dağıta gidiyordu.

Sanırım korsan taksi gibi korsan kargocu bunlar aracı uygun olan kişileri ya kargo başı ya da sabit ücretle çalıştırıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

Banada bu kargoyla getirdi bu bi kargo firması değil bana getiren adam senin benim gibi bi adamdı kartal arabanın arkası tavana kadar kargo doluydu dağıta dağıta gidiyordu.

Sanırım korsan taksi gibi korsan kargocu bunlar aracı uygun olan kişileri ya kargo başı ya da sabit ücretle çalıştırıyorlar
    evet hocam isteyen trendyol express'e girip taşıyıcı olarak çalışabiliyor.

yani bu ürünleri express kargoya vereceklerine normal kargo şirketlerine verseler daha hızlı gelirdi , en kötü dediğim gibi gidip şubeden alırdım. bunun adı express ama kendisinin alakası yok express hızıyla.
  • Sıcak Fırsatlar bölümünde 2. El İlanı açmak ve Alım-Satım-Takas yapmak yasaktır, bu nedenle ilgili mesajlar silinmiştir.

Israrla Satış ve Takas mesajı yazanlar konudan uzaklaştırılacaktır.

Bu tür mnesajlarınız için lütfen 2. El bölümünü kullanınız.

İyi forumlar,

• quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Sıcak Fırsatlar bölümünde 2. El İlanı açmak ve Alım-Satım-Takas yapmak yasaktır, bu nedenle ilgili mesajlar silinmiştir.

Israrla Satış ve Takas mesajı yazanlar konudan uzaklaştırılacaktır.

Bu tür mnesajlarınız için lütfen 2. El bölümünü kullanınız.

İyi forumlar,

Konuyu silebilirsiniz hocam
    takas yoksa
    konu amacına ulaştı zaten kampanya da bitti. durmasına gerek yok
    İyi forumlar

• ririii kullanıcısına yanıt

@ririii Konunun silinmesine gerek yok zaten Biten Sıcak Fırsatlar bölümünde.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.