Şimdi Ara

Levis içi kürklü kot ceket [BİTTİ] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
687
Cevap
5
Favori
71.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yakışmış amerikan iriyarıları gibi olmuşsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Sipariş kargoya verildi diyo dağıtıma çıkmadı heralde 4 gün olu sipariş vereli kocaeliye ne kdr sürer sizce.umarım beden sorunu yaşamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Levis görse davar açar o kadar kötü durmuş ki

• 182 boy 85 kilo L tam oldu bana da, amazon.com.tr'den almıştım ben, önce 240tan sipariş geçtim sonra 200'e düştü 240 olanı teslim almadım direk iade oldu 200'e aldığımı bugün teslim aldım. İyi fırsattı, haber veren arkadaşa yeniden teşekkür ederim buradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

182 boy 85 kilo L tam oldu bana da, amazon.com.tr'den almıştım ben, önce 240tan sipariş geçtim sonra 200'e düştü 240 olanı teslim almadım direk iade oldu 200'e aldığımı bugün teslim aldım. İyi fırsattı, haber veren arkadaşa yeniden teşekkür ederim buradan
    amazondan da mı sattı aynı satıcı bilsem ordan alırdım trendyolda hala tedarik aşamasında

• Satıcı trendyol değil miydi yav. Bakalım kalıplar büyük dediler olmazsa mecbur zayıflayacaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmthmz

Satıcı trendyol değil miydi yav. Bakalım kalıplar büyük dediler olmazsa mecbur zayıflayacaz.

büyük değil bu arada. 1.80 'e 81 kg yum. hafif göbek var. L oldu. XL büyük geldi, doldurmadım içini
  • satış yapan mağazalara kargo firmaları çıkış kotası koymuş, günlük 600-700 adet gibi. genellikle bir marka mağazasının yalnızca trendyol üzerinden satış yapmadığını, bir çok sitede sanal mağazası ya da kendi online satış mağazası olduğunu da düşünürsek teslimatlar ciddi boyutta sıkıntıda gözüküyor. (bu bilgileri trendyol üzerinden satış yapan bilindik bir markayla görüşmem sonucu edindim.) bana en iyi ihtimalle 15 gün içerisinde teslimat yapılacağının garantisini verdiler. sıraya göre çıkarıyorlarmış, daha erken de olabilirmiş.
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam amazon.com.tr'de de satıldı, ben ilk satıldığında oradan aldım 240 liraya, çünkü en azından değişim yaparım diye düşündüm, trendyolda tedarik edilemez iptal edilir falan dedim. Sonra baktım amazonda'da 200'e düştü 240'a aldığımı kabul etmeden iade ettim 200'e yeniden sipariş geçtim. Bugün de ulaştı elime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lj.23 -- 2 Aralık 2019; 17:19:27 >
  • silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A7FD5318A -- 5 Şubat 2020; 2:2:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A7FD5318A

silinebilir

önümüzde ki bir kaç gün sokakların modası bu olacak

sırf bu yüzden almadım bunu, gittim üzerine 30 tl daha koydum siyah modelini aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 2 Aralık 2019; 19:53:19 >
  • armoni59 kullanıcısına yanıt
    Boy-kilonuz neydi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

önümüzde ki bir kaç gün sokakların modası bu olacak

sırf bu yüzden almadım bunu, gittim üzerine 30 tl daha koydum siyah modelini aldım

Alıntıları Göster
    abi siyah alsan ne fark eder model aynı ortamda giyen varsa direk pişti

3-4 yıl önce pull bearda bi mont vardı yatay parçalı 2-3 renkli o zaman ünide sırf bizim fakültede en az 20-30 kişi giyiyordu,normalde bu ceketi parası olan alır etiket fiyatı 500 küsürdü bi ara şimdi ayağa düştü ben kış geçince giyerim artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

abi siyah alsan ne fark eder model aynı ortamda giyen varsa direk pişti

3-4 yıl önce pull bearda bi mont vardı yatay parçalı 2-3 renkli o zaman ünide sırf bizim fakültede en az 20-30 kişi giyiyordu,normalde bu ceketi parası olan alır etiket fiyatı 500 küsürdü bi ara şimdi ayağa düştü ben kış geçince giyerim artık :)

Alıntıları Göster
    siyahın havası baya farklı be hocam. dikişte göstermiyor. şahsen göze çok daha hoş geliyor bence bu. bide kürkü beyaz falan pek giyemezdim ben

https://www.trendyol.com/levi-s/erkek-sherpa-trucker-ceket-16365-0054-p-3153004

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 2 Aralık 2019; 20:10:54 >

• Benim ceket de geldi beyler. Yarın giymeyin he ben giyiyorum yarın. 180 boy 79 kg, M tam oldu.

Bu arada trendyolu tebrik etmeden geçemeyeceğim. Lcw’nin bile bu kalitede ceketlerinin 150’den başladığı ülkede 150’ye levis ceket sattılar. 50 liraya jack and jones ceket sattılar. 10 sene öncenin fiyatları resmen. Son yıllarda Türkiyeöde gördüğüm en iyi black fridayı uyguladılar.

• Boy 1.80 kilo 60 s aldım uyarmı abiler siZce.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.