Şimdi Ara

Levi's içi kürklü kot mont 42 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
19.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: can217

hani haklısınız diye başlayacağım ama yanlış strateji lafınıza katılmıyorum. herhangi bir strateji belirlemeden tamamen ürünün kalitesi ve güzelliğini ve sizlerin yararlanmasını istemiş olduğum için böyle bir girişimde bulundum.

Ama çok ısrar ettiniz benim değil falan diyerek.
  • orjinalse cok iyi fiyat
  • KOT MONTLARIN MODASI GEÇMEZ -geçmedide.. 12 yıl önce daha kalındı bu montlar bilenler bilir çadır kumaşından yapılırdı yada bize öyle gelirdi.. bol kot ve kısa kot montlar 1 numaraydı hey gidi günler
  • bu milleti muhasır medeniyet olmaktan koruyan şey bu işte

ya herkes cebine girene bakar gerisi hikaye. adam bi sıcak fırsattan bahsetmiş siz hala firma sözcülüğünü sorguluyorsunuz. burası sıcak fırsat bölümü ve arkadaşın verdiği haber, eleştirilere aldırmayıp değerlendirenlerin sözüne bakılırsa oldukça sıcak.

eğer rahatsız olan varsa şikayet eder yönetimde icabına bakar. zaten sıcak fırsatın anlamıda kısa süreli piyasa koşullarına göre az yada çok avantajlı maddi yada manevi durumlar değil midir.

adamın seceresini araştıranlara ve buna yorum yapanlara bakıyorumda, forumun gediklisi bile var. ya sizde bir fırsatla gelin haberi baltalayıncaya kadar. hani adamın foruma bir yamuğu olsada yakaladım seni deseniz anlayacam.
  • ucuz ama beden yokki
    sadece XL var
  • Bu ürünün parçası olan kampanya linki aşağıdadır.. Teşekkür ederim Can...

http://www.giymix.com/levis.html
  • Bende 2 yıl evel almıştım 2 alana bir bedava dı,e halinle 3 tane aldık sanirim 150 civarı bişidi o zamanlar 2 tanesi , bu durumda 50 tl den almıştım ,yinede burdaki kapmpanya daha cazip..
    Kışın gercekten sıcak tutuyor içindeki Yün tavsiye edilir
  • Orjinalse iyi fiyat.Altına bi kovboy çizme kafaya kovboy şapka bide marlboro cigara süper olur.-dalga geçmiyorum 90lı yılları hatırladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick72 -- 29 Ağustos 2009; 7:23:56 >
  • S beden diyenler için içi kürksüz olanı var.
  • Pantolonlar emitasyon benziyo bu devirde kim verir 25 liraya levis pantolon?
  • evet bu krüklülerin bu fyata düşmesi çok zor ürünler gerçekten orjinal mi ki nasıl bileceğiz
  • kot pantolon + kot mont şu hayatta hiç giyemediğim bir türlü ısınamadığım kombinasyondur.. kızların da çok ifrit olduğu bir kombinasyondur ayrıca :D
  • ifrit olan kızlar genelde maço olanlar yoksa ben hiç bi kızın ifrit oldugunu görmedim tersine çok yakışmış diyorlar

quote:

Orijinalden alıntı: asy06

kot pantolon + kot mont şu hayatta hiç giyemediğim bir türlü ısınamadığım kombinasyondur.. kızların da çok ifrit olduğu bir kombinasyondur ayrıca :D
  • bu fırsattan cacık olmaz kendini yırtıyor iyi diye.adam gibi satış yapsa daha iyiydi.
  • Ben bir tane sipariş ettim.
  • Ürün eline geçince yorumlarını paylaşırsan sevinirim
  • Bildiğimiz fiziksel mağazası yok mu bu şirketin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick72

Orjinalse iyi fiyat.Altına bi kovboy çizme kafaya kovboy şapka bide marlboro cigara süper olur.-dalga geçmiyorum 90lı yılları hatırladım.

• Bu ürünler orjinlami hele biri onu söylesin ona göre siteden alalım bişeyler
  • 1998 de almıştım aynı montu. 7-8 yıl giydim, hala gardropda duruyor. Soğuk havalarda işe yarıyor bu mont. Vay be hala aynı ürünü üretiyorsa Levi's. Çok şaşırdım, çok!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.