Şimdi Ara

LEVERKUSEN-GALATASARAY (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
0
Favori
8.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw sanırım acaip bi durum oldu hani fenerliler şu bölümden uzaklaştırın felan dedikçe.iş tersine dönüp bizim galatasaraylılar onalra uymaya başladı her topic fenerle ilşkili:S ne oluyoruz ya.
  • Zaten abartiliyor ya sevilla kazansin istiyorsam bu ispanyol oldugum anlaminami geliyor yada leverkusen yensin demek almanmi olduk. Hayir tam tersine zaten mantikla bakarsak bir galatasarayli olarak fenerin turu gecmesini istemem sacma geliyor yenerse Türk olarak gurur duyarim orasi ayri konu ama bu isler para isi adamlar turu gecerse nerden baksan 10 milyon euro giriyor klublerinin kasasina ekstradan.
    Bunun benim klubum aleyhine oldugunu bilmiycek kadar salak degilim ayni sekilde bu Fb icinde gecerli bence vatan millet sakarya ayagi bunlarin cogu bugun tebrik edenlerin cogu Fb yenilse yada berabera kalsa neler yazacaklardi aynisida bu geceden itibaren bizim basimiza gelebilir.
    ülke puani ayaklarina gelince 3 takimla temsil edildigimiz avrupada 6 7 takimida gördük sonrasinda düsüs döneminde takim sayilarinin yada tabloda kacinci oldugumuzu görduk biz Gs olarak 8 takimli lige giren ilk Türk takimiziyiz yani her koyun kendi ayagindan asiliyor puanda hikaye 10 takimla gitsek ne yazar gorduk 5 takimdan ne kaldigini geriye zaten.
    Belki tepki alicam söylediklerim icin ama bazi gercekler var Fb gol atinca haz verebilir sevinebilirimde ama asla kendi takimim gibi olmaz üstelikde zaten bunun kendi takimima yarardan cok zarari var zaten görücez neler yazacaklarini allah korusun elenirsek.

• amma uzadı bu takım tutma konuları be
    herkesin tuttuğu kendine
  • Leverkusen'e başarılar...
  • Galatasaraya sonsuz basarilar...Istanbul'da kacirdiginiz pozisyonlari bu defa affetmezsiniz umarim...

Bu arada dun Fenerbahce - Sevilla mac konusunda yarim yamalak Ispanyolcasiyla "Sevillaya basarilar" diyen elemanlara da sodalar benden...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sum 41

Galatasaraya sonsuz basarilar...Istanbul'da kacirdiginiz pozisyonlari bu defa affetmezsiniz umarim...

Bu arada dun Fenerbahce - Sevilla mac konusunda yarim yamalak Ispanyolcasiyla "Sevillaya basarilar" diyen elemanlara da sodalar benden...

Ben dilemedim ama bende alabilir miyim? Çok fena midem ağrıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: subsonic
    Leverkusen'e başarılar...

Eyvallah.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kadir Nar

quote:

Orjinalden alıntı: fromelf

Forumu germesek daha iyi olur dimi.... Aramizda alman yoktur herhalde.. Adamlar turklerin evlerini kundaklarken onlara basarilar dileyecek Turkum demesin zaten...

Galatasaray`a basarilar dilerim...

Kimsenin Alman olmasına gerek yok.Başarı dileyen çok.Sevilla'yı yendiniz fakat sizinkiler çıldırdı,inşallah Leverkusen eler diye.Bizde sizin kazanmanızı istedik.Galatasaray kazanmış gibi sevindik

herkez sevinmedi yanlız bende dahil
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemmarşı

quote:

Orjinalden alıntı: Sum 41

Galatasaraya sonsuz basarilar...Istanbul'da kacirdiginiz pozisyonlari bu defa affetmezsiniz umarim...

Ben dilemedim ama bende alabilir miyim? Çok fena midem ağrıyor.

eheh
  • quote:

İkiyüzlülüğe hayır
  • quote:

Orjinalden alıntı: gkkt

Bizim öyle komplekslerimiz yok siz uefada takılın ve inşallahta kazanırsınız.Ülke puanı artar ve Almanlara ders olur.Avrupanın en büyük 15 takımıyla mücadele etmeye çalışan takımla kendi takımınızı ve taraftarınızı 1 tutmayın.

• sen duygu sömürüsünü bize değil leverkusene yap
    bu kadarda ağlanmazki yaaaa
    bir fenerli olarak başarılar
    başarıyı sadece Türkiyenın puanı için diliyorum.
    quote:

Yokmu Leverkusen'e başarı dileyenler.Deminden beri gs 5 yesin diyenler.Gelin burada dualarınızı edin.Tek umudunuz bu ya
  • quote:

saoL sanada başarılar
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: bluENight

yok dostum senin adına genelleme yapıyorsun demedim. ama emin ol bu tip heriflere ne derse de durum aynı ceza yediğinle kalırsın o kadar.

Bak burada haklısın.Gelip laf atanlar oluyor,sonra ben dayanamıyorum laf ediyorum ceza alıyorum.Mesela @enltxva denen adam yüzünden kaç kişi ceza aldı

o enltxvamdır nedir tek isteğim onu bi elime versinler sonrasını forumdan paylaşırım zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeSeNaTöR

sen duygu sömürüsünü bize değil leverkusene yap
    bu kadarda ağlanmazki yaaaa
    bir fenerli olarak başarılar
    başarıyı sadece Türkiyenın puanı için diliyorum.
    quote:

Yokmu Leverkusen'e başarı dileyenler.Deminden beri gs 5 yesin diyenler.Gelin burada dualarınızı edin.Tek umudunuz bu ya

bizde fenerin turu geçmesini o yüzden istiyoruz feneri sevdiğimizden değil.
  • işi gücü bıraktım eve geldim şimdi maçı izlemek için inşallah kazanırız... kalli yine nonda'yı ilk 11 de oynatmıyor hakan şükür ve ümit karan inşallah %100 lük gol pozisyonlarını kaçırmazlar çünkü burda bulacağımız pozisyonları çok iyi değerlendirmemiz lazım
  • quote:

Tebrikler en azından açık sözlüsün Bazıları hem başarılar diyor hemde maçtan sonra demediklerini bırakmıyor
  • Türk kanalı takılıyor bende ama Çin kanalı iyi çekiyor... %85-90'ı gördü... Belki anlatım İngilizcedir... İlgilenenlere sopcast linki: sop://broker1.sopcast.com:3912/6543
  • Önceki Çinceymiş... Bu İngilizce... sop://broker.sopcast.com:3912/43343
  • 1-0
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.