Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

LEVENT KIRCA - SARHOŞ VIDEOSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> LEVENT KIRCA - SARHOŞ VIDEOSU
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Zaga-Beyaz haricinde en çok Levent Kırca videosu için mail geldi, ben de ekledim. Levent Kırca'nın en iyi tiplemesi, sarhoş abimizdir :) Bu karakterin en büyük özelliği, Levent Kırca'nın toplumsal mesaj vermeye çalışmadığı tek karakter olması. Belki de bu kadar iyi olmasının sebebi de bu :P Sarhoş abimizi polisler çeviriyor... Ehliyet, ruhsat derken laf lafı açıyor. Çok güldüğüm bi video... Şiddetle tavsiye ediyorum :)

www.sertacakkan.com

|
    |
  • Binbaşı
    1508 Mesaj
    Sevgili sakkans, sitene daha önceleri de birkaç kez girdim ama üyelik istediği için hemen çıktım. Bir video izlemek için üye olacak kadar uğraşmayı göze alamıyorum. Ya üyeliği kaldırıp, videoları serbest bıraksan :) ya da belirli aralıklarla sitenin reklamını yapıp, her defasında "Acaba bir değişiklik var mı?" diye düşünmemize neden olmasan diye düşünüyorum. En azından adresin altına "üyelik gerektiriyor" diye belirtseydin.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    646 Mesaj
    yani???

[dntw]

ayrıca yeni topicler açmayıp olanı düzeltsen yada içine ayrı olarak eklesen çöplüğe dönmese!
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
haberler
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,441
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.