Şimdi Ara

Level vs Oyungezer (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
6.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değil de ben en çok, Oyungezer kapağı açıklandıktan sonra, diğer derginin oyunu kötülemek için, sahte bir inceleme çıkarmamasına şaşırdım.
  • Ben dergiyi okumak amaçlı aldığım için Oyungezer alırım. Level alanlarda ya bedava oyun ya da poster için alır genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

O değil de ben en çok, Oyungezer kapağı açıklandıktan sonra, diğer derginin oyunu kötülemek için, sahte bir inceleme çıkarmamasına şaşırdım.

O kadar seviyesiz olamazlar bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

O değil de ben en çok, Oyungezer kapağı açıklandıktan sonra, diğer derginin oyunu kötülemek için, sahte bir inceleme çıkarmamasına şaşırdım.

Daha önce benzerlerini çok yaptı Level ekibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

İlk önce interneti ilahlaştıranlara şaşıyorum.Bazı şeylerin tadını eline alıp , evirip çevirmeden çıkmıyor.Madem herşey internette var o zaman KİMSE PS3 - XBOX 360 OYUNUDA ALMASIN. NEDE OLSA ONLARINDA OYUN İÇİN VİDEOLARI , OYUNLARIN TAMAMI YOUTUBE'DA VAR. Bu yüzden oyunda almıyoruz artık...Hayret gerçekten valla bazen şaşgınlık verici durumlarla karşılaşıyoruz .

Neyse , Akşam akşam dergi aldırttınız

Level vs Oyungezer

Level vs Oyungezer

Senin verdiğin mantik, mantik değil...

Sen Youtube'dan video izlerken oyunu oynamiş oluyor musun? Hayir.

Ama internetten okumanin, dergi okumaktan çok daha fazla artisi var. Dolu bilgi var. Yaptiğin eylem ayni...

• quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy
    Internet gibi bir nimet varken bu tür dergileri almak akil kari değil. Ona vereceğiniz paraya çok daha kaliteli poster yaptirirsiniz. Çoğu kişi de poster için aliyor zaten. Saçma sapan yazilarla dolu iki dergide. 1-2 ay önce öğrendiğimiz bilgiyi okumak kadar gereksiz bir şey göremiyorum. Ayni sözüm gazeteler için de geçerli.

Yiğit, internetten haber ve inceleme okumayı herkes gibi seviyorsun belli ki. Ama dergi kültürünü bu kadar yerin dibine sokman bayağı bir yanlış hareket olmuş abicim. Hele ''Dergileri almak akıl karı değil'' lafını, şu forumda elle tutulur oyunculardan biri olman dolayısıyla sana hiç yakıştıramadım. O zaman ister istemez dergi hastası biri olan beni ve diğer dergi alan insanları aptal yerine koymuş oluyorsun, ki amacının bu olmadığını biliyorum evet.

Sadece poster için dergi alan bir insanla, o dergide yazarlık yapan ve fikirlerinin o yazar ile ortak olduğunu düşünerek dergi alan insanı aynı kitle içine sokman bile başlı başına bir hata. Ben Tuğbek Ölek ve Sinan Akkol'un incelemelerinin şahsi fikirlerimle birebir örtüşmesinden dolayı OyunGezer okuyorum mesela. Ve aynı mantıkla hareket eden bir sürü dergi okuyucusu var. Hele ki şu son Deus Ex incelemesinden sonra Sinan Akkol'a olan hayranlığım tavan yapmış durumda.

Velhasıl dergi kültürünü bu kadar hafife almayın. Yukarıdaki arkadaşlarında belirttiği gibi, aldığın dergiyi eve gidip açmanın hazzı bile, internetten tek tıkla ulaştığın yazıların yanında fersah fersah zirvededir. Son olarak şöyle bir örnek vereyim; PSN'den oyun almak ile, gidip oyun marketlerinden kutulu oyun alıp, eve acele acele gidip kabını açmak arasında dağlar kadar fark var. Dergi kültürünün, internet ile arasındaki farkta bundan öte değil.

Ama maalesef milletçe okumayı sevmeyen bir kültürümüz var, oralara hiç girmiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım35½

quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

Daha önce benzerlerini çok yaptı Level ekibi.

Bu kadarda seviyesiz dergiyi okumamak lazim ben iki dergiyide okumamis ve hicbirinin fani olmayarak objektif bir sekilde dusunuyorum.Bunu yapacak kadar seviyesiz iseler okunmaz.Hic profesyenellik yok.

• @Daxteroy, s*çarken oyun incelemesi okuyabildiğim için çok şanslıyım.
  • quote:

Internet gibi bir nimet varken bu tür dergileri almak akil kari değil. Ona vereceğiniz paraya çok daha kaliteli poster yaptirirsiniz. Çoğu kişi de poster için aliyor zaten. Saçma sapan yazilarla dolu iki dergide. 1-2 ay önce öğrendiğimiz bilgiyi okumak kadar gereksiz bir şey göremiyorum. Ayni sözüm gazeteler için de geçerli.

hee öyle öyle
    sen zaten alma derginin okuyucularının seviyesi düşmesin
    deus ex oyununu ilk inceleyen oyungezer ise susucasın

level'i 85-90. sayısından beri okurum oyungezerin ise tüm sayıları mevcut.

Odamda sadece 2 poster asılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nathanmuratcandrake -- 7 Ağustos 2011; 22:38:38 >
  • Bu konuda bile tartışma çıktı ya daha ne diyelim...Az sonra LOCKED gelir.Pes vallahi Pes.
  • level daha iyi hem adı da ingilizce demekki adamlar daha iyi biliyolar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: savas tanrisi

level daha iyi hem adı da ingilizce demekki adamlar daha iyi biliyolar bence

tabi dostum doğru diyorsun hem kız da var inceleme yazan ayça mıydı neydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LathspeLL

Gittim Oyungezer aldım, Arkadaşımda Stalker'dan dolayı "alma" ısrarlarıma rağmen LVL aldı.

LVL'ın kapak bariz bir şekilde satışları arttırmak için BF3 koymuşlar. Oyun 2 ay sonra çıkıyor zaten.
    BF3 yazısının kötü olacağını biliyordum, hemen açıp baktık.

Adamlar E3'te gösterilen tank videosunu anlatmışlar inceleme olarak, videoyu birebir anlatıyor adam resmen. "Tank'ın dışındayken içine giriyoruz, bir adam var orda, sonra kontrollere doğru yaklaşıyoruz" tarzında adam anlatmış. Korkunç bir inceleme.
    Temmuz sayısında da Assassin's Creed Revelations'un E3 gösterimini yazmışlardı ve hayatımda gördüğüm en kötü yazıydı. Adamlar hem E3 sinematiğini hemde gameplay videosunu birebir yazmışlardı yine. Bundan sonra dergiyi DVD'siyle birlikte sokakta çöpe attık.

Böyle yazı mı olur, böyle ön inceleme mi olur? Bu nasıl rezilliktir, nasıl dergiciliktir? Bu adamlar ne iş yaptığını sanıyor?
    Beyler oyunları seviyorsanız, dergicilikten anlıyorsanız, şu dergiyi almayın, aldırmayın, protesto edin. Türkiye'nin gördüğü en kötü oyun dergisi şuanda. Yani Gameshow'un 17. sayısından beri takip ederim dergileri daha kötüsünü görmedim.
    İnsanlarla dalga geçiyorlar, kafa buluyorlar.

kardeş ufak atta civcivler aç kalmasın yazıktır

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K

LEVEL

E3'e gittik diye yalan atıyor.
    İkinci oyun diye birinci oyunu inceliyor.
    Zaten bedava olan oyunu bedava diye veriyor.
    Poster dergisinden farklı yok.
    AC oyununa ilk rakibi inceledi diye düşük puan veriyor.
    GT gibi oyuna 2 sayfa yer veriyor ve 20 seviyeye gelmeden yazı yazdığı için hasar modellemesi yok diyor.
    COD MW2 incelemesinde verdiği bilgi 'Brezilya bölümünde yanmış çok araba var ama bunlar oyunun haritasının dışına çıkmamız için yerleştirilmiş objeler' diyor.
    Forumlardaki üyeleri banlıyorlar.
    Facebook'da fake hesap açıyorlar.
    Ve siz hala LEVEL vs OGZ diyorsunuz.

oha la siz ne diyonuz adamları gizli suç örgütü yaptınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICOSolidEye

quote:

Yiğit, internetten haber ve inceleme okumayı herkes gibi seviyorsun belli ki. Ama dergi kültürünü bu kadar yerin dibine sokman bayağı bir yanlış hareket olmuş abicim. Hele ''Dergileri almak akıl karı değil'' lafını, şu forumda elle tutulur oyunculardan biri olman dolayısıyla sana hiç yakıştıramadım. O zaman ister istemez dergi hastası biri olan beni ve diğer dergi alan insanları aptal yerine koymuş oluyorsun, ki amacının bu olmadığını biliyorum evet.

Sadece poster için dergi alan bir insanla, o dergide yazarlık yapan ve fikirlerinin o yazar ile ortak olduğunu düşünerek dergi alan insanı aynı kitle içine sokman bile başlı başına bir hata. Ben Tuğbek Ölek ve Sinan Akkol'un incelemelerinin şahsi fikirlerimle birebir örtüşmesinden dolayı OyunGezer okuyorum mesela. Ve aynı mantıkla hareket eden bir sürü dergi okuyucusu var. Hele ki şu son Deus Ex incelemesinden sonra Sinan Akkol'a olan hayranlığım tavan yapmış durumda.

Velhasıl dergi kültürünü bu kadar hafife almayın. Yukarıdaki arkadaşlarında belirttiği gibi, aldığın dergiyi eve gidip açmanın hazzı bile, internetten tek tıkla ulaştığın yazıların yanında fersah fersah zirvededir. Son olarak şöyle bir örnek vereyim; PSN'den oyun almak ile, gidip oyun marketlerinden kutulu oyun alıp, eve acele acele gidip kabını açmak arasında dağlar kadar fark var. Dergi kültürünün, internet ile arasındaki farkta bundan öte değil.

Ama maalesef milletçe okumayı sevmeyen bir kültürümüz var, oralara hiç girmiyorum...

+1

Güzel cevap

Internetle gazete-dergilerin yeri ayrıdır.Ayrı olmasaydı,çoğu gazete kapanırdı.Ben her sabah Hürriyet'in sitesinden haberleri ve yazarları okurum.Ama gazetesini de alıyorum,onun yeri başka çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: benis

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

LEVEL

E3'e gittik diye yalan atıyor.
    İkinci oyun diye birinci oyunu inceliyor.
    Zaten bedava olan oyunu bedava diye veriyor.
    Poster dergisinden farklı yok.
    AC oyununa ilk rakibi inceledi diye düşük puan veriyor.
    GT gibi oyuna 2 sayfa yer veriyor ve 20 seviyeye gelmeden yazı yazdığı için hasar modellemesi yok diyor.
    COD MW2 incelemesinde verdiği bilgi 'Brezilya bölümünde yanmış çok araba var ama bunlar oyunun haritasının dışına çıkmamız için yerleştirilmiş objeler' diyor.
    Forumlardaki üyeleri banlıyorlar.
    Facebook'da fake hesap açıyorlar.
    Ve siz hala LEVEL vs OGZ diyorsunuz.

oha la siz ne diyonuz adamları gizli suç örgütü yaptınız

Hepsi doğru o yazılanların.

• Bence Oyungezer.İkisini de alıyorum ve Oyungezer bana daha dolu geliyor.Level fos gibi sanki.
  • Oyungezer daha iyi gibi.Ama bence internetteki yabancı siteler bizim yayınlardan,internet sitelerinden daha iyi oyun inceleme,yorumlar,videolar konusunda falan
  • Geçen gün poster veridiği için level aldım,2 tane dev poster dediği arkalı önlü tek poster,benim mantığımda mı gariplik var onlarınkinde mi tam anlamadım,poster dediğin duvara asılır,hangi iki tarafı aynı anda basamıyacağıma göre neden iki poster yazmışlar şaşırdım gerçekten,kağıt kalitesini söylemiyorum bile.Dergi incelemeleri ehh işte,bazı yerlerde yazılar okunmasada,fena değil dolu bir içeriği var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

Geçen gün poster veridiği için level aldım,2 tane dev poster dediği arkalı önlü tek poster,benim mantığımda mı gariplik var onlarınkinde mi tam anlamadım,poster dediğin duvara asılır,hangi iki tarafı aynı anda basamıyacağıma göre neden iki poster yazmışlar şaşırdım gerçekten,kağıt kalitesini söylemiyorum bile.Dergi incelemeleri ehh işte,bazı yerlerde yazılar okunmasada,fena değil dolu bir içeriği var.

Senin mantigin dogru eger iki poster diyorsa iki adet olmasi lazim ikisinide ayni anda kullanabilmen lazim arkali onlu poster ise tek poster denir cunku bir tanesini kullanabilirsin kelime cambazligi var orada iki poster ama bir poster kullanilabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.