Şimdi Ara

Level vs Oyungezer (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
6.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

E3'e gittik diye yalan atıyor.
    İkinci oyun diye birinci oyunu inceliyor.
    Zaten bedava olan oyunu bedava diye veriyor.
    Poster dergisinden farklı yok.
    AC oyununa ilk rakibi inceledi diye düşük puan veriyor.
    GT gibi oyuna 2 sayfa yer veriyor ve 20 seviyeye gelmeden yazı yazdığı için hasar modellemesi yok diyor.
    COD MW2 incelemesinde verdiği bilgi 'Brezilya bölümünde yanmış çok araba var ama bunlar oyunun haritasının dışına çıkmamız için yerleştirilmiş objeler' diyor.
    Forumlardaki üyeleri banlıyorlar.
    Facebook'da fake hesap açıyorlar.
    Ve siz hala LEVEL vs OGZ diyorsunuz.
  • Kesinlikle oyungezer her ay aldiğımda içim bir hoş oluyor.
  • Oyungezer bu ay yardırmış resmen. Deus Ex'in çıkmasına 1 ay kala adamlar world exclusive inceleme yaptılar bu da onların TR de en iyi olduklarının kanıtıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 7 Ağustos 2011; 21:40:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

Orijinalden alıntı: nathanmuratcandrake

quote:

Oyungezer hic almadim ama dediginiz gibi gameplay videolarini inceliyorlarsa aln=inmamali tam bir rezillik.Onlari istedikten sonra bende izlerim zaten onlar incelemeden oncede izlerim o videolari onemli olan farkli aciklanmamis bilgiler ama boyle birsey yapan dergiden beklenmez.

bırak hocam yalan yanlış bilgileri ilk çıktığından beri alıyorum türkiyenin en iyisi

Olabilir turkiyede yasamadigimdan bilemiyorum ama boyle yapan dergi kotudur ama dedigim gibi yanlis bir bilgide olabilir bilemiyorum.

adamlar hayallerini yazacak değiller ya ne gördülerse onu yazacaklar adam kendini şartlamış çok kötü olacak diye beğenmiyorsa okumasın ama başka insanlar etkilenmesin kesinlikle türkiye'nin en iyisi.

Ayrıca derginin kalitesini incelemeler belirler

• Canımı çektirdiniz.Gidip dergiciye şimdi bir OyunGezer alıyorum , eğer kapatmamışsa foto koyacağım.Bekleyin beni anacığım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Oyungezer hic almadim ama dediginiz gibi gameplay videolarini inceliyorlarsa aln=inmamali tam bir rezillik.Onlari istedikten sonra bende izlerim zaten onlar incelemeden oncede izlerim o videolari onemli olan farkli aciklanmamis bilgiler ama boyle birsey yapan dergiden beklenmez.

bırak hocam yalan yanlış bilgileri ilk çıktığından beri alıyorum türkiyenin en iyisi

Olabilir turkiyede yasamadigimdan bilemiyorum ama boyle yapan dergi kotudur ama dedigim gibi yanlis bir bilgide olabilir bilemiyorum.

adamlar hayallerini yazacak değiller ya ne gördülerse onu yazacaklar adam kendini şartlamış çok kötü olacak diye beğenmiyorsa okumasın ama başka insanlar etkilenmesin kesinlikle türkiye'nin en iyisi.

Ayrıca derginin kalitesini incelemeler belirler

Yanlis anlama beni ben oyle yapan dergi kotu diyorum oyungezeri okumadim ama bu kadar insan begeniyorsa iyidir diye dusunuyorum.Yukaridaki arkadas oyungezeri kotuledi tepki toplayinca degistirmis ben oyle incelem yapan dergi kotu demek istedim.

• Internet gibi bir nimet varken bu tür dergileri almak akil kari değil. Ona vereceğiniz paraya çok daha kaliteli poster yaptirirsiniz. Çoğu kişi de poster için aliyor zaten. Saçma sapan yazilarla dolu iki dergide. 1-2 ay önce öğrendiğimiz bilgiyi okumak kadar gereksiz bir şey göremiyorum. Ayni sözüm gazeteler için de geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Internet gibi bir nimet varken bu tür dergileri almak akil kari değil. Ona vereceğiniz paraya çok daha kaliteli poster yaptirirsiniz. Çoğu kişi de poster için aliyor zaten. Saçma sapan yazilarla dolu iki dergide. 1-2 ay önce öğrendiğimiz bilgiyi okumak kadar gereksiz bir şey göremiyorum. Ayni sözüm gazeteler için de geçerli.

WC'de okumak için insanın bu materyallere ihtiyacı var yoksa vakit geçmiyor
  • quote:

Internet gibi bir nimet varken bu tür dergileri almak akil kari değil. Ona vereceğiniz paraya çok daha kaliteli poster yaptirirsiniz. Çoğu kişi de poster için aliyor zaten. Saçma sapan yazilarla dolu iki dergide. 1-2 ay önce öğrendiğimiz bilgiyi okumak kadar gereksiz bir şey göremiyorum. Ayni sözüm gazeteler için de geçerli.

PC'den her işi yapıyorum fakat intertnetden yazı okumak bana kitabı veya dergiyi elime alıp okumak ile aynı duyguyu vermiyor.İnternetden mouse ile aşağı çeke çeke okumaktansa derginin ve kitabın sayfalarını çevirmek daha iyi geliyor zaten internet bu kadar yaygın olmasına rağmen dergilerin ve kitapların hala satmasının başlıca nedeni bu ne pc ne ipad bir dergi ve kitabı eline alıp okuma hissini veremez.

• Ya biri bana TÜRKÇE DEUS EX: HUMAN REVOLUTION inceleme linki atabilir mi? Ben bulamıyorum da...

Aaa pardon Oyungezer DERGİSİ'nde varmış.

İnternet bir nimet değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayforFun -- 7 Ağustos 2011; 21:55:46 >
  • quote:

Poster ile hiç işim olmaz bir tanesini bile duvara asmadım. Senin dergiyi alıp okumadığın her halinden belli oluyor OGZ asla eski haber ve incelemeler yapmaz nette bile göremeyeceğin yapımcılarla röportaj ve incelemeler yapıyorlar ve çok bilgi veriyorlar sen haberleri netten okumaya devam et biz dergimizi okuruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

Ya biri bana TÜRKÇE DEUS EX: HUMAN REVOLUTION inceleme linki atabilir mi? Ben bulamıyorum da...

Aaa pardon Oyungezer DERGİSİ'nde varmış.

İnternet bir nimet değildir.

Öyle mi? Peki burada ne işin var o zaman?

Eminim 24 saatin en az 5/1'i internet başinda geçiyor. Bu konulari tartişmaya hiç gerek yok her şey açik.

Internetten okumak, dergiden okumak... Alinan zevke bir şey diyemem ancak hiçbir dergi, gazete internetin yerini alamaz.

• Ben hep level okurdum fakat tatmin etmiyordu, son cikan olaylari duyduktan sonra da 1, 2 taneoyun gezer aldim kalite iyi. Fakat artik ikisini de almiyorum, ipad de turkcell dergilik uygulamasi var ordan leveli bedavaya indiriyorum ama oyungezer yok ne yazikki
  • Ben interneti de kullanıyorum ve internetten, elimden geldiği kadar yararlanmaya çalışıyorum. Ben şuan çok beklediğim bir oyunun incelemesini senden önce okuyorsam, bana "Bu tür dergileri almak akil kari değil. 1-2 ay önce öğrendiğimiz bilgiyi okumak kadar gereksiz bir şey göremiyorum." diye, saçma bir yorum yapamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

Ben interneti de kullanıyorum ve internetten, elimden geldiği kadar yararlanmaya çalışıyorum. Ben şuan çok beklediğim bir oyunun incelemesini senden önce okuyorsam, bana "Bu tür dergileri almak akil kari değil. 1-2 ay önce öğrendiğimiz bilgiyi okumak kadar gereksiz bir şey göremiyorum." diye, saçma bir yorum yapamazsın.

Al benden de o kadar adamlar 1 ay önceden inceleme yapıyor ki senin o oyunu oynamana daha 1-1.5 ay varken gelmiş hala netten bahsediyor.

• Ben LEVEL alırım arkadaşlarım oyungezer sever
  • Evet diyebilirim, benim eleştirime saygisizlik gösteremezsin. Ben senin okuduğun şeye karişiyor muyum? Saçma diyorum. Kafaniza silah dayamiyorum. Bana ne canim yani ben mi ödüyorum dergi paralarini...

Bu arada internetten 100 lerce inceleme var, dergide okuyacağiniz 1000 kelime yerine 100.000 kelime okurum, doğru karari veririm. Hiç gerek yok OGZ kampanyasi yapmaya.
  • İlk önce interneti ilahlaştıranlara şaşıyorum.Bazı şeylerin tadını eline alıp , evirip çevirmeden çıkmıyor.Madem herşey internette var o zaman KİMSE PS3 - XBOX 360 OYUNUDA ALMASIN. NEDE OLSA ONLARINDA OYUN İÇİN VİDEOLARI , OYUNLARIN TAMAMI YOUTUBE'DA VAR. Bu yüzden oyunda almıyoruz artık...Hayret gerçekten valla bazen şaşgınlık verici durumlarla karşılaşıyoruz .

Neyse , Akşam akşam dergi aldırttınız

Level vs Oyungezer

Level vs Oyungezer

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LathspeLL

Yukarda ki yazım LVL'a karşı, Oyungezer'e demiyorum. Yanlış anlamış biri yukarda.

OGZ en iyi dergi şuanda.

Yanlis anlamadim oyungezer yazdin simdi degistirmissin level diye.Imla hatan benim yanlis anlamam degil.

Hayır yazıyı değiştirmedim sadece ikinci cümlenin başına "LVL'da" diye ekledim. OGZ'de BF3 kapağı mı var? Hangi derdiden bahsettiğim belli, ama anlamanız için ekledim.

• quote:

quote:

quote:

Yukarda ki yazım LVL'a karşı, Oyungezer'e demiyorum. Yanlış anlamış biri yukarda.

OGZ en iyi dergi şuanda.

Yanlis anlamadim oyungezer yazdin simdi degistirmissin level diye.Imla hatan benim yanlis anlamam degil.

Hayır yazıyı değiştirmedim sadece ikinci cümlenin başına "LVL'da" diye ekledim. OGZ'de BF3 kapağı mı var? Hangi derdiden bahsettiğim belli, ama anlamanız için ekledim.

Tamam olabilir ben iki dergiyide okumadigimdan hangi kapagin hangi dergide oldugun bilmiyorum yinede degistirip degistirmediginz belli drgil ama neyse daha fazla uzatmaya gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.