Şimdi Ara

Level vs Oyungezer (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
0
Favori
6.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Halleluja

Yıl 2011 hala dergi alan mı var?

Öyle bir şey yok, dergi okumanın zevki başkadır. İnternet ne kadar güncel bir portal olsa da 13 yıldır oyun dergisi almaya devam ediyorum.
  • Oyungezer PS3 oyunlarini incelerken objektif oldugunu dusunmuyorum,PS3 oyunlarinin daha cok kötü yanlarindan bahsedip duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V -- 31 Temmuz 2011; 13:28:57 >
  • Oyungezer'i yaklaşık üç yıldır takip ediyorum ve gerçekten de çok başarılı. Akşam uzandığında dergiyi eline alıp okumak veya yolculuk sırasında dergi okumak kadar güzel bir olay yoktur herhalde.
  • 96.sayısından beri level alan biri olarak oyungezer diyorum.2007 de level'ın kurucuları dergiden ayrılığ oyungezeri kurdu.Kalite olarak aralarında çok fark var.Ben yine ikisini de alırım ama bu fark çok bariz çıkar.

Yıl 2011 hala dergi mi alan var diyen insanlara(!) bir şey demiyorum.Dergi okumak ayrı bir zevktir.Bu zevki tatmamış olmaları üzücü ign'den sadece puana +,- lere bakmakla olmaz.

Poster konusunda bence oyungezer daha iyi belki uzun zamandan beri almıyorsundur ama nisan sayısından itibaren oldukça güzelleşti posterler leveldan daha iyi.Boyut olarak daha büyük renkler daha canlı.

Oyungezerin tek eleştirilecek yanı (Sinan abinin diyim) puanları bol keseden dağıtıyor ama zaten puan için değil de inceleme için okuyoruz.
  • onu bunu bilme de ben ortaokuldayken PC Gamer diye kitap gibi bir dergi vardı, baskısına hayrandım kalitesine içerigine ..

konu başlığındaki iki dergide yaklaşamazdı PC Gamer ın yanna ..
    fiyat pahalı olduğu için yapamadılar sanırım türkiyede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Yıl 2011 hala dergi alan mı var?

o zaman gazete de okunmasın kitapta..

mantığa gel çay demle.
  • Bazı aylar iki dergiyi de almama rağmen;

Oyungezer
  • quote:

Orijinalden alıntı: prince01010

Bazı aylar iki dergiyi de almama rağmen;

Oyungezer

Her ay ikisini birden alırım. Oyungezer daha iyi
  • Level alırım daima
  • OYUNGEZER
  • Bende Oyungezer diyorum. Birkaç arkadaş Level'in posterlerinin daha iyi olduğunu söylemişler fakat katılmıyorum.Level'in posterleri Daha kalın fakat daha küçük,Oyungezerin posterleri ise daha ince fakat daha Büyük.

Not:2dergiyide alıyorum.
  • Tabiki Oyungezer. Sinan Akkol ve ekibi zaten ayrilip Oyungezeri kurdular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V

Oyungezer PS3 oyunlarini incelerken objektif oldugunu dusunmuyorum,PS3 oyunlarinin daha cok kötü yanlarindan bahsedip duruyor.

KESİNLİKLE 1
    tamamen PC fanboy bir sitedir

hatta bende temmuz sayısın ı aldım
    şöyle yazmış dirt 3 'Ü ps3'te oynamışlar frame düşüş oluyormuş yok pc'de oynayın kaldırmıyormuş yahu oyundan bahsedeceklerine her şeyi yapmışlar almayın oyungezer vs bsc ve konsolüssü ign yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

quote:

Oyungezer PS3 oyunlarini incelerken objektif oldugunu dusunmuyorum,PS3 oyunlarinin daha cok kötü yanlarindan bahsedip duruyor.

KESİNLİKLE 1

şöyle yazmış dirt 3 'Ü ps3'te oynamışlar frame düşüş oluyormuş yok pc'de oynayın kaldırmıyormuş yahu oyundan bahsedeceklerine her şeyi yapmışlar almayın oyungezer vs bsc ve konsolüssü ign yeter

Arkadaşım senin dediğin hangi platform köşesi orda bu oyunu hangi platformda oynarsak daha iyi sonuç alabileceğimizi yazmış ali sezgin.
    Okumayı sevmeyenler için video inceleme ideal olabilir ama ben donuk ses karşısında 10 dk içinde +,- sayımlarını toplasanız 1 paragraf etmez.Veya oyunun sadece 1 bölümünün oynayış videolarını inceleyeceğime o da olmadı buram burak ben taraflıyım diye bağıran bir site yerine dergimi elime alıp sevdiğim yazarların fikirlerini öğrenmeyi yeğlerim.

yahu oyundan bahsedeceklerine her şeyi yapmışlar

Hangi platform, ben olsam, eşsiz çünkü gibi bölümler olur.Bu ufak kutularda yazanlar oyunun incelemesinden bağımsızdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: nathanmuratcandrake

quote:

quote:

KESİNLİKLE 1

Arkadaşım senin dediğin hangi platform köşesi orda bu oyunu hangi platformda oynarsak daha iyi sonuç alabileceğimizi yazmış ali sezgin.
    Okumayı sevmeyenler için video inceleme ideal olabilir ama ben donuk ses karşısında 10 dk içinde +,- sayımlarını toplasanız 1 paragraf etmez.Veya oyunun sadece 1 bölümünün oynayış videolarını inceleyeceğime o da olmadı buram burak ben taraflıyım diye bağıran bir site yerine dergimi elime alıp sevdiğim yazarların fikirlerini öğrenmeyi yeğlerim.

Hangi platform, ben olsam, eşsiz çünkü gibi bölümler olur.Bu ufak kutularda yazanlar oyunun incelemesinden bağımsızdır.

Duke incelemesine bakın full demiş yok nişan alamıyorum yok aim bozuk adam nişan alamıyor aim bozuk pc versiyonunu alın demiş ta ilk başında

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nathanmuratcandrake

quote:

quote:

KESİNLİKLE 1

Duke incelemesine bakın full demiş yok nişan alamıyorum yok aim bozuk adam nişan alamıyor aim bozuk pc versiyonunu alın demiş ta ilk başında

Duke incelemesini okumadım.Doğru olup olmadığını bilemeyiz ikisinde de oynayıp ona göre yorum yapmak lazım

• 2 dergiyide 2 yıldır hiçbir sayısını kaçırmadan takip ediyorum. Zaten herkes oyungezer 'in çok daha iyi olduğunun farkında. Oyungezere pc fanboyu diyen arkadaş bi baksın son sayıya pc incelemeleri puanlarda 8.0 'i geçen yok ama konsolda çok var. Fakat son sayısında diablo 3 kapağının gereksiz kaldığını düşünüyorum. Zaten 4 sayfa yapmışlar ön incelemeyi. Ve levelin e3 2011 dosya konusuna bir bakın kalite yerlerde . Ama oyungezer uzun uzun dop dolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skny -- 1 Ağustos 2011; 21:37:51 >
  • Ben kaç yıldır LEVEL okurum, alışkanlık oldu...Ayrıca OyunGezer hiç objektif değil arkadaşların dediği gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa34

OYUNGEZER

ne diyosun arkadaşım üstündeki arkadaşa;insanların kişisel düşüncelerini yargılayamazsın
  • Level'in E3 sunumu anlatımı kötü olabilir fakat tüm oyunların trailer'ları olan bir dvd verdi,şahsen bu çok işime yaradı,hem yeni çıkan oyunları görmüş oldum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.