Şimdi Ara

LEVEL 50 GÖREVİ###(ELMORAD/KARUS) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
968
Cevap
4
Favori
10.019.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu görevi en geç hangi lwl da yapabiliriz

yani 50 de yapacağıma 55 te yaparım daha ii sonuçta lwl atlıyon
  • olimpia da 4. anahtarı bulan varmı? (karus) 3 kişi aradık ilk 3ünü 5 dakkada bulduk ama 4. yok
    baya kişide 4 ü bulamamış bilgisi olan varsa sölesin lütfen
  • baba beramusta yapamıom yardım lazım biri gelsin yardıma
    beah
    beraber yapak
  • cvp vermionus bende topic açıom
  • aga lvl 55te yapsan lvl atlamazsın 15m exp verio en genç lvl 50de yaparsın zati lvl50de yaparsan lvl atlıyon başka lvlde atlıyamıon sadece 15m exp gelir ama bayağı bi %artarsınız
  • beyler bişey soylıcem burda ırkcılık war human lara smildon mekanının girişi felan yazmışınız ama orc lara lamias (801,530) yazmışınız ben bu siteden bakarak yaptım görevi ama bulana kadar canım cıktı neyse bu görevi yapanlara ALLAH YARDIM ETSİN

• anahtar görevini bugün tamamladım. ( el morad ) 6. anahtarcı savaş biter bitmez goblinlerin orda 2. kapıda ateşin yanında çıktı. 2 kişi görevi tamamladık ve abdullah_sevinc_1 denilen ......confirme etti. Eğer 6. anahtarcıyı arayan varsa en azından savaş sonunda buraya bakabilir. Ama boyle serefsizlere dikkate edip hızlı olmak lazım. Selamlar
  • ohhhhh (olimpia) da tüm anahtarları buldum 4 te kalmıştım ama 10 dakkada 4-5-6-7 . anahtarları buldum serverlar resetlenmişti tüm anahtarlar 03 te çıkıo emeği geçen herkeze teşekkür ederim
  • saolasın baba ama cokm konu var bole
  • ya arkadaslar beni kasacak olan varmı beramus lwl 50 İsim:SQXO pm me fast.her zaman knıghta girebilirim sorun deil evde internet var.......bu arada şu 50 görevini yapacam ancak şu knıght ın patch 1317 den sora hiç giremiyorum düzgün...yeter artık babama sölicem bronze üyelik alacam duydum daha iyi oluyomuş.
  • beyler tüm görev 2 günde bitti :D
    6. anahtar verilen kordinatlardadır bulamadım demeyin
    ama sadece lunar war savaşı biter bitmez çıkıyor savaş zamanı değil 1 saat bekledim recon denen ..... u bir saat bekledim gelmeseydi ben biliyom anahtarı neresine sokucam :D
    ve anahtarcıya beramus 1 de bakın çünkü savaş orda
    kolay gelsin hepinize
  • ben 50görevini nerden acılacagenı bilmiyom
    kaptan cumbariden kacıncı sırada soyluyi werin
  • quote:

Orjinalden alıntı: adeko

ben 50görevini nerden acılacagenı bilmiyom
    kaptan cumbariden kacıncı sırada soyluyi werin

Görevin alındığı yer yukarda "Q" yzan bi yer war orda yazar.

ayrıca görevin adı guardians of keys gibi bişiydi

namı deer 50 görevi

• ust konu olsa ıyı olur.tesekkurler

Anahtarlar cantada ayrı gozlerdedemı duruyor.
    Yoksa tek anahtar resmınde 1 ,2 gibimi yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetkb -- 15 Şubat 2006 21:26:00 >
  • walla daha 5lwl kasmam lzm yapmak için questi
  • yaw bu 6. anahtar nerede imza:KATIL_89

• 4 anhatrı bulan warmı ben bulamıyom
  • arkadaslar herkes kafasına gore bişeyler demiş gerci topic bayagı once acılmıs ama hepsini okumadım ilk sayfayı okudum simdi ilk olarak bildgim kadarıyla gorev lvl 50-65 arasında yapılabiliyo millet 50de ugrasyıo ama onun yerine kassalar daha ii olcak biri 60dan sonra expler yarıya dusuyo demiş biri de nasıl demiş simdi bildigim kadarıyla lvl 59 da bi yaratıkran 10k exp geliyosa 5k geliyo o yuzden ben de 61 olursam eger o lvl da yapmayı dusunuyorum bence simdi kasmanıza bakın 6. anahtar savas oncesi filan cıkıyo sonrası cıkıyo diyenler var onlar da bi garip dogru olabilir ama sanmıyorum 4 yere de 3 serverda bakılınca bence bulunur gerci ben hala 2. anahtarı bulamadım (karus - cyper) herkese kolay gelsin ii gecler
  • 7 anahtar ın sorusunu bilen varmı orc um şimdiden salun
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.